WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
borise evo sad javno da kazem... cijelo vrijeme sam znao da si ulazio na kaletov acc sa svoje ip adrese barem 100tinak puta u toku tvoje skromne karijere na hr10 i nisam te htio prijaviti jer mi je ovako sladje... tako da o postenju ne mozes mnogo da pripovijedas jer nemas iskusva u istom :pPP
aj ti bok!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Vidovit momak,ulazio je i kod tebe na acc.
 

DeletedUser

Guest
Proslo je vrijeme borise kad su se tebi ljudi opravdavali i kad su te uopce dozivljavali. Ja ne shvacam kako svi to vide samo ti jos ne vidis.
 

DeletedUser

Guest
borise evo sad javno da kazem... cijelo vrijeme sam znao da si ulazio na kaletov acc sa svoje ip adrese barem 100tinak puta u toku tvoje skromne karijere na hr10 i nisam te htio prijaviti jer mi je ovako sladje... tako da o postenju ne mozes mnogo da pripovijedas jer nemas iskusva u istom :pPP
aj ti bok!

Ja inace imam kablovski internet sa staticnom ip adresom. :)
A ti, ti nemas ... sto ono kazu ljudi obraza.

Srecno objema stranama u daljnjem igranju.
 

DeletedUser

Guest
Proslo je vrijeme borise kad su se tebi ljudi opravdavali i kad su te uopce dozivljavali. Ja ne shvacam kako svi to vide samo ti jos ne vidis.

Ma nije niko Disa trazio da se ti meni pravdas, Boze sacuvaj!
Pa nisam ti ja tata. :D

Nego je cinjenica da je prica na pocetku bila kako 17 ljudi nikada nije imalo diplomatju, A NITI CE JE IMATI!
Ja prezirem Royal zbog njihovog nasina igre, ali ih sad podrzavam jer je
Royal vs Wanted, NM, NM@, RB, PAT.

Znam da me ne volite ni jedni ni drugi :D ,admini pogotovo haha, ali boriss uvijek kaze istinu.
Twstats ne laze. Da svidanja
 

DeletedUser

Guest
Sto se tiče plemena Royal prejaki smo ali baš smo prejaki.
Nakon ovog svjeta protiv nas mozete igrati samo uz pisanu molbu ovjerenu u vrhovnom sudu inogames-a ili da zakažete termin kod naše tajnice Latice.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Opcenito eto nasi serveri se odvijaju tako, iste ekipe, iste svadje, vise manje ista desavanja. Ja uopce ne znam dal postoji ekipa koja jos uvijek gusta tu na hr. :S Ja bi najvise volio da se iskupi ekipa RB, PAT, ROYAL, WANTED i svi negdje vani da igramo ko jedno pleme jer ovo kod nas smjesno postalo, al isto tako znam da je tako nesto nemoguca misija jer vazda ima onih koji nebi igrali s nekim drugim, al eto jbg.

pokusano je i to, nakon sto je AIDS osvojio ba6, vecina naj igraca je krenula na tw.net mislim da je bio w54, i dzaba sto smo kasnili, odma smo uzeli inicijativu i rokali sve oko sebe, da bi onda 80% plemena dobilo ban i tako je zavrsena nasa turneja po stranim serverima xd
 

retriver

Member
Reaction score
0
disa
Proslo je vrijeme borise kad su se tebi ljudi opravdavali i kad su te uopce dozivljavali. Ja ne shvacam kako svi to vide samo ti jos ne vidis.
Jel to znači da još ima onih koji ga shvataju ozbiljno?:confused: Jer do god ga spominjete, pa makar i ovde, na neki način ga afirmišete kao ozbiljnog sagovornika.:lool:
 

DeletedUser

Guest
Ja bi najvise volio da se iskupi ekipa RB, PAT, ROYAL, WANTED i svi negdje vani da igramo ko jedno pleme jer ovo kod nas smjesno postalo, al isto tako znam da je tako nesto nemoguca misija jer vazda ima onih koji nebi igrali s nekim drugim, al eto jbg.


zar bi ti mogao da vjerujes onima ljudima koji ne postuju spostvenu diplomatiju onda kad je njima to u interesu? jednom prokockano povjerenje se ne vraca vise tako lako. samo na ratnu stazu od pocetka otvorenih karata nikako drugacije snjima.
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
Čestitke ROYALU odavno nisam vidio aktivnije i organizovanije ekipe. Svaka cast, vasa pobjeda nikad nije ni dolazila u pitanje. Od pocetka pa do danas suvereno i hladnokrvno na nasu zalost :S A msm da ce tako i ostati do kraja svijeta :eek:ok:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
zar bi ti mogao da vjerujes onima ljudima koji ne postuju spostvenu diplomatiju onda kad je njima to u interesu? jednom prokockano povjerenje se ne vraca vise tako lako. samo na ratnu stazu od pocetka otvorenih karata nikako drugacije snjima.

Jel' ti misliš da će neko igrati sa onim koji kupi svoje igrače ? Sa onim kojemu strahuheš reći stanje vojske a kamoli sitt ostaviti ? Raskidanje diplomatije je mala maca o onome šta si ti radio u historiji svoje igre. Nemoj blatiti druge ako ti na obrazu ima 10kg blata, brate. :)

Pozz za ekipu :pivo:
 

DeletedUser

Guest
evo igraju njih oko 50 samnom.. a ti slobodno na ratnu stazu protiv mene ako ti ne sjedam ;) nego sta ti sa novim nalogom nesto se slabo branis ?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
XD samo 50 ? :D Brate, skres'o si ti to dobro, bilo vas je puno više, skidam kapu :D

-Naučit ću se i ja braniti, ajde bgt, dug hr10, milion naloga :D
 

DeletedUser

Guest
Čestitke ROYALU odavno nisam vidio aktivnije i organizovanije ekipe. Svaka cast, vasa pobjeda nikad nije ni dolazila u pitanje. Od pocetka pa do danas suvereno i hladnokrvno na nasu zalost :S A msm da ce tako i ostati do kraja svijeta :eek:ok:

Hvala bloody,i nama je bila čast igrati protiv tebe.
 

DeletedUser

Guest
Jel' ti misliš da će neko igrati sa onim koji kupi svoje igrače ? Sa onim kojemu strahuheš reći stanje vojske a kamoli sitt ostaviti ? Raskidanje diplomatije je mala maca o onome šta si ti radio u historiji svoje igre. Nemoj blatiti druge ako ti na obrazu ima 10kg blata, brate. :)

Pozz za ekipu :pivo:

Sramota -.-"
Ne igra sa čovjekom a priča stvari o kojima nema pojma..
Kriger je uvijek tu kada treba pomoć a i odličan je vođa ali pošto si ti izgubio protiv njeg nisam ni očekivao da nešto drugo napišeš
 

DeletedUser

Guest
Jel' ti misliš da će neko igrati sa onim koji kupi svoje igrače ? Sa onim kojemu strahuheš reći stanje vojske a kamoli sitt ostaviti ? Raskidanje diplomatije je mala maca o onome šta si ti radio u historiji svoje igre. Nemoj blatiti druge ako ti na obrazu ima 10kg blata, brate. :)

Pozz za ekipu :pivo:


Čvrsta ruka i dobro vodstvo uz aktivnost i poslušnost sa druge strane dovodi do uspjeha.
Nakon čega možemo samo jedno reči svi smo bili dobri i svi smo zaslušili pobjedu, što se za vas nemože reči.

Očito da ovaj put raskalašenost pojedinih igrača u -RB- plemenu nije dobro donijela.
Znam vrlo dobro da je to jedno od jači plemena ali koštalo ih dovodjenje igrača tipa piplok i sličnih njemu.

Meni je drago da smo se opet sreli ali baš onako kako sam vam obečao prije godinu dana "drugi put se vidimo ali ovaj put ne kao saveznici več kao neprijatelji" Ako želite revanš slobodno se javnite nakon završetka hr10.
 

DeletedUser

Guest
to RB izgubio ..raspad sistema ...jebem ga onda se i royal brise ...bas bezveze :kisa:
 

ellene

Member
Reaction score
0
Pobjedili ste svaka vam cast. Nema potrebe da vise raspravljamo o tome i mi i vi smo imali pravo suradjivati sa bilo kojim plemenom na svijetu.

Ja se iskreno nadam da cete vi ovaj svijet i osvojiti jer ste zasluzili,daleko ste najaktivnije i najorganizovanije pleme na svijetu.

Pozdrav svima i uzivajte u daljem igranju :)

The familia

:pivo::pivo::pivo:

Hvala na lipim željama the, ali čudno kako se to dogodilo.

Zapravo si ti najzaslužniji zašto sam ja ovdje.

Nakon onog što ste nam uradili na ba8, još bi možda i zaboravila izdaju, ali ponižavanje i omalovažavanje nisam mogla zaboraviti.
To vaše ponašanje je i dovelo do toga da se skupila ova ekipa da vam pokaže gdje vam je mjesto.

Kad si čuo krigera, slipija, TWmena ... da nekog ponižavaju?
A oni su definitivno među elitom koja je ikad igrala ovu igru.

I zato, kad naučite cijenit i poštivat protivnika, možda od vas i bude nešto.
Daleko od toga da je RB loše pleme, dapače, vrlo je to jako pleme.
Ali protiv 13. i nekoliko 'krigerovaca' nikad nećete moć. Valjda je to sad već svima jasno.

Pozdrav¸¸ :)

Latica
 

DeletedUser

Guest
to RB izgubio ..raspad sistema ...jebem ga onda se i royal brise ...bas bezveze :kisa:

A vidiš kako Latica lijepo zbori i zašto smo se iskupili sad je red na vas jer ste i vi balili po ovom svjetu.
Ove smo naučili pameti i primili su k znanju sad i vas treba naučiti lijepom ponašanju.
Instrukcije uskoro počinjemo davati samo je potrebno da nabavite knjigu novog zdanja "Bonton na Plemenima" izdavačka kuća Royal Group pisac 13. krieger, urednik Slipery i TWMen, grafički dizajn Latica i Mima....... itd itd.
 
Status
Not open for further replies.
Top