Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

ellene

Member
Reaction score
0
A kakav je to osjecaj kad se obrises? Cujem da je vama(govorim u mnozini, da ne mislis da ti persiram) poznat sa ba8 :D

U pravu si žoharu, zato i jesmo došli ovdje, zbog bivših saveznika, prevaranata i manipulatora koji su nas izdali na ba8 (veličanstvene razjarene babe -RB-).
Naravno ovdje ne osuđujem poštene članove tog plemena, isključivo mislim na vodstvo RBa.

Mene osobno pobjeda na ovom svijetu ne zanima, moj cilj je ostvaren. Sad samo uživam u ovoj igrici :)
 

DeletedUser

Guest
Cak Noris ostavio acc ROYALU na par dana jer je imo RL obaveza vratio se kad ono odaberi stranu svijeta,zove Nejia odmah ko je naredio da mi pokupite sela! KRIGI!Aha uredu vidimo se na nekom dr serveru.
;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ovako čitam forum :hahaha:
b7I3Gcz.gif
 
Reaction score
0
U pravu si žoharu, zato i jesmo došli ovdje, zbog bivših saveznika, prevaranata i manipulatora koji su nas izdali na ba8 (veličanstvene razjarene babe -RB-).
Naravno ovdje ne osuđujem poštene članove tog plemena, isključivo mislim na vodstvo RBa.

Mene osobno pobjeda na ovom svijetu ne zanima, moj cilj je ostvaren. Sad samo uživam u ovoj igrici :)

Boli istina? Ne znam zasto ste toliko ozbiljno shvatili tu izdaju kad ste vi isti taki cak i gori.. Jos na kraju spojiti se sa zakletim neprijateljom.. (Facepalm)
 

ellene

Member
Reaction score
0
Boli istina? Ne znam zasto ste toliko ozbiljno shvatili tu izdaju kad ste vi isti taki cak i gori.. Jos na kraju spojiti se sa zakletim neprijateljom.. (Facepalm)

ztanackoviću to je tvoja naopaka interpretacija nečega što ja nikad nisam ni mislila ni napisala.
Lipo ti je sve pisalo, samo ćeš očito morat poraditi na razumijevanju pročitanog.
To u nas djeca uče u drugom razredu osnovne, pa mogu pretpostaviti da do toga još nisi došao.

I opet ćete reći da royal nekog napada i blati.
A zapravo iz svakog vašeg posta izvire ruganje i podsmjehivanje.
Vas nekoliko sramotite wanted. Čudi me da vam to disa dozvoljava.
 

DeletedUser

Guest
Ellene ti si za par nivoa iznad ovih doticnih osoba, ne moras se spustati na njihov nivo i prihvatati za ozbiljno njihove provokatorske i bezsramne opaske, samo se nasmij i napisi neku glupost kao i svi ostali.
 

DeletedUser

Guest
Jel vam to Čampo diktira Šta Čete pisati?

Campo je bog i batina gdje god da se pojavi.
Ovdje vidim jednu stvar koja se nesankcioniše a to je izvrtanje i pisanje pogrdni imena a ja sam dobio ban zbog toga prema tome zahtjevam od admina da se izjasne : zašto ja to nesmijem da radim a ova Baba andzelka može kao i At Životinja
 

DeletedUser

Guest
Ellene ti si za par nivoa iznad ovih doticnih osoba, ne moras se spustati na njihov nivo i prihvatati za ozbiljno njihove provokatorske i bezsramne opaske, samo se nasmij i napisi neku glupost kao i svi ostali.

tebe odavno neshvatamo ozbiljno tako da se nemoras praviti ...i znamo da pises gluposti , ne samo ti ...vec 95% royala ...nek ste zivi i zdravi sto ste imali rec rekli ste ...

ima jedan prigodan citat za vas ..ko stvoren ...

„Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid royalovog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“

Dobrica Ćosić,
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Campo je bog i batina gdje god da se pojavi.
Ovdje vidim jednu stvar koja se nesankcioniše a to je izvrtanje i pisanje pogrdni imena a ja sam dobio ban zbog toga prema tome zahtjevam od admina da se izjasne : zašto ja to nesmijem da radim a ova Baba andzelka može kao i At Životinja

Bog na nebu, AT na zemlji !! dakle ti si u oblacima jos gore negdje lebdiŠ....ja uopce te ne nazivam pogrdnim imenom veČ ti tepam i piŠem onako kako ti piŠeŠ....
 

DeletedUser

Guest
Zašto Wantedovci placu uz film „Titanik“ ?
- Žao im što ih ista sudbina čeka
 

DeletedUser

Guest
tebe odavno neshvatamo ozbiljno tako da se nemoras praviti ...i znamo da pises gluposti , ne samo ti ...vec 95% royala ...nek ste zivi i zdravi sto ste imali rec rekli ste ...

ima jedan prigodan citat za vas ..ko stvoren ...

„Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid royalovog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“

Dobrica Ćosić,


Bravo. Jesi li sad zadovoljio svoje unutrasnje potrebe? Slobodno daj jos, ne vrijedjam se ja, sve za zdravlje. ;)
 
Last edited by a moderator:
Reaction score
0
ztanackoviću to je tvoja naopaka interpretacija nečega što ja nikad nisam ni mislila ni napisala.
Lipo ti je sve pisalo, samo ćeš očito morat poraditi na razumijevanju pročitanog.
To u nas djeca uče u drugom razredu osnovne, pa mogu pretpostaviti da do toga još nisi došao.

I opet ćete reći da royal nekog napada i blati.
A zapravo iz svakog vašeg posta izvire ruganje i podsmjehivanje.
Vas nekoliko sramotite wanted. Čudi me da vam to disa dozvoljava.

Za razliku od tebe ja imam dvije osnovne zavrsene.. Jedna po JUSu i druga po ISO standardu..

Hoces da kazes da vam je svejedno bilo sto vas je RB izdao, da vas to uopste ne boli, a ovde svaki drugi post vam je kako vas je RB izdao.. Znaci da vas boli istina..

Kao prvo sama si pocela sa licni provokacijama kad si rekla "zoharu" jer cisto sumnjam da si mislila na ime plemena.. Kao drugo, zenama je mjesto u kuhinji.. Odjavi se i idi na svoje mjesto..

Royal od pocetka svjeta optuzuje druga plemena za kojekakve prevare, a sami se najvise time bave.. Culi da je napada najbolje odbrana pa udri sa lazima po neprijatelju da sakriju svoje prljavstine..
 

DeletedUser

Guest
Za razliku od tebe ja imam dvije osnovne zavrsene.. Jedna po JUSu i druga po ISO standardu..

Hoces da kazes da vam je svejedno bilo sto vas je RB izdao, da vas to uopste ne boli, a ovde svaki drugi post vam je kako vas je RB izdao.. Znaci da vas boli istina..

Kao prvo sama si pocela sa licni provokacijama kad si rekla "zoharu" jer cisto sumnjam da si mislila na ime plemena.. Kao drugo, zenama je mjesto u kuhinji.. Odjavi se i idi na svoje mjesto..

Royal od pocetka svjeta optuzuje druga plemena za kojekakve prevare, a sami se najvise time bave.. Culi da je napada najbolje odbrana pa udri sa lazima po neprijatelju da sakriju svoje prljavstine..

Boli kad te gaze naše djevojke aaaaaa
I nemoj da vrjedzaš žene sram te bilo
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Zašto se Campo24 žali na ove nove svoje nadimke ?
-Istina boli.

HAHAHAAHAHAHAHAHHAHAHHA :hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Mi svoje prljavstine i svoju diplomaciju od pocetka servera ne skrivamo niti je se stidimo, nijedan NAP mi nismo prekinuli, nijedan savez mi nismo prekinuli, svaka promjena nase diplomacije bila je izdaja drugih plemena, ili grijesim navedite mi primjer.
Po tome se izdvajamo od vas i ostalih plemena na hr10, svoje diplomacije se ne stidimo i drzimo se nje.
 
Status
Not open for further replies.
Top