WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Gle da je vama do orjentacije bilo oznacili bi nas nekom bojom, a ne Royal na suprotnom dijagonalnom kontinentu bez ijedne dodirne tocke. Usto nego odakle disi slika nego od vasih clanova, ha ja :p
Uglavnom, to nije bitno niti nas zabrinjava situacija pa ni rasplet. Poanta je da ce WANTED odigrat vrhunac događanja, a sjv, crow, žohari i njihove akademije ce postati koleteralne zrtve, kad tad. Eventualno u slucaju pobjede Royala par komada nađe mjesto iako i to sad postalo upitno prelaskom rb-ovaca. Po nama nema smisla se upustat u neke dubiozne razgovore ili stalno uvjeravat jedni druge sto je sto nije. Mi kad upalimo acc vidimo boje isto ko i vi, pa kome koje boje draze vise da ima, tako i igra ;)
Isto ko i ovi prelasci itd, to ljudi sami mogu odluciti oce nece, jel to ok ili nije, nas se netice.



Toliko od Wanteda na ovoj temi :eek:

ČAK DA I postoji taj savez,kakve to veze ima ako mi nemamo dodirnih tačaka kao što i sam kažeš,zašto ga onda spominješ ?
Zar niste vi ti koji su okrenili jedan front protiv nas te fokusirali se na žohare koje sad smatrate kolateralnom štetom xD smiješno
 

DeletedUser

Guest
Nikad mi nismo imali rat sa NM, crow nas je dijelio i savez je nastao prije nego sto smo imali dodirnih tocaka.

Vezano za novonastalu sitaciju, ROYAL je napravio odlican potez u svoju korist, RB igraci po meni bas i ne nakon silnog piskaranja protiv vas ali to je na svakom da odabere sta ce i kako ce. Ja u biti samo hocu da kazem da niste ni vi bas bili sami kako ste pricali tu, imali ste savez sa Zoharima, imali ste SJV, imali ste diplomaciju sa crow i kamile, spiju u samom vodstu RBa, lako moguce i kod nas, i to sve kad je igra vec odmaknula.

Od mene doduse imate cestitke vezane za igru, a takodje vam skidam kapu i za ovaj potez. Vi ste iskoristili situaciju kako ste smatrali da je najpametnije. Netko bi drugi postupio jednako kao i vi, netko nebi, to je sve normala.

U svakom slucaju interesantan ce biti nastavak. :pivo:

To silno piskaranje protiv nas mozes pripisati iskljucivo vodstvu RB-a, tj istim onima koji su odustali priznali poraz i napustili svoje racune. Igraci koji su odabrani da udju u Royal nikad nisu nista uvredljivo napisali niti rekli ni jednom nasem igracu, bar koliko ja znam, samim tim su dobili sansu da nastave dalje zajedno snama.

Nasa diplomatija se ne tice nikoga ovdje, ipak diplomatija je dio igre i nema nikakve potrebe bjezati od nje. Vazno je reci da ROYAL nikad nije prekrsio ni jedan postavljen NAP ili SAVEZ samim tim nema potrebe ni da se stidimo svojih poteza niti nase diplomatije.

Sto se tice spijuna bas me zanima ko je to vama javio za diplomatiju zohara, ako je to javljeno bez znanja vodstva zohara(a vjerujem da jeste) sta je to onda nego spijun. Mozda vi tamo to drugacije zovete ? :) Iskreno ja danas prvi put saznajem da smo imali neki savez snjima, taj fantomski savez nikad ni nije potvrdjen sa nase strane.
 

DeletedUser

Guest
Mah cestitajte Royalu na pobjedi i to je to, manite se suplje price.


Zohari i Royal nisu u Diplomatskim odnosima bili do Danas. Da bili su oznaceni u diplomaciji neko vrijeme radi drugih plemena preglednosti i sl.
Jer nemaju svi premium da mogu sebi obojiti kartu .

U ostalom Zohari i Rb su imali NAP tako da sve zasluge u pobjedi odnosi Royal.

Ostao je Wonted , Da vidimo kakvi su oni sad kad imaju dug front .
Posto svi pisete o njima a ja koliko vidim kartu oni jos nisu makli sa svog kontinenta a po prici trebali bi bit bar na 2 :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Očito da ovaj put raskalašenost pojedinih igrača u -RB- plemenu nije dobro donijela.
Znam vrlo dobro da je to jedno od jači plemena ali koštalo ih dovodjenje igrača tipa piplok i sličnih njemu.

kampic, sta se bahatis tu? piplok je tu stalno na externom i prati te, nemoj si uzimati previse oduska da ne bi dobio koju vaspitnu vise :)

inace kostala je ta spija u vodstvu plemena ili gdje vec je bila, pa je royal znao svaki potez RB-a, inace da niste imali te spije i da ti ne stoji ta konstatacija "dovodjenje igraca tipa piplok i slicnih njemu", da znas sa piplokom na racunu je igrao bloody tako da pljujes i njega cim prozivas mene :) a takodje racun piplok je bio jedan od najaktivnijih racuna na svijetu dok je bio aktivan, ali ti dobro znas kako neke stvari znaju ubiti moral, pa je tako i gubljenje onog grada popraceno ogromnom srecom od vase strane i nesrecom sa moje/bloodyeve strane, ja odem pola sata ranije, on dodje pola sata kasnije, i to je taj raspon koji nas je kostao, nemogucnost snipanja i jbg :)

inace ni sekunde se ne mijenjas, dosadan ko proliv, bio i osto :/
 
Reaction score
0
Ne razumijem kakve gluposti.. pogotovo ovi sto pisu pokazali smo vam itd. Jbg na svakom svijetu postoji bar 4 plemena koji imaju organizaciju i tako receno iskusne igrace ... Ne vidim razlog prozivanja. RB je cestitao protivniku i gotovo. I mi mozemo pisat ako osvojite svijet da ga niste osvojili fer... ali ovo je samo igra.. i najbolje je sto je disa rekao :)
da odete svi na jedan strani server i pokazete se...

Dzej
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
005 Hungry Wolves?! (522|483) K45 9,476 the familia [-RB-] 13. krieger [ROYAL] 2013-04-14 - 14:21:44
014 Trip (525|487) K45 5,865 emotivac [-RB-] Shta ima [ROYAL] 2013-04-14 - 14:17:04
selooo (526|484) K45 4,364 the familia [-RB-] icesword [SJV] 2013-04-14 - 14:11:33
010 Hungry Wolves?! (523|483) K45 8,864 the familia [-RB-] Slippery Nipple [ROYAL] 2013-04-14 - 14:05:01
012 B-DNK (522|479) K45 6,321 the familia [-RB-] Slippery Nipple [ROYAL] 2013-04-14 - 14:05:00
004 Hungry Wolves?! (525|486) K45 9,814 the familia [-RB-] Brunitti [ROYAL] 2013-04-14 - 13:58:48


Kaze ovaj family ja pobjegao prije nego su krenuli na mene sad vidimo ko je pobjegao.
 

jokke

New Member
Reaction score
0
a64be6a341e14e5191fffa5.png



S time da je MH konstantno bio pod pritiskom da predje u Zohare sto se na kraju i desilo. Savez koliko cujem od danas prebacen u NAP.

Hocu da ponovim jos jednom - odlicnu ste igru pokazali, odlican potez sad napravili, ali ovo sto stavljate po vanjskom da ste sami itd itd je cista laz.


Sretno dalje i vama i nama, bice insteresantno igrati :pivo:

Na ovo moram odgovoriti, kao što znate dosta stvari o putu MH i odlučivanju znam, ali MH nikad nebi ušao u savez sa žoharima, ili prešao kod njih, da smo uspili sa WANTEDOM dogovoriti NAP, mogli smo i dalje igrati ,i gubiti vrijeme po ovom svijetu između dviju strana , ali smo zaključili da neće biti smisla u tome, pa smo neki ugasili račune odnosno dali sela, i mogučnost igračima da otiđu di žele.
Ja sam sela uglavnom dao igračima MH koliko sam uspio a s obzirom da sam dan dva sitao i bljuzgu napravio isto usput ispalivši sve njuke na žohare zbog njihova glavešine JACKA.
WAnted je NAP odbio, i svaka im čast na dosljednosti, ali tu su stvorili ogromnu količinu problema sebi, jer bi imali osigurnu stranu prema nama , a žohari još dugo probleme.
Eto ovo samo istine radi da se zna, i nadam se da će se WANTED održati jer su ipak pokazali najviše sa najmanje igrača, saveza, napova i diplomacije.
 

DeletedUser

Guest
Na ovo moram odgovoriti, kao što znate dosta stvari o putu MH i odlučivanju znam, ali MH nikad nebi ušao u savez sa žoharima, ili prešao kod njih, da smo uspili sa WANTEDOM dogovoriti NAP, mogli smo i dalje igrati ,i gubiti vrijeme po ovom svijetu između dviju strana , ali smo zaključili da neće biti smisla u tome, pa smo neki ugasili račune odnosno dali sela, i mogučnost igračima da otiđu di žele.
Ja sam sela uglavnom dao igračima MH koliko sam uspio a s obzirom da sam dan dva sitao i bljuzgu napravio isto usput ispalivši sve njuke na žohare zbog njihova glavešine JACKA.
WAnted je NAP odbio, i svaka im čast na dosljednosti, ali tu su stvorili ogromnu količinu problema sebi, jer bi imali osigurnu stranu prema nama , a žohari još dugo probleme.
Eto ovo samo istine radi da se zna, i nadam se da će se WANTED održati jer su ipak pokazali najviše sa najmanje igrača, saveza, napova i diplomacije.

E ti onda nemas poima o zivotu a ni o ovoj igrici.
Niste vi imali nikakave sanse sa zoharima a Wanted nije zelio sa vama nista zato sto ste lahka meta sa dobrim selima.
Sad bi Wanted najradije vrjeme vratio unazad kada im je RB nudio savez protiv nas iz Royala.
Da je disa tad prihvatio ponudu od RB-ea ko zna sta bi bilo sad ......
Royal je najaci i definitivno smo najvise pokazali od svi nije mala stvar RB razvaliti ovako rano. Jer ja tvrdim da je RB jace pleme od Wanted-a
 
Reaction score
0
Na ovo moram odgovoriti, kao što znate dosta stvari o putu MH i odlučivanju znam, ali MH nikad nebi ušao u savez sa žoharima, ili prešao kod njih, da smo uspili sa WANTEDOM dogovoriti NAP, mogli smo i dalje igrati ,i gubiti vrijeme po ovom svijetu između dviju strana , ali smo zaključili da neće biti smisla u tome, pa smo neki ugasili račune odnosno dali sela, i mogučnost igračima da otiđu di žele.
Ja sam sela uglavnom dao igračima MH koliko sam uspio a s obzirom da sam dan dva sitao i bljuzgu napravio isto usput ispalivši sve njuke na žohare zbog njihova glavešine JACKA.
WAnted je NAP odbio, i svaka im čast na dosljednosti, ali tu su stvorili ogromnu količinu problema sebi, jer bi imali osigurnu stranu prema nama , a žohari još dugo probleme.
Eto ovo samo istine radi da se zna, i nadam se da će se WANTED održati jer su ipak pokazali najviše sa najmanje igrača, saveza, napova i diplomacije.

Hahahahaha pa gubili ste od zohara gradove masovno.. Pokupimo vam cjelog igraca preko noci.. Primer kjv apostol! Kad smo zaratili tukli ste na mene danima, a ni jednog grada niste mogli da uzmete.. Ne znate ni sami koliko ste nuka i plemica zakucali.. Da ne spominje, to da ste nas pod napom poceli napadati.. Kad ste se vec pokucali, zohari krenuli u kontra napad imali ste srece samo sto nam je falilo plemica.. Za dve tri manje akcije u kojoj je ucestvovalo samo nekoliko nas igraca (debil, jack, fasto, agres i ja) pokupili smo vam vecinu gradova od vasih "elitnih" igraca.. Posle samo ste se defali i niste vise uzvratili ni jedan udarac.. Da se prije tog rata zohari nisu kucali na muuu pleme i njihove saveznike, ne bi ste znali sta vas je snaslo.. Vecina vasih gradova oko mene vam je bila off i opet mi nista niste uzeli.. Budi fer i priznaj poraz, a ne tu da lupetas.. A taj wanted sto se svi lozite na njih nisu nista pokazali na hr10.. Ne znam da su vodili i jedan ozbiljniji rat do sad.. Nakupili se jeftinih gradova i sad stagniraju..
 

jokke

New Member
Reaction score
0
Campo, ja imam dovoljno pojma i o životu i o igrici, ne pričaj o onome što nezaš, vi ste dobro pleme i dobili ste rat sa RB-om, mi WANTEDU nismo uzvračali, i uzeli bi nas kako bi htjeli u konačnici, ali nisu, nego je cijelo pleme sa svim gradovima i 1,3M bodova i vojskom prešlo na stranu žohara osim par igrača koji su prenoblani, da je bilo obrnuto, žohara nebi bilo, jer su bili u ratu sa NM, a oni su inaće pokazali brzinu mjenjaja diplomacije kao niko ovdje, tu riječ ne postoji. Mi nismo izgubili od žohara nego prvo od sebe, jer par glavnih igrača, su prestali igrati, kao ogavna budaletina(bljuzga), CEG, francetić ,a onda zahvaljujući i vuli koji nam je napravio više štete, nego svi žohari zajedno.
Moja greška kad su bili sa svima u ratu što ih nismo dokusurili, nego sam im dao NAP, a čim su riješili druge NAP ove okrenuli su na nas i to u trenutku kad smo trebali uzeti VULU, koji je bolji igrač od svih žohara zajedno.
Osnov svih svjetova je vrijeme koje provedeš na igri , tu se dobijaju i gube ratovi, mi smo izgubili, i to je jedina istina, a ostalo ko je bolji opet će to vrijeme pokazati.
Your side , aktivan si dovoljno i mlad si ,ali dječija prepucavanja ni sa tobom ni ostatkom ne želim imati, zato pozdrav i pročitat ću koji put i pogledati što se događa , a svi vi imate pravo na svoju istinu ,koju znam da ćete ovde iznositi po ko zna koliko puta
 

DeletedUser

Guest
campo ako mislis da nije bilo dogovora izmedju RB i WANTEDA onda si stvarno naivan.. sjecas se samo upada odredjenih rb-ovaca na nase naloge i javljanja wantedu da uzmu prazna sela. znas da smo i mi smo nudili wantedu diplomatiju, cak i spajanje da zajedno uzmemo svijet - ponude koje su odbili jer su htjeli neko "ratovanja na ovom svijetu".. uskoro cemo da vidimo kako to umiju da ratuju sad kad im se istope zvanicni i nezvanicni saveznici jedan po jedan ;) samo je pitanje da li ce ostati lojalni svojoj diplomatiji ili ce se i oni okrenuti protiv svojih dojucerasnjih saveznika u trci za selima :)
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
campo ako mislis da nije bilo dogovora izmedju RB i WANTEDA onda si stvarno naivan.. sjecas se samo upada odredjenih rb-ovaca na nase naloge i javljanja wantedu da uzmu prazna sela. znas da smo i mi smo nudili wantedu diplomatiju, cak i spajanje da zajedno uzmemo svijet - ponude koje su odbili jer su htjeli neko "ratovanja na ovom svijetu".. uskoro cemo da vidimo kako to umiju da ratuju sad kad im se istope zvanicni i nezvanicni saveznici jedan po jedan ;) samo je pitanje da li ce ostati lojalni svojoj diplomatiji ili ce se i oni okrenuti protiv svojih dojucerasnjih saveznika u trci za selima :)

Jooj kriger-u al ti volis lupati gluposti. Eto imas nekoliko clanova rb-a u svom plemenu sad pa ih pitaj jesmo mi imali dogovor sa wantedom.
 

DeletedUser

Guest
clanove rb-a imam ali ne clanove vodstva

na kraju krajeva indigo je priznao da vam je javio za prazna sela od royala a svi znamo da je bilo slicnih dogovora i prije i poslije nema potrebe da krijete nesto oko toga.. samo mi nije jasno sto niste zajednicki udarili istog igraca kao sto je bio plan, bar bi bilo malo cupavije za nas ;)
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
Meni nije javio :)

Logicno je da ce njima javiti jer su blizi bili.. Necemo mi slati plemice sa 20h :p

Kog istog igraca,kakav plan ?
 

DeletedUser

Guest
govorim vama kao plemenu svi znamo ko je slao plemice na nervoznog

poenta je da vam savez nije ni trebao, bili ste na drugim djelovima svijeta, dok su dogovori bili tu za odredjene stvari (napadi na iste igrace, praznjenje sela jedni drugima)

isto tako ni nama nije trebala nikakva diplomatija sa zoharima sve dok nismo dosli u direktni kontakt, sad kad jesmo smo diplomatiju izregulisali kao sto je i red. u medjuvremenu smo imali odredjenje zajednicke akcije na iste igrace i bez zvanicne diplomatije.
 
Status
Not open for further replies.
Top