SPAM

Status
Not open for further replies.

Fate

Member
Reaction score
0
Ma sreca, moja :p

jel ono sto si napisao dvije komete se sudarile, de dobro je sve pet. :D
drago mi je sto se zabavi veceras :r

a ima vremena, bit ce zanimljiv okrsaj :p

sve najbolje.

osmo nemoj se glupirat :S znas.. jer ako ja budem tebi spustao na takav nacin neces biti srecan uopste :SSS
 

DeletedUser

Guest
Cuj dao meni sitt, meni se treci dan sitt prekino, ja deseti dan noblo, ajd u kolibu..




Veliš ti da ja idem u kolibu :) Pa sve lijepo kod mene piše :) A evo ti i slika...

Untitled-1.jpg


005 ShoLe ? (532|454) K45 5,115 Gyorke [Fear?] Osmicevic ?. [Stand] 2013-07-23 02:21:42

Pa sad pogledaj vrijeme noblanja :) Vidjet ćemo šta će admini reć...do tad uživaj ;) A također imam i poruke koje sam poslao gdje si mi lijepo napisao da ćeš pazit na račun i da nemam brige.

Ja ću u kolibu, a ti možeš u šupu laganini :)
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Veliš ti da ja idem u kolibu :) Pa sve lijepo kod mene piše :) A evo ti i slika...

View attachment 275


005 ShoLe ? (532|454) K45 5,115 Gyorke [Fear?] Osmicevic ?. [Stand] 2013-07-23 02:21:42

Pa sad pogledaj vrijeme noblanja :) Vidjet ćemo šta će admini reć...do tad uživaj ;) A također imam i poruke koje sam poslao gdje si mi lijepo napisao da ćeš pazit na račun i da nemam brige.

Ja ću u kolibu, a ti možeš u šupu laganini :)

Gyorke, zaboravio si poruke koje je slao sa pitanjem : "Tko sad sita? " "Tko sad sita? " prije nego je pustio plemiće :D
 

DeletedUser

Guest
Ja mislim da je pravilo kada prodje 48 sati, ja sam to ispostovao, i vi ce te meni adminima ... -.-

vi ste Lot Of Bots svi. :p
 

DeletedUser

Guest
Ja mislim da je pravilo kada prodje 48 sati, ja sam to ispostovao, i vi ce te meni adminima ... -.-

vi ste Lot Of Bots svi. :p

Znači ako netko ostavi nekome sitt na 3 dana ovaj može njega odma noblati? Pročitaj malo pravila...ja imam poruke gdje si mi obećao da ćeš pazit na račun i da se ništa ne brinem. I onda si prebacio odma drugi dan maltene svom frendu sitt da me prenoblaš. To je očito kršenje pravila, jer ja račun nisam njemu ostavio nego tebi, a pogotovo ne da me prenoblaš. Za sve postoje i dokazi. I ne moraš se više ništa opravdavat. Sve se zna i sve je jasno. Igraj i dalje kako znaš...a ja vidim da ne znaš. I ne mislim se s tobom ništa prepucavat jer si očito neko dijete sa nesretnim djetinstvom...pa uživaj dok možeš još :)
 

DeletedUser

Guest
Pa i jesam, ja se rodio bio klizavo dijete i odma doktoru ispao na pod, sreca pa nije bilo plocica samo beton.. :D


sitt sam prebacio, neko ti je iz treceg plemena skrsio vojsku, ovaj prekino sit , ja pitam ko sitta ono niko, sto ne u hramu fin gradic, da se sit ne smije prebacivati ne bi bila ta opcija bolan, bolan.. :D

i de suti, ako neces da ti i onaj grad oduvam i on mi je u hramu.. :D


hej sto forum ozivi kako ja napravi par sra*a :p
 

DeletedUser

Guest
nek si mu rekno, fate puškom se iz pištolja zakucaj od ciglu koja će te opalit po koljenu u kojem neće bit voda nego majoneza



oooooooooooooooooo jesiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Status
Not open for further replies.
Top