Spam

Status
Not open for further replies.

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Bubi, tu smo da se iznenađujemo! I vi mene iznenadiste kad vidjeh da filate Mariju,... rekoh sebi: Čovječe, ovima će još malo pa ponestati neprijatelja, osvojit' će svijet prijateljstvom... to moram vidjeti, ostati ću do kraja!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ugodna iznenadjenja! Ah sta da ti kazem inovacije nikad dosta tu smo da se druzimo :festa: pa ostani nisam ni planiro da ces otic negdje a ja se planiro gore u komsiluk prebacit rekoh kad nece on kod mene da navrati moram ja malo do njega :andjeo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Bubi, tu smo da se iznenađujemo! I vi mene iznenadiste kad vidjeh da filate Mariju,... rekoh sebi: Čovječe, ovima će još malo pa ponestati neprijatelja, osvojit' će svijet prijateljstvom... to moram vidjeti, ostati ću do kraja!

nas ti je moto vodimo ljubav a ne rat

AHHAHA :D
sad jos zene na neke racune dovest i dis bolje :love:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Kao Huremmmm robinja ne ljubi ko damaaa
na koljena ti padam bez srammaaaaaa
za dvoje krevet,al spavam samaaa
kao da postimmmm ....sred ramazanaaa

Hurem Hurem!

:glazba:


:predaja:
 

salepg

Member
Reaction score
9
Zijeeeeev!!

Koliko se gluposti moze jos procitati ovdje, mili Boze?!?!

Momci, sanjate li me?! :festa:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
amazonkahl danas u 14:46 sati
ma pametuje mi sale da sam neaktivan bla bla ... posvadao sam se sa njima oni misle da cu njima ostaviti sela al necu ako zelite saljem nuke na njim gdje ocete i ostavljam vama sela za 100-200pb
opet ja danas u 14:45 sati
Šta ?
amazonkahl danas u 14:45 sati
ocete moja sela neda ovima iz PF ?


Sale :O

Sto je ovo :hmm:

Onda nama pregovarate kad noblamo neaktivnog nekog :lool:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ili dečko želi pb bodove pa prodaje priču a vi se upecali? Da je tome tako ukazuje činjenica da ste objavili ovaj post (kao i činjenica da i ja imam takvu poruku, samo je priča malo drugačija ali je cijena ista...) umjesto da iskoristite jedinstvenu priliku. Heh, pokušavate ovakvim politikanstvom i dezinformacijama povesti psihološki rat, kao da vam nije dovoljno što gubite u stvarnom...
Eh da, čuo sam da pregovarate sa sv. 14, da im tepate da će vam biti jedini pravi saveznik...
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
mi ni ne igramo sv14 :zid:


hahaha,ajde priznaj jednom da niste dobricine ni vi :D


a psiholoski rat ja i debox odavno vodimo sami s sobom,PSIHA nam nije uredu,to ti moze i on potvrdit hahahha

:pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
mi ni ne igramo sv14

Ne razumje ti mene i moj sarkazam. Isti si k'o i žena moja, samo ona još čvoku opali usput, nećeš valjda i ti?
 
Last edited:

salepg

Member
Reaction score
9
amazonkahl danas u 14:31 sati
eto ja vam predajem sela ako zelite samo mi posaljite 150-200 pb da imam :D i svu vam srecu zelim


SalePG danas u 14:33 sati
Pa iz ovoga sto procitah ne vidim odgovor:
- prodajes acc?
- ostavaljas sela nekom?
- ostavljas sela plemenu?
- selis se bas u pozadinu blizu ~KT~ da se igras sa njihovim selima a sela na frontu dajes aktivnim igracima?


...

amazonkahl danas u 14:34 sati
dajem vam sela al za uzvrat trazim 150-200 pb ako moze

SalePG danas u 14:36 sati
Eto ja kazem da ne mogu (danas sam pozajmio od otpisanog za pomocnik farmanja a 2k premijum poena mi stize na 7 dana)... I sta sada?

amazonkahl danas u 14:38 sati
kupite sela posalji pb kad ti dodu :D

amazonkahl danas u 14:40 sati
sta sa offom da radim imam 2 nuke

SalePG danas u 14:41 sati
Od mene neces dobiti pb za sela... A sad da li neko drugi zeli da plati to vec ne znam...

A sto se offa tice, to od tebe zavisi, ako ces da ga utrosis za pleme, raspitacu se gdje treba pa ga posalji...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jbga, Toby, nisam nikada kupovao sela pa necu ni sada... :)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Toni Lis 22,2013 23:07
Hej, jesi tu?

Svijet 14 Lis 22,2013 23:57
???
Tu smo....

Toni Lis 23,2013 00:06
Nešto bi vas pitao ali mi malo glupo...

Svijet 14 Lis 23,2013 00:13
Ma pitaj, nema glupih pitanja, ima samo glupih odgovora..

Svijet 14 Lis 23,2013 00:15
???

Toni Lis 23,2013 00:19
Imaš pravo... Ne znam kako da počnem pa ću odmah u glavu, mislio sam da se spojimo, mi i vi, u jedan savez, ono, da budemo pravo jaki, da zadrhte dušmani na sami pomen našeg brojevnog stanja... a? Dajem garanciju da nećete biti napadnuti, iskorišteni, osvajani... niti išta slično!

Svijet 14 Lis 23,2013 07:42
Ali mi smo različiti svijetovi, ne možete nas napadati ni da hoćete!?

Toni Lis 23,2013 08:06
Pa to ti velim, dajem riječ da vas nećemo napadati, tako mi Deboxa! Nama je samo da obrukamo onog Saleta i njegovu bagru kao što je on nas obrukao na sv11, kad njega sredimo možemo i prestati igrati jer sve tada postaje nevažno...

Svijet 14 Lis 23,2013 08:09
Nas ima puno ovdje, na koja si plemena točno računao?


Toni Lis 23,2013 08:10
Na sva! Što više to bolje. Ajde pristanite, bit će nam super, možemo otvoriti i zajedničku skyp sobu... Samo nebo će nam biti granica.

Svijet 14 Lis 23,2013 08:11
Pitat ću svoje...

Toni Lis 23,2013 08:16
Samo požuri, ako nećete vi, možda hoće svijet 15....

Svijet 14 Lis 23,2013 08:17
HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA, tamo tek igraju curice.... javim

Toni Lis 26,2013 11:08
ok


:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
slabić i Vanjuha stvarno si me sad bubi iznenadio ovom se nisam nadao od tebe mislio sam da si to prerasto davnih dana ne znam odakle ti toliko slobodnog vremena da pises sam sa sobom :kokice: te fore sam ja pokusao na ba 1 al sam bio malo domisljati iako ima uh da ne kazem kolko godina belaj je samo kad se klikne na te nikove odma otvara igrace koji su pisali c.c.c ili u ovom slucaju onog koji je pisao sam sa sobom :predaja:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hahahhahahaha, evo ga još jedan... Pa zar ne čitaš sa razumjevanjem? Nek' digne ruku tko nije shvatio! Hahahahahahahaha.... Od šume nisi vidio drvo...
 
Status
Not open for further replies.
Top