SPAM

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
:boks: :kokice: Ima i onih koji cijeli račun noblaju :hmm:
 
Last edited by a moderator:

Fate

Member
Reaction score
0
"poznavajuc" igrača kojem je uzeo,ako se zainati,mogo bi mu "vratit" i puno više :predaja:

nemojte se ljutit ako ja sad uzmem koje selo od njega... msm vi vase dugove naplacujete na vas nacin ja cu na moj :pPP
 

DeletedUser

Guest
Cuj dao meni sitt, meni se treci dan sitt prekino, ja deseti dan noblo, ajd u kolibu..

a evo vam ga kako fate prenoblava od Osmicevica sela :p
pazite odanost u tom gradu je 48 jer je tek osvojen, Fate bot salje dva plemica, na taktiku da mu Toni ubaci odma deff iz deff grada koji je 25 minuta uz paladina da prati i da zadeffa..

slika govori 1000 rijeci, kako to Fate radi.. :)

Mir u sudnici, ja sam pro vi to znate :p haha (salim se, samo hocu da me pljujete malo) :D


http://prntscr.com/1itgv5
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Osmicevic ?. Kol 01,2013 19:10
op, op krecemo :D

Fate Kol 01,2013 19:23
ma jook statije :O

Osmicevic ?. Kol 01,2013 20:17
Tek ce da pocne :D
nesmijes da spavas da znas. :D


Fate Kol 01,2013 20:17
:D ma nemoram ....

Osmicevic ?. Kol 01,2013 20:17
I neces :3.

Fate Kol 01,2013 20:19
yey aaa imali nesta novo?

Osmicevic ?. Kol 01,2013 20:20
ma nista osim tvog pokusaja noblovanja i tak :D

ktb?


Fate Kol 01,2013 20:21
ma jao evo malo sa ribom tako smoreno brat.. bas sam ono nesta.. sutra razmisljam trebam ustat oko 8 treba da idem na razgovor za posao pa ako bog da da pocnem radit :)

Osmicevic ?. Kol 01,2013 20:27
aha, aha, fino :p

a zasto pousavas ovo noblati kada znas da neces moci -.-.


Fate Kol 01,2013 20:55
:) pa brate znas ti da ja volim glavom o zid :S

Osmicevic ?. Kol 01,2013 20:58
http://prntscr.com/1itgv5

ma ja ko ga zasto

Fate Kol 01,2013 21:07
:D

Fate Kol 01,2013 21:08
ma nmw :D nego reci mi jesi sta vojske u selu skupio ?

Osmicevic ?. Kol 01,2013 21:10
http://prntscr.com/1itkrr

evo kolega racunaj u simulator hocel ti barem jedan plemic preziviti jbg.. ma nisam imao vremena da skupim tamo deff jbg.

nisam bio kada si slao, nego ako imas skajp das mi nick da te ucim barem u 200ms slati?

i da, protivnice moj, da ti kazem eto sutra navece necu biti online pa jbg imat ces priliku ako neces biti puno busy sa svojom djevojkom?









Samo da cujem Osmicevic onakav, ovakav, a pogledajte kako sam fer prema neprijateljima! :3
 

Graveceeper

Banned
Reaction score
0
Mogu 5 u 400ms toliko dozvoljava server, a sto se tice fatea objasnio je zasto je pro, sledeci put ostavi jos sekund razmaka mozda ne uspe seci.
 

DeletedUser

Guest
Mogu 5 u 400ms toliko dozvoljava server, a sto se tice fatea objasnio je zasto je pro, sledeci put ostavi jos sekund razmaka mozda ne uspe seci.



Ja samo cekam da nesto napises pa da otpocnem pricu na forumu, znaci samo cekam Grave.
Bolje je da mi se ne obracas. :)
 

Graveceeper

Banned
Reaction score
0
Komentar je bio uopsten nisam ti se ni obracao niti sam imao u planu da se obracam liku koji ce plakati jer igram dual sa ovim ili onim lol.
 

DeletedUser

Guest
Ajde, ajde samo pricaj :)
Plakati?

Grave dobro znas sta se sve desilo, zadnji put ti kazem da me ne omalovazavas i da mi ne spustas, budi covjek i ispostuj sto sam ti rekao da mi se ne obracas niti uplices gdje ja nesto pricam, barem to poslije svega.
Budi covjek kao sto sam ja uvijek bio.
 

Graveceeper

Banned
Reaction score
0
ma briga me sta ces pisati ovde u nadi da ce ti igraci i poverovati nesto tesko posle onoga sta si uradio, ionako cu sada da dobijem ban pa mozes pisati sta hoces.
 

DeletedUser

Guest
ne treba mi to, kada sam nase poruke kako preko plemena tako i sa skajpa slikavao sve.. :)
jedino ako sam majstor u paintu da prepravim :p
 

DeletedUser

Guest
Ma sreca, moja :p

jel ono sto si napisao dvije komete se sudarile, de dobro je sve pet. :D
drago mi je sto se zabavi veceras :r

a ima vremena, bit ce zanimljiv okrsaj :p

sve najbolje.
 
Status
Not open for further replies.
Top