Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Mi svoje prljavstine i svoju diplomaciju od pocetka servera ne skrivamo niti je se stidimo, nijedan NAP mi nismo prekinuli, nijedan savez mi nismo prekinuli, svaka promjena nase diplomacije bila je izdaja drugih plemena, ili grijesim navedite mi primjer.
Po tome se izdvajamo od vas i ostalih plemena na hr10, svoje diplomacije se ne stidimo i drzimo se nje.

Koliko ste vremena krili da imate diplomaciju sa ŽoHarima. Čak članovi VAŠEG plemena nisu ni znali da imate nešto sa njima XD :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
tebe odavno neshvatamo ozbiljno tako da se nemoras praviti ...i znamo da pises gluposti , ne samo ti ...vec 95% royala ...nek ste zivi i zdravi sto ste imali rec rekli ste ...

ima jedan prigodan citat za vas ..ko stvoren ...

„Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid royalovog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“

Dobrica Ćosić,


Prilicno sam siguran da Dobrica nigdje nije spomenuo royal u tom citatu - toliko ko ovdje laze i obmanjuje


evo jedan citat za clanove wanteda

„ Najzamrseniji ljudi na svijetu. Ni sa kim istorija nije napravila takvu salu kao sa nama. Preziru nas i braca i dosljaci, a mi se branimo ponosom i MRZNJOM “



Mesa Selimovic
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Nakon akcije Royala

Došao Diša kući i kaže veličanstvenima:
• Recite dragička!
• Dragička, Diša!
• Danas menjate gaće!
• Uraaaaaaaaaaa!!! - razdragano će svi velišanstveni.
A Diša:
• Ti sa njim, ti sa njim, ti sa njim!!!

Neprocjenjivo velišanstveno kad su gače pune.
 

DeletedUser

Guest
sve je to taktika jos jedna stvar koju nikad necete skuziti.. zato se velicanstveni tako i velicanstveno izbrisu na kraju ;)

zasto se nebi izbrisali ...kad vi skuzite da je ovo igra a ne zivotno pitanje , onda cete znati zasta ovo sluzi i koja joj je svrha ...i sta je cilj zatvaranja svjeta ..da bi na iducem serveru rekao eto ja sam zatvorio server a sta si ti ...:ludilo:
ali je pitanje kako se zatvori server ...
a da sad se ugasimo ili da smo se ugasili prije 2 mjeseca..jos uvjek bi bili i biti ce velicanstveni ...samo vi to nemozete skontati a nije nas ni briga dali kontate ...
 

DeletedUser

Guest
Koliko ste vremena krili da imate diplomaciju sa ŽoHarima. Čak članovi VAŠEG plemena nisu ni znali da imate nešto sa njima XD :hahaha:

Diplomatiju sa njima nismo imali jer nismo imali nikakvog fizickog kontakta a imali smo iste neprijatelje tako da je diplomatija bila nepotrebna, kad smo se spojili u geografskom smislu doslo je do diplomatije to cak i ti znas.
 

DeletedUser

Guest
zasto se nebi izbrisali ...kad vi skuzite da je ovo igra a ne zivotno pitanje , onda cete znati zasta ovo sluzi i koja joj je svrha ...i sta je cilj zatvaranja svjeta ..da bi na iducem serveru rekao eto ja sam zatvorio server a sta si ti ...:ludilo:
ali je pitanje kako se zatvori server ...
a da sad se ugasimo ili da smo se ugasili prije 2 mjeseca..jos uvjek bi bili i biti ce velicanstveni ...samo vi to nemozete skontati a nije nas ni briga dali kontate ...

Velišanstven odgovor od Blasterixa.
drug moj da sam znao da vam je ovo 3 šansa da uradite nešto zajedno davno bi ja otišao.
 

DeletedUser

Guest
Eto sad imate u plemenu ljude koji su masovno uzimali barbare od 200 bodova na rubu svijeta da bi znali reci - niste nas resetovali vec smo se sami obrisali poslije mjeseci borbe.. Nije losa taktika siguran sam da ce vas momak lako nauciti kako se to profesionalno radi ;)
 

DeletedUser

Guest
Prilicno sam siguran da Dobrica nigdje nije spomenuo royal u tom citatu - toliko ko ovdje laze i obmanjuje


evo jedan citat za clanove wanteda

„ Najzamrseniji ljudi na svijetu. Ni sa kim istorija nije napravila takvu salu kao sa nama. Do juce smo bili ono sto danas hocemo da zaboravimo. Ali nismo postali ni nesto drugo. Stali smo na pola puta, zabezeknuti. Ne mozemo vise nikud. Otrgnuti smo, a nismo prihvaceni. Kao rukavac sto ga je bujica odvojila od majke rijeke, i nema vise ni toka ni usca, suvise malen da bude jezero, suvise velik da ga zemlja upije. S nejasnim osjecanjem stida zbog porijekla, i krivice zbog otpadnistva, necemo da gledamo unazad, a nemamo kud da gledamo unaprijed, zato zadrzavamo vrijeme, u strahu od ma kakvog rijesenja. Preziru nas i braca i dosljaci, a mi se branimo ponosom i MRZNJOM “



Mesa Selimovic

kao sto sam rekao prigodan citat za vas ...zato i jest ubacen dio royal , da se neko nebi nasao uvrjeden na nacionalnom djelu . a ovaj tvoj citat je drama , bas mi se svida , pametni ljudi su svasta napisali ...
 

DeletedUser

Guest
kao sto sam rekao prigodan citat za vas ...zato i jest ubacen dio royal , da se neko nebi nasao uvrjeden na nacionalnom djelu . a ovaj tvoj citat je drama , bas mi se svida , pametni ljudi su svasta napisali ...

Da ja tebe citiram

"Citiran si"
 
Reaction score
0
Eto sad imate u plemenu ljude koji su masovno uzimali barbare od 200 bodova na rubu svijeta da bi znali reci - niste nas resetovali vec smo se sami obrisali poslije mjeseci borbe.. Nije losa taktika siguran sam da ce vas momak lako nauciti kako se to profesionalno radi ;)

Jel to jedan od 5 momaka koji su sami se borili uspjesno protiv dva plemena :D jel to onaj na koga su kucali i po desetak plemica na jedan prazan grad i ne mogu uzeti? Jel to onaj koji vise voli restart nego pokloniti gradove bodovno jacem igracu?
 

DeletedUser

Guest
Velišanstven odgovor od Blasterixa.
drug moj da sam znao da vam je ovo 3 šansa da uradite nešto zajedno davno bi ja otišao.


hahahah , kao sto pamtan covjek je davno rekao sa glupim i ludim se nema potrebe raspravljati ..tako da ...samo uzivajte ..a vidimo se u iducoj akcij ...
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Ja se divim ŠČapu sto upravo kupih kod tebe Čampo ....a pajke pregovara sa krigerom oko sita i pregledaju koja sela Če mu pokloniti...
 

DeletedUser

Guest
samim tim sto stavljas svoje rijeci u tudje citate govori o tvom postenju
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Posto At je isto dio ovoga izvrtanja imena, tako da bi bilo fer od Plave da sankcionise velincanstvene.
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
512|466 Krigi, Krigi ocu tu :), de samo malo lakse rijeci ne mogu da citam koliko pisete :), uprostite to malo 1-2 reda ukratko :D
 
Status
Not open for further replies.
Top