Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Eto,čovjek vam objasnio.

Nadam se da ima i onih koji shvataju šta sam htio reći postom prije ovog.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Jesam li ja več jednom napisao da sam nepismen i mislim da to nemoram ponavljati 1000 puta na dan.
Ja sam školu završio jedva jer je nisam volio.
Posve prihvatljivo objašnjenje za mene, ne ulazim zašto i kako, divim se tvojoj iskrenosti i hrabrosti za napisati takvo nešto... Nije ovo književna debata već ratna igra ali smatram da neke osnovne norme u komunikaciji moraju postojati. Kad vidim ljude kako se razgovaraju, zapitam se jesu li oni za kompom, uz tipkovnicu ili nad logorskom vatrom sa kamenom sjekirom u ruci zaogrnuti medvjeđom kožom... Dirnuo me tvoj tekst koji objašnjava tvoje razloge i ja ti se javno ispričavam ovom porukom. Vjeruj mi da nisam mislio isključivo na tebe, ti si bio samo okidač... I dalje će me smetati iste stvari ali tvoje tekstove ću od sada gledati drugačijim očima zbog tvog nepatvorenog priznanja. Za vas ostale vrijedi sve što sam napisao, hehehehehe...
Pozzz
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
vanjuha kada vec kuliras moj komentar , onda prestani praviti istu gresku.
Necu ti ponavljati 100 puta da "..." oznacava nedovrsenu recenicu . :zzz:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Koja i nije dovršena jer misao nije završena već samo skraćena kao takva. Ostavljena ti je potpuna sloboda da zamišljaš šta je pisac mogao i htio reći...
Ali da te ne bi više zbunjivao, zadnju rečenicu ću dovršiti samo zbog tebe.
Ostavljena ti je potpuna sloboda da zamišljaš šta je pisac htio i mogao reći svojim pisanjem.
Jel' ti sada ta rečenica bolje izgleda?
Može i ovako:
Posve prihvatljivo objašnjenje za mene, ne ulazim zašto i kako, divim se tvojoj iskrenosti i hrabrosti za napisati takvo nešto jer se mnogi ne bi usudili javno priznati takvu stvar . Nije ovo književna debata već ratna igra ali smatram da neke osnovne norme u komunikaciji moraju postojati. Kad vidim ljude kako se razgovaraju, zapitam se jesu li oni za kompom, uz tipkovnicu ili nad logorskom vatrom sa kamenom sjekirom u ruci, zaogrnuti medvjeđom kožom dok im iz usta visi sočan komad bizona netom ulovljena primitivnim oruđem. Dirnuo me tvoj tekst koji objašnjava tvoje razloge i ja ti se javno ispričavam ovom porukom. Vjeruj mi da nisam mislio isključivo na tebe, ti si bio samo okidač koji me je motivirao da napišem nešto takvo. I dalje će me smetati iste stvari ali tvoje tekstove ću od sada gledati drugačijim očima zbog tvog nepatvorenog priznanja. Za vas ostale vrijedi sve što sam napisao, hehehehehe! (prestanak smijanja)
Pozzz
Hehehehehhehe, mogu ti i nacrtati ako baš inzistiraš.... Hehehhehehe...........
 
Reaction score
0
Koja i nije dovršena jer misao nije završena već samo skraćena kao takva. Ostavljena ti je potpuna sloboda da zamišljaš šta je pisac mogao i htio reći...
Ali da te ne bi više zbunjivao, zadnju rečenicu ću dovršiti samo zbog tebe.
Ostavljena ti je potpuna sloboda da zamišljaš šta je pisac htio i mogao reći svojim pisanjem.
Jel' ti sada ta rečenica bolje izgleda?
Može i ovako:
Posve prihvatljivo objašnjenje za mene, ne ulazim zašto i kako, divim se tvojoj iskrenosti i hrabrosti za napisati takvo nešto jer se mnogi ne bi usudili javno priznati takvu stvar . Nije ovo književna debata već ratna igra ali smatram da neke osnovne norme u komunikaciji moraju postojati. Kad vidim ljude kako se razgovaraju, zapitam se jesu li oni za kompom, uz tipkovnicu ili nad logorskom vatrom sa kamenom sjekirom u ruci, zaogrnuti medvjeđom kožom dok im iz usta visi sočan komad bizona netom ulovljena primitivnim oruđem. Dirnuo me tvoj tekst koji objašnjava tvoje razloge i ja ti se javno ispričavam ovom porukom. Vjeruj mi da nisam mislio isključivo na tebe, ti si bio samo okidač koji me je motivirao da napišem nešto takvo. I dalje će me smetati iste stvari ali tvoje tekstove ću od sada gledati drugačijim očima zbog tvog nepatvorenog priznanja. Za vas ostale vrijedi sve što sam napisao, hehehehehe! (prestanak smijanja)
Pozzz
Hehehehehhehe, mogu ti i nacrtati ako baš inzistiraš.... Hehehhehehe...........

Ja najpismeniji reci im .. kakvi zarezi meni da neko kaze ti pises nepismeno pfff

Neka digne glavu gore pljune i nek ceka da vidi sta ce se desiti...

:pivo:
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
kakvo XXXXX.zar je bitno dali je recenica tacno napisana il` ne.bitno je da drugi igraci razumiju sta je pisac htjeo reci.a ako je nesto netacno napisao sta ima veze.nismo na nekom ispitu ili u skoli vec na forumu.puca mi XXXX dali cu nesto tacno napisati il` ne.najbolje da i oko toga razbijam glavu.ovde dodjem da pratim svadje,vrijedjanja,prepucavanja.a ne da vidim ko tacno pise,ko je zavrsio 4 razreda osnovne,ko 8.
 
Last edited by a moderator:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
puca mi k...c dali cu nesto tacno napisati il` ne.najbolje da i oko toga razbijam glavu.
Da, imaš pravo, to je jako teško, gotovo kao i usrana matematika, tko još ima volje se time zamarati pored užasnog napora koji uložiš da se misao uopće formira,... I onda netko još očekuje da bude normalno prezentirana, a ti još oznojen od užasnog intelektualnog naprezanja... Imaš pravo, nisu svi kapacitet za tako nešto!
 
Reaction score
0
A zar ti ne zasmeta nekad kad neko nesto napise pa ti nista nije jasno.. Je li isto kad ti neko napise: ja te povalio i ja te pohvali?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Gramatički/pravopisni flames
Nije dozvoljeno napadati druge igrače zbog njihovog pravopisa / gramatike.

Također, pročitajte tekst prije postanja kako bi izbjegli greške. Vaš tekst bi mogao biti pročitan od strane stotine igrača, učinite ga razumljivim.

Dakle, važno je da je razumljivo, a sva ta podbadanja oko gramatike se ponavljaju svaki svijet. Bezveze.

sFun_smilieinabottle.gif
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma grešaka može biti, prihvatljive su, ispustiš slovo, ne staviš upitnik,.. ali nekima je to pravilo, neki ljudi od rečenica rade lakrdije, ne možeš shvatiti što je pisac htio da kaže, i kad pomisliš da mu se omaklo, evo njega opet sa istim stilom pisanja .. jer mu se jednostavno neda ili ne zna. Inače kad se razgovaraš, boli li te ona stvar o načinu na koji komuniciraš ili valjaš da bi izvalio a sugovornik neka se trudi razumjeti? Sugovornika treba poštovati inače će pomisliti da si seljačina, a ako te i za to nije briga, izgubit ćeš sugovornika... bla, bla...

Nije dozvoljeno napadati druge igrače zbog njihovog pravopisa / gramatike.
Ma neće nitko off poslati zbog gramatike, hehehehe...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ma grešaka može biti, prihvatljive su, ispustiš slovo, ne staviš upitnik,.. ali nekima je to pravilo, neki ljudi od rečenica rade lakrdije, ne možeš shvatiti što je pisac htio da kaže, i kad pomisliš da mu se omaklo, evo njega opet sa istim stilom pisanja .. jer mu se jednostavno neda ili ne zna. Inače kad se razgovaraš, boli li te ona stvar o načinu na koji komuniciraš ili valjaš da bi izvalio a sugovornik neka se trudi razumjeti? Sugovornika treba poštovati inače će pomisliti da si seljačina, a ako te i za to nije briga, izgubit ćeš sugovornika... bla, bla...


Ma neće nitko off poslati zbog gramatike, hehehehe...

Tačno, ne da mu se.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Pa gdje si ti, bbač, falio si mi!? Zdravo starino, šta ima?
Ajde priznaj, koliko si puta pročitao moj post da bi mi našao grešku? A koliko još puta moraš pročitati da bi shvatio što sam htio njime izraziti? Ili namjerno glumiš plićak pa od šume ne vidiš drvo?
Bbač moj, možeš ti i bolje!
Pusa *
 

DeletedUser

Guest
Procitao jedanput. Poentu i te kako shvatio. Dobar ti je post, gresku sam samo podebljao da bih te zezao malo. :)

A nista novo. Ja i moja vjecna borba za pravdu... :pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
S tobom mi nikad nije bilo dosadno!!! Mogao bi reći i da si mi drag.
Pozdrav starino, nadam se da ćemo jednom zaigrati na istoj strani...
 
Status
Not open for further replies.
Top