Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
i da ono na sta se naj vise ponosim je to sto sam prwi rat na ovome serveru objavio upravo vama @S! jos da je die tad imao sluha da vidi sta ce se njima desit nebih vas ni bilo


hahahah ja placem
nisi li ti prvo wanted trazio diplomaciju? ;) kad nisi dobio, povukao si drugih 6-7 plemena na istom kontinentu na nas. Znaci cca 150 igraca na tadasnjih 15 sa po jednim selom, i samo vam je die falio da nas dobijete. hahah igracine :pivo:
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
hahahahaha trazio diplomatiju haha e nije da placem gusim se a ratu su prisezala sama plemena samo kasno ono sta smo mi uradili tad to vidimo tek sad jer sa onakwim startom puno dalje bih otisli da vas neko nije usporio ako ne zaustavio ja nisam imo niti sa cim niti sa kim ici na vas u plemenu sam se pojavio i nakon par dan mi je samo prepustena uloga vođe sa 22 igraca koje neznam i sa tri igraca koje znam
 

DeletedUser

Guest
Sinisa90 Stu 16,2012 00:01
pozdrav neznam ko vam je vođa dali zelite pakt o nenapadanju da sklopimo upitaj ga i reci mu da mi se javi ako zeli

ma hackovali smo ti acc pa sami sebi pisali :ludilo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Imali ste tri sata da nadefate selo od munje usred vas umjesto da nadefate, ko god je da je na acc procitao je da idu plemici i umjesto da spasi selo, a usto neizgubi nista, ali ne ne......

Dobra ata al ga drugi jaše (544|545) K55 5,622 Sila Necista [WANTED] ellene [ROYAL] 2013-08-11 - 16:55:26
Dobra ata al ga drugi jaše (544|545) K55 5,622 munja [ROYAL] Sila Necista [WANTED] 2013-08-11 - 16:55:15

Sila Necista danas u 11:09 sati
Sljedece sto ce se dogoditi tebi da ces ici na prenoblavanje od strane svog plemena. Jer meni izgleda da te nema jutros... Sela ce ti redom kupiti ellena, kbasher, mozda cak i kriger, a tebi ce biti zapakirano da nisi sposoban da igras acc na fronti i da je bolje da igras pozadinu i klikas tamo nesto. Kad pristanes na to onda ces usput se ispucavat na meni ili mojima, ali prvo ces nadefati svako selo koje ti blize meni budu uzimali. Ugodan nastavak igre

da, daaaa.... :glazba:
 

DeletedUser

Guest
munja danas u 11:25 sati

vratim se iz bolnice i vidim grad da je pao ko može da malo pojačam ove gradove

momak nije bio tu,zato si i uzeo,vidiš da griješiš i za to da ga neko sitta

ps.zar je dotle došlo da nagovaraš naše igrače da pređu tamo ?

ili ti je krivo što je prenoblano pa ste uzalud poslali 101 pojačanje
 
Last edited by a moderator:

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
a kad ce te vi iz wanteda prestati glumiti hedoniste..cijelo vrijeme vam je 'cilj' da se dobro provedete,a hiljadama postova negirate to..
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
ajde slikaj tu poruku ;) .. I hajde ti uvjeravaj nekog drugog da je munja dao ime sela ovako :

Dobra ata al ga drugi jaše
Koordinate: 544|545
Bodovi: 5.622
Igrač: munja
Pleme: ROYAL

Koga ti veslas, ej...
 

DeletedUser

Guest
dečki samo igrajte zar nevidite da su to poslednji pokušaji da izvuku nešto dobro iz sebe.
Sad još malo pa kad pukne tikva kod njih ode to sve u 3pm.
 

DeletedUser

Guest
pa da nam je cilj bio nesto drugo , radili bi mi mass recruit redikula ..da vam damo sansu pa vas lagano noblali ....:hahaha:
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
ma hackovali smo ti acc pa sami sebi pisali :ludilo:

e pa vidis taj nap je zelja plemena die da skupi par igraca i da krenemo u rat no kasnije vi i die sklapate nap di ceka da se mi istrosimo u nadi da ce mo past i vi i mi pa da ce uzet kontinent no to im ne polazi za rukom par igraca se cupa i sad igra sa vama ostali idu na noz ta ideja o napu je bila da se ispostuje ono sto se dogovaralo a bolje zalijepi onu sliku sa srusenom akademijom i kovacnicom i selom prepolovljenim i onu od dida koji kaze zasto bas nama rat pa nakon odgovora keze dopbro razmisljanje samo mislim da nemas ekipu a ja mu na to kazem imam ono sta imam i sta tim cu uradit ono sta mogu od mene nista prljavo nebi a bgm od nekih bi i mislili ste da ce vam se isplatiti to sto ce te preveslat par plemena al dođe sve po svoje naplata je u toku svakih 15 dana placate po jednu ratu a usput ostavljate i gratise od muke po fronti sela
 
Last edited:

katalonija

Active Member
Reaction score
62
e pa vidis taj nap je zelja plemena die da skupi par igraca i da krenemo u rat no kasnije vi i die sklapate nap di ceka da se mi istrosimo u nadi da ce mo past i vi i mi pa da ce uzet kontinent no to im ne polazi za rukom par igraca se cupa i sad igra sa vama ostali idu na noz ta ideja o napu je bila da se ispostuje ono sto se dogovaralo a bolje zalijepi onu sliku sa srusenom akademijom i kovacnicom i selom prepolovljenim i onu od dida koji kaze zasto bas nama rat pa nakon odgovora keze dopbro razmisljanje samo mislim da nemas ekipu a ja mu na to kazem imam ono sta imam i sta tim cu uradit ono sta mogu od mene nista prljavo nebi a bgm od nekih bi i mislili ste da ce vam se isplatiti to sto ce te preveslat par plemena al dođe sve po svoje naplata je u toku svakih 15 dana placate po jednu ratu a usput ostavljate i gratise od muke po fronti sela

vidi ovog još se nije obriso ccc
 
Status
Not open for further replies.
Top