Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
..'biga, šta god da sam napisao ti bi me ispalio, nemerem ja protiv tebe.

Ma nisi ti naviko na brejkove i kontre al polako :p i sad konacno znamo ko je uzeo racun od amazhonke kako se vec nik zove ako vam zafali premiuma za kupovanje racuna da ispucajte vojsku na nasim selima samo recite napravit cemo humanitarnu akciju:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Hahahahhaha, a ono je bio brejk, kontra? Javi kad bude gol, da ga ne propustim.

:lool:cemu zurba sto se dugo ceka bude najsladje i ti ne zaboravi javit il ovi tvoji iz plemena za humanitarnu akciju da pocnemo polako pravit
 

salepg

Member
Reaction score
9
Ma nisi ti naviko na brejkove i kontre al polako :p i sad konacno znamo ko je uzeo racun od amazhonke kako se vec nik zove ako vam zafali premiuma za kupovanje racuna da ispucajte vojsku na nasim selima samo recite napravit cemo humanitarnu akciju:eek:ok:

Stigla bolja ponuda? :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
neznam ko je to al ja to nisam
Lako za tebe, nego, mene brine ovaj sa nickom Svijet 14, jel' on fizička ili metafizička osoba? Pokušaj da se aludira na vašu brojnost, sklapanje saveza sa svima... ili samo očito neuspjela šala koja se pretvorila u zagonetku? Debox će ti objasniti, on je dvaput pročitao ...
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
kada kliknes na njih,tj nikove koji su u poruci,vidjeces da je to razgovor izmedju vanjuhe i slabica :D

ma primjetio sam to,al neznam sto je vanja pokusa da kaze s tim...
cini mi se da se i on priblizava stadiju psihe ko deboxx i ja :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
jel moguće da ne možete da provalite vanjuha je očigledno pisao sam sa sobom i time vam je nešto rekao samo što to ne shvatate

što se tiče nickova to je najlakše izmjeniti

travka

o kako je lepo biti glop

toni

debox

...........................................

samo se izmjeni ID igrača a ID lako skineš od svakog igrača samo ideš na profil tog igrača i imaš ID na URL adresi
 
Last edited by a moderator:

Toni

Active Member
Reaction score
11
shvatili smo mi,al potpuno glupo,samo izlike stvarate :ludilo:

P.S. zvali smo vec h1 da se spoji s nama hahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
shvatili smo mi,al potpuno glupo,samo izlike stvarate :ludilo:

P.S. zvali smo vec h1 da se spoji s nama hahahahahaha

reci mi šta je izlika i zašto bi je tražio ne razumijem te

već i ptičice u kanadi znaju šta ste radili tako da mi svejedno svakako i ako izgubimo nije nikakav bauk ;)

mani se više te priče da tražimo izlike promjeni je malo u nešto drugo to ponavljaš u svakom drugom svom postu i već smo shvatili da će naredni treći tvoj post opet glasiti ''tražite izlike''
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
pa kako ne trazite..

em govorite vise vas je,em vise sela imate,em DL je za vas itd..

pa gle,svi smo isto krenili,vi ste isto trazili DL da predu kod vas,oni su vas odbili,ExYu ste doveli kod vas,ostalo se prenoblali...

nije bas ni da ste vi cisih rukava...

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ovo je igrica, ne realnost znate vi to sve ali ipak izmisljate neke razloge neposhtenje i tako to, ja vas nisam primijetio u igri toliko koliko na forumu, dajte malo rata, a ne da samo softi ucestvuje ovamo :D

niste ni sjever svoga kontinenta ocistili a nas neshto zezate...

mogli ste vi biti pravo jaki da ste to gore na vrijeme uzeli :p
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Iako je ovo samo igra, budimo realni - obojati kontinent u plavo ne znači počistiti ga. Od 4 plemena u vrhu, tri se drže za ručice. I onda si još dajete na važnosti.... Igrate k'o tetke. :p
 
Status
Not open for further replies.
Top