WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
campo brate ..previse se bahatis brate..da manje spletkarite a vise igrate kao mi svjet bio puno zanimljivij ..tako da ta pobjeda nad RB i to sto sada radite ..piii....nimalo me ne dira ..iskreno zapisam ja to sve onako momacki ....samo uzivajte i mislite da ste neko i nesto :zid:
 

DeletedUser

Guest
samo uzivajte i mislite da ste neko i nesto :zid:

dakako da jesu to su i dokazali i svaka cast momcima i curama odradili su dobar fajt u svoju korist a kako to je njihova stvar

stalno vrtite pricu u krug kako vas je 18 ili sta ja znam koliko a koliko vas ustvari igra mozes slobodno da napises jel mislis da vas je mnogo manje nego u raoyalu daj se malo preracunaj 18xY=X ne bih bas rekao da vas je samo 18, ali svakako svaka cast i vama nema sta napravili ste i vi dobru stvar a sad sa kim ste vi ratovali, koliko vam je puta odradjen backtajm, koliko je vozica preseceno, koliko je sela prenoblano? ne bih bas rekao da ste nesto extra posebno napravili i vi se dizete vise nego bi trebali, ali ajde svi mi imamo zelju da se malo pohvalimo i to je prirodna stvar nista strano i ne treba da nam bude krivo ako se drugi hvale neka sta moze se malo i iskulirati ........mogo bi jos pisati ali mi mrsko :p
 

DeletedUser

Guest
dakako da jesu to su i dokazali i svaka cast momcima i curama odradili su dobar fajt u svoju korist a kako to je njihova stvar

stalno vrtite pricu u krug kako vas je 18 ili sta ja znam koliko a koliko vas ustvari igra mozes slobodno da napises jel mislis da vas je mnogo manje nego u raoyalu daj se malo preracunaj 18xY=X ne bih bas rekao da vas je samo 18, ali svakako svaka cast i vama nema sta napravili ste i vi dobru stvar a sad sa kim ste vi ratovali, koliko vam je puta odradjen backtajm, koliko je vozica preseceno, koliko je sela prenoblano? ne bih bas rekao da ste nesto extra posebno napravili i vi se dizete vise nego bi trebali, ali ajde svi mi imamo zelju da se malo pohvalimo i to je prirodna stvar nista strano i ne treba da nam bude krivo ako se drugi hvale neka sta moze se malo i iskulirati ........mogo bi jos pisati ali mi mrsko :p

Dobro zboris sad ce oni imati i rat i sjeckanja i nabijanja i čega več sve kod nas spremno ima za njih sad su u gabuli dozavrat.
Kako dobro ono zvuči 18 Veličanstveni sad če mo da vidzamo koliko su veličanstveni.
 

DeletedUser

Guest
hahahah za tvoju informacu dok bude plemena bice velincastveni ..nismo plakali i kukali ..napove trazili , saveze moljakli ...da bi sada malo se sirili ..hahaha kao sto sam reka vec jadno drugovi jadno ...ali postane jos jadnije ..samo dodite ...samo me intersuje sto niste smjeli ranije ...hmmmm
 

DeletedUser

Guest
Mene bi bilo sramota preci u neprijateljsko pleme :/


ovo je igra ..i igram sa ekipom sa kojom sam posao..ne prodajem ljude sa kojima igram ..ali nikad nebih presao kod nekog skim sam jucer ratovao..prije bih se obrisao..ali dobro ima ljudi koji bi i guzice dali da dokazu da su neko i nesto ..i da svjet zavrse ..
 

DeletedUser

Guest
asterix jesi ti ratovao sa NM ? a onda odjednom savez kako bi zatvorili jedan dio fronta i pokušali osvojit žohare,tj.drugi kontinent

mislim da je sada situacija slična onoj kakvu ste vi nama postavili kada ste okrenuli NM protiv nas

pusica,nema potrebe za hejtanje,ima se ovdje još igrat do kraja :)


I čuj spletkarenje xD
Vidio si da su članovi RB-a i njihove vođe priznali poraz,neki dostojno,neki ne ali taj je rat završen tako da oni imaju pravo da idu gdje god hoće,naposlijetku,zašto postoje savezi i ratovi osim da se prave i prekidaju

Zadrži onaj ponos koji si imao kada ste navukli sve živo na nas a ne nazivaj nas spletkarošima..evo prvo mene ne možeš nazvat takvim jer nikad za svoje noobovske karijere u plemenima nisam prekršio ni jedno pravilo (osim na eksternom forumu) tako da nemoj da se spuštaš na trawkin nivo bgti :)
 

DeletedUser

Guest
nikad mi nismo ratovali sa NM ...ali ti to vec znas ..ali valja zapoceti pricu ...moj ponos je uvjek je tu ...i obraz..sto za mnoge nebih rekao ..a samo naprjed ...i kao sto kazes nema se sta komentirati niti da valja procitati ...:p
 

DeletedUser

Guest
Kako niste,šta se desilo kada su Alkosi napuštali igru ?

mislim da je pala koja akcija i prenoblavanje tu..

edit1: čak šta više mislim da je zbog tog prenoblavanja i sklopljen savez s njima,znajući da mi već ratujemo s rb,pat na drugoj strani
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nikad mi nismo imali rat sa NM, crow nas je dijelio i savez je nastao prije nego sto smo imali dodirnih tocaka.

Vezano za novonastalu sitaciju, ROYAL je napravio odlican potez u svoju korist, RB igraci po meni bas i ne nakon silnog piskaranja protiv vas ali to je na svakom da odabere sta ce i kako ce. Ja u biti samo hocu da kazem da niste ni vi bas bili sami kako ste pricali tu, imali ste savez sa Zoharima, imali ste SJV, imali ste diplomaciju sa crow i kamile, spiju u samom vodstu RBa, lako moguce i kod nas, i to sve kad je igra vec odmaknula.

Od mene doduse imate cestitke vezane za igru, a takodje vam skidam kapu i za ovaj potez. Vi ste iskoristili situaciju kako ste smatrali da je najpametnije. Netko bi drugi postupio jednako kao i vi, netko nebi, to je sve normala.

U svakom slucaju interesantan ce biti nastavak. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
e sto se neki vole praviti maniiti ..pa to nisu istine ,,,hahahaha pa i sada nap imate :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
a64be6a341e14e5191fffa5.png



S time da je MH konstantno bio pod pritiskom da predje u Zohare sto se na kraju i desilo. Savez koliko cujem od danas prebacen u NAP.

Hocu da ponovim jos jednom - odlicnu ste igru pokazali, odlican potez sad napravili, ali ovo sto stavljate po vanjskom da ste sami itd itd je cista laz.


Sretno dalje i vama i nama, bice insteresantno igrati :pivo:
 

DeletedUser

Guest
disa druze ...coravom crtao ili gluvom pricao ..pa tako i nas dvojica..bolje ne svracat i ne gledati nebuloze ...igras i uzivas dokad mozes ..
 
Reaction score
0
e sto se neki vole praviti maniiti ..pa to nisu istine ,,,hahahaha pa i sada nap imate :ludilo:

Pricamo o savezu sto je on naveo da su royal i zohari IMALI.. A za taj nap sto ti spominjes necu komentarisati jer nisam ovlasten da pricam o trenutnoj diplomatiji..
 
Reaction score
0
a64be6a341e14e5191fffa5.png



S time da je MH konstantno bio pod pritiskom da predje u Zohare sto se na kraju i desilo. Savez koliko cujem od danas prebacen u NAP.

Hocu da ponovim jos jednom - odlicnu ste igru pokazali, odlican potez sad napravili, ali ovo sto stavljate po vanjskom da ste sami itd itd je cista laz.


Sretno dalje i vama i nama, bice insteresantno igrati :pivo:

Jel ovo mikrotalasnom slikano? Taj savez nije postajao.. To moze biti da je slikano kad je vodstvo oznacavalo samo onako da se orijentise.. A clanove pitajte slobodno jesmo li imali ista sa royalom..
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Nikad mi nismo imali rat sa NM, crow nas je dijelio i savez je nastao prije nego sto smo imali dodirnih tocaka.

Vezano za novonastalu sitaciju, ROYAL je napravio odlican potez u svoju korist, RB igraci po meni bas i ne nakon silnog piskaranja protiv vas ali to je na svakom da odabere sta ce i kako ce. Ja u biti samo hocu da kazem da niste ni vi bas bili sami kako ste pricali tu, imali ste savez sa Zoharima, imali ste SJV, imali ste diplomaciju sa crow i kamile, spiju u samom vodstu RBa, lako moguce i kod nas, i to sve kad je igra vec odmaknula.

Od mene doduse imate cestitke vezane za igru, a takodje vam skidam kapu i za ovaj potez. Vi ste iskoristili situaciju kako ste smatrali da je najpametnije. Netko bi drugi postupio jednako kao i vi, netko nebi, to je sve normala.

U svakom slucaju interesantan ce biti nastavak. :pivo:

Disa, dijelomično si u pravu, ali dobrim djelom baš i nisi.
Jedini savez koji royal ima je sa SJV, a bio je i savez sa ostatkom od SHAKE, ali tek kad je originalno vodstvo shaka odustalo od igre.
Sve ovo ostalo su u stvarnosti bili napovi, a vjerujem da je svima jasno zašto.
Već sam više puta rekao, RB i PAT su bili jaki protivnici, pa i royalu nebi bilo lako ratovat protiv 3-4 jaka plemena istovremeno.
A primarni cilj je bio RB sa ba8. I cilj je ostvaren.
I pritom neću ni spominjat šta sve vi diplomatski pokušavate. Sve je to legitimno i glupo je nekog napadat zbog toga.
A opet, pogledaj s kim ste vi ratovali, a s kim mi.
Neusporedivo.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Jel ovo mikrotalasnom slikano? Taj savez nije postajao.. To moze biti da je slikano kad je vodstvo oznacavalo samo onako da se orijentise.. A clanove pitajte slobodno jesmo li imali ista sa royalom..

Gle da je vama do orjentacije bilo oznacili bi nas nekom bojom, a ne Royal na suprotnom dijagonalnom kontinentu bez ijedne dodirne tocke. Usto nego odakle disi slika nego od vasih clanova, ha ja :p
Uglavnom, to nije bitno niti nas zabrinjava situacija pa ni rasplet. Poanta je da ce WANTED odigrat vrhunac događanja, a sjv, crow, žohari i njihove akademije ce postati koleteralne zrtve, kad tad. Eventualno u slucaju pobjede Royala par komada nađe mjesto iako i to sad postalo upitno prelaskom rb-ovaca. Po nama nema smisla se upustat u neke dubiozne razgovore ili stalno uvjeravat jedni druge sto je sto nije. Mi kad upalimo acc vidimo boje isto ko i vi, pa kome koje boje draze vise da ima, tako i igra ;)
Isto ko i ovi prelasci itd, to ljudi sami mogu odluciti oce nece, jel to ok ili nije, nas se netice.



Toliko od Wanteda na ovoj temi :eek:

edit:
đabe pisete ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Mi nemamo savez sa Zoharima,i nikada nismo imali.

Iz poštovanja koje imam prema tebi disa ne bih lagao.
Jedini koji su nam ikad bili označeni kao saveznici su bili Shake,NM a SJV i sada jeste.i to je to

Neka kriger slika dio diplomacije za saveze,od početka mada ne vidim razlog da se pravdamo,nema smisla da se lažemo.
 
Status
Not open for further replies.
Top