Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
sve sto znate reci u svoju odbranu je jos se niste obrisali,dajte ljudi to je matoro,ajmo smisliti nesto drugo..ne smeta mi al necemo glumiti papagajeve i jednu recenicu ponavljati 3 mjeseca
 

DeletedUser

Guest
e pa vidis taj nap je zelja plemena die da skupi par igraca i da krenemo u rat no kasnije vi i die sklapate nap di ceka da se mi istrosimo u nadi da ce mo past i vi i mi pa da ce uzet kontinent no to im ne polazi za rukom par igraca se cupa i sad igra sa vama ostali idu na noz ta ideja o napu je bila da se ispostuje ono sto se dogovaralo a bolje zalijepi onu sliku sa srusenom akademijom i kovacnicom i selom prepolovljenim i onu od dida koji kaze zasto bas nama rat pa nakon odgovora keze dopbro razmisljanje samo mislim da nemas ekipu a ja mu na to kazem imam ono sta imam i sta tim cu uradit ono sta mogu od mene nista prljavo nebi a bgm od nekih bi i mislili ste da ce vam se isplatiti to sto ce te preveslat par plemena al dođe sve po svoje naplata je u toku svakih 15 dana placate po jednu ratu a usput ostavljate i gratise od muke po fronti sela

sta je pisac htjeo da kaze ...
 

DeletedUser

Guest
sve sto znate reci u svoju odbranu je jos se niste obrisali,dajte ljudi to je matoro,ajmo smisliti nesto drugo..ne smeta mi al necemo glumiti papagajeve i jednu recenicu ponavljati 3 mjeseca

mi je ponavljamo 3 mjeseca..a ti dosao ima mjesec dana i nesto se razigraooo ...redikula bozija ...:andjeo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Uvazavam i hvala na slikama, iako tu se nevidi nista napisano, mozda je stvarno vlasnik mozda nije, a ja cu idalje ostat 99% uvjeren da ga netko sita ili sitao cim je promjenio ime sela. Nebi bilo prvi put da grijesim, al et...Btw lik je nevjerovatan, ahahahaha

munja danas u 18:16 sati
ništa se ti ne brini za moj acc...uskoro padaš :D tu bar znam sa kime igram i ne okreču se leđa čim se malo zagusti...ako zatreba dat ču sva sela da mi oni uzmu a ne vi uvjek uz svoje pleme do zadnjeg vojnika :))

Sila Necista danas u 18:19 sati
Tako reci...Znas da padas i prepustas sela i nakraju neces igrati. Sretno u daljnoj igri
munja danas u 18:20 sati
??? hahahahah samo sanjaj kolega nema predaje kod mene... također :)

Po ovome "vlasnik" je na racunu, iako nesjecam se kad sam vidio nekog tako željnog igre da namjerno pusta svoja sela kad mu je palo jedno selo, a sa druge strane ako zatreba dat ce sva sela jer kod vas nije kao kod nas koji smo uvijek uz svoje pleme do zadnjeg vojnika... what, ahahahaha ???? tj on je uz svoje pleme do posljednjeg vojnika, a njegovo pleme je bilo KaMile, HR, IRZ, FCSB, M-H3, M-H@, MH, ZoHari...

Nesjecam se kad sam se zadnji put vise ismijao, nego maloprije, ahahahahha
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ispod tvoga bagrema je hlaaad zaklanja ti kucu a ja momak mlaaad

[video=youtube;6FA8TjxN-mE]http://www.youtube.com/watch?v=6FA8TjxN-mE[/video]
 

DeletedUser

Guest
@At znam da si navikao ratovat sa poluaktivcima i slabije iskusnima,meni je jako zao sto vise nemas lakih sela i prilika da nekim slabije aktivnim ljudima uzmes i zadrzis selo. tako da i razumijem tvoju frustraciju.
eto i ti slabije iskusni polako uce i bore se, izgleda kako god uzmes neko selo i bices prenoblan od nekog malo vise aktivnog pa bi mogao da se proradis na malo boljem planu od 200 skaut fejkova + plemici sa nepunom nukom itd

naravno, tebi za utjehu, siguran sam da uvjek mozes noblati jos kojeg barbara ako nista :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Uvazavam i hvala na slikama, iako tu se nevidi nista napisano, mozda je stvarno vlasnik mozda nije, a ja cu idalje ostat 99% uvjeren da ga netko sita ili sitao cim je promjenio ime sela. Nebi bilo prvi put da grijesim, al et...Btw lik je nevjerovatan, ahahahaha

A drug moj,tu smo da se pomažemo,kada je neko novi u ovoj igri tu smo da uletimo i da mu objasnimo i pomognemo šta i kako,pa makar i da ga je neko sittao,uređeno je u dobre svrhe,da se proprate napadi i eventualno odbrani selo,ništa loše u tome nema

http://prntscr.com/1knwap

eto ti printskrin gdje ga učim slati vozić,lako možeš zaključit da nije iskusan igrač i zato ajde mi reci jedan "normalan" razlog zašto ga ne bi neko sittao kada idu napadi na nj ?
 

DeletedUser

Guest
Malo da smo u toku :D




Side 1:
Tribes: ROYAL, SJV
Side 2:
Tribes: WANTED
Players: Dektiva, Hellboy, FASTO

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 4,697
Side 2: 2,684
Difference: 2,013

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 353
Side 2: 146
Difference: 207

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 29,592,807
Side 2: 15,779,762
Difference: 13,813,045

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,177,735
Side 2: 1,263,015
Difference: 1,914,720

chart
 

DeletedUser

Guest
Ouhu At-e mislim da bi trebao da se presaberš i upitaš sam sebe ko je ovdje pro a ko amater.

Ja tipujem na munju.
 

DeletedUser

Guest
htio je da kaze istinu samo sto nisi dovoljno razuman da je prihvatis jer si u nekim svojim svijetovima zaluto :)


nemas ti pojma ...ali imas mogucnost da se drzis svoje "istine" ....niko ti bar to nemoze zabranitii..kao sto rekoh , mass recruit redikula je postala normalna stvar nekima iz svjeta u svjet ...:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top