PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Već sam ranije napisao kako sam došao ovdje igrati na poziv ekipe koju poznam od ranije, na neobaveznu igru i druženje preko Skype....:woot:
....

u pokušaju da mi nabijaju na nos diplomaciju s početka servera, u odnosu sa Rsw i Pleme. Neshvačajući da ja tada nisam uopće bio Dora......

S kime si ti došao igrat na kraju? Sa MID ili DorA? Baš mi ta tvoja priča ne drži vodu. Dođeš igrat sa jednima i odeš k drugima.
 

DeletedUser

Guest
Onda nije ni čudo da se pojavljuju ovdje ovakvi komentari tipa Spider i ekipa, koji su se isprolijevali ovdje već u obilatim količinama, prelijevanja preko brane, u pokušaju da mi nabijaju na nos diplomaciju s početka servera, u odnosu sa Rsw i Pleme. Neshvačajući da ja tada nisam uopće bio Dora......:festa:

Hehehe vidim da si se okomio na mene. Pa ću ti ukazati na ono što ti ne shvačaš. Ja se nemam namjeru sa Vama prepucavati dalje, moji zadnji postovi su bili pod 1) slika, pod 2) retoričko pitanje (podsjetimo se što je to - pitanje na koje se ne očekuje odgovor)

Ja sam odustao od ove rasprave jer odavno znam da suprotnoj strani nemožeš nešto dokazati. To je opće poznati fenomen. :) Ali eto, bilo mi dosadno pa sam tu i tamo prokomentirao nešto.

p.s. Sve što sam ja rekao mogu i dokazati - dapače i jesam... Ne vidim nigdje da se prolijeva. :) Mrkey, odmori se malo, zaslužio si! ;)
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Spiderxx...
Najprije ti trebaš sebe uvjeriti, pa onda tek sve oko sebe, dakle....
Meni je isto bilo dosadno, jer sad imam manje naselja, a višak vremena, pa sam bio slobodan prokomentirat neke stvari sa kojima se ne slažem.
Mrkey, odmori se malo, zaslužio si!
Da je meni tvoja glava, na pola ure, pa da odmorim malo....:)

Kad sam se javio ovdje, onda nisam imao namjeru ni vrijeđati nikog, ni prozivati za ništa, niti raspravljat, ali dovoljno je reći Vam nešto što vam se ne sviđa, odmah ste mi natrpali 100 stvari koje uopće nisam rekao.
Tako da je ova "razmjena mišljenja" za mene završena.
 

DeletedUser

Guest
Spiderxx...
Najprije ti trebaš sebe uvjeriti, pa onda tek sve oko sebe, dakle....
Meni je isto bilo dosadno, jer sad imam manje naselja, a višak vremena, pa sam bio slobodan prokomentirat neke stvari sa kojima se ne slažem.

Da je meni tvoja glava, na pola ure, pa da odmorim malo....:)

Kad sam se javio ovdje, onda nisam imao namjeru ni vrijeđati nikog, ni prozivati za ništa, niti raspravljat, ali dovoljno je reći Vam nešto što vam se ne sviđa, odmah ste mi natrpali 100 stvari koje uopće nisam rekao.
Tako da je ova "razmjena mišljenja" za mene završena.

Počeo si prvi a nisi na hrpu pitanja odgovorio koje smo ti postavljali, samo si lupao neke svoje gluposti koje su odraz tvoje fustracije i ljubomore.

Pitao sam te i ovo pa ništa:

S kime si ti došao igrat na kraju? Sa MID ili DorA? Baš mi ta tvoja priča ne drži vodu. Dođeš igrat sa jednima i odeš k drugima. Drugo pitanje koje mi nisi odgovorio: Zašto nisi ništa pisao dok si još ima 80+ sela i dok je samo DorA imala duplo više bodova i od MID i ALONE zajedno?
 

francetic

Member
Reaction score
15
S kime si ti došao igrat na kraju? Sa MID ili DorA? Baš mi ta tvoja priča ne drži vodu. Dođeš igrat sa jednima i odeš k drugima.
Njega su pozvali prijatelji sa Skypa na S8, pa im je kasnije uzeo 50 sela.
JBG mi smo moralne nakaze, nije on.
Nema ovdje smisla dokazivat nista, treba to satrat u igri.
 

DeletedUser

Guest
Kladim se da ste na nasem mjestu da bi pola vas vec odustalo...
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Počeo si prvi a nisi na hrpu pitanja odgovorio koje smo ti postavljali, samo si lupao neke svoje gluposti koje su odraz tvoje fustracije i ljubomore.

Pitao sam te i ovo pa ništa:
Sa Gyorke sam svojevremeno razmjenio nekoliko poruka, u igri,.....,čovjek je OK, sad na računu nije ta osoba nego neki napuhani balavander, pun sebe, koji samo valja gluposti. Da je manje isfrustriran, drugačije bi se i ovdje ponašao.
Da manje valjaš gluposti, a pažljivije čitaš što sam napisao, shvatio bi da je na tvoja pitanja već ranije odgovoreno, pa nebi ponavljao pitanje po 3x!
Kao i na ovaj zadnji dio pitanja,
Zašto nisi ništa pisao dok si još ima 80+ sela i dok je samo DorA imala duplo više bodova i od MID i ALONE zajedno?
već je ranije odgovoreno, no budući da nekima malo teže i sporije stižu informacije do mozga, onda ću i to ponoviti, (samo zbog tebe), dozvolićeš mi da imam pravo kao i svi ostali ovdje, registrirat se i sudjelovat u forumu, kad je meni volja i kad meni to odgovara.
Vrijeme mog javljanja sa bodovnim stanjem nema nikakve veze, iz jednostavnog razloga što ja Vama ništa ne prigovaram, niti vas za bilo šta prozivam, to radite sami.
 

DeletedUser

Guest
Gyorke i Francetic...nemojte se vi nama prijetit...Samo dodjite cekam vas...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vrijeme mog javljanja sa bodovnim stanjem nema nikakve veze, iz jednostavnog razloga što ja Vama ništa ne prigovaram, niti vas za bilo šta prozivam, to radite sami.

Tvoje javljanje upravo ima veze sa bodovima htio ti to priznat ili ne :) I takve tvoje gluposti javio sam se na forum jer sam tako htio, jer na to imam pravo. Pa što nisi onda prije se javljao? Tako da je očigledno zbog čega si došao, izgubio si većinu sela pa si došao tu nama kvocat za MID (koji po tvojim izjavama je tvoje izvorno pleme i radi njih si došao ubiti na svijet i tamo su tvoji prijatelji a na kraju odeš u DorA-u) i ALONE.

A nisi još uvijek odogovorio s kime si došao igrat ti na ovaj svijet?

Mrkey said:
Već sam ranije napisao kako sam došao ovdje igrati na poziv ekipe koju poznam od ranije, na neobaveznu igru i druženje preko Skype....

Zbog čega si onda došao sa MID a otišao u doru?


Gyorke i Francetic...nemojte se vi nama prijetit...Samo dodjite cekam vas...

Ako čekaš sa pivom doći ću...još si mi predaleko malo u igri :festa:
 

DeletedUser

Guest
Kod mojih sela xD Evo mozete se ti i skico udruzit sa offovima :).LP :D
 

DeletedUser

Guest
Ivane, Mrkey šta ima? :)

Ivane, ako neće Gyorke doći do tebe, ja budem hahahah :D Ne odbija se tako što pa gdje god da se moralo ići po to :p
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ivane, Mrkey šta ima? :)

Ivane, ako neće Gyorke doći do tebe, ja budem hahahah :D Ne odbija se tako što pa gdje god da se moralo ići po to :p

Čuvam ja njega ne brini, spremio sam mu pune torbe zlatnika neće mu nedostajat ništa.:eek:ok:
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Nema ništa posebno novo, Pleme i MID u napadu, mi u obrani...., nešto se obrani, nešto i ne uspije, padne poneko naselje, uobičajeno :(

Gyorke....
Vidim da si se uhvatio "seciranja" mog postojanja na plemenima. Gdje sam počeo, a gdje sam sad, pa zašto , pa kako ....itd.
Već sam nekoliko puta ponovio, pa više nemam namjeru. Uostalom, neki konkretni razlozi se tebe niti ne tiču!
Ako misliš o nečem popričat ili da zajedno prokomentiramo, dnevna događanja, možemo, ali ako misliš lupat kojekakve gluposti radije ih zadrži za sebe.

Uppss...vidim ovdje se nešto prorijedila ekipa.
 

DeletedUser

Guest
Nema ništa posebno novo, Pleme i MID u napadu, mi u obrani...., nešto se obrani, nešto i ne uspije, padne poneko naselje, uobičajeno :(

Gyorke....
Vidim da si se uhvatio "seciranja" mog postojanja na plemenima. Gdje sam počeo, a gdje sam sad, pa zašto , pa kako ....itd.
Već sam nekoliko puta ponovio, pa više nemam namjeru. Uostalom, neki konkretni razlozi se tebe niti ne tiču!
Ako misliš o nečem popričat ili da zajedno prokomentiramo, dnevna događanja, možemo, ali ako misliš lupat kojekakve gluposti radije ih zadrži za sebe.

Uppss...vidim ovdje se nešto prorijedila ekipa.

jedini koji baljezga gluposti si ti :) I oprosti ali nisi to nigdje pisao što sam te pitao. To si ti sebi nešta umislio :hmm:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Dogovorili smo se unutar PLEMEna da vas ne restartujemo sve, već da jednog igrača ostavimo na jednom selu, da bismo imali bar jednog živog protivnika kad se, Bože zdravlja, server privede kraju. Takodje smo odlučili da vama prepustimo da izaberete koji će to igrač biti. Eto, razmislite, odlučite pa javite.
 
Status
Not open for further replies.
Top