Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
haha eto ti kuku meni šta ću sad

de objasni šta su uradili hahaha daj obuzdaj se malo previše ne znanja pokazuješ

zakucao sam 3 nuke i šta to je nešto novo što se vidja na ovoj igrici ili šta ne kontam haha
:hmm:Jel ti krivo sta su ti ljudi uradili :hmm: kakvo ne znanje pokazujem :lool:
 

DeletedUser

Guest
:hmm:Jel ti krivo sta su ti ljudi uradili :hmm: kakvo ne znanje pokazujem :lool:

ajde odvojit ću malo vremena da ti objasnim i malo da te uputim

sad ubio sam neki deff koji je bio u blizini na malom zidu u svakom slučaju ako si već gledao izvještaje veći gubitci bili sa vaše strane nego sa moje


3 nuke :D nije mi prvi puta da to potrošim na ovom svjetu

da ti objasnim pokušaji da mene isprovociraš (hahaha), nisi dovoljno dobar da bi ti to uspjelo na dječije fore sam prestao da se palim već prije nekih 15 godina, ako treba neko doškolovavanje vezano za igru javi se na privatnu poruku da se ne sramotiš ovde pred svima
 

DeletedUser

Guest
ajde odvojit ću malo vremena da ti objasnim i malo da te uputim

sad ubio sam neki deff koji je bio u blizini na malom zidu u svakom slučaju ako si već gledao izvještaje veći gubitci bili sa vaše strane nego sa moje


3 nuke :D nije mi prvi puta da to potrošim na ovom svjetu

da ti objasnim pokušaji da mene isprovociraš (hahaha), nisi dovoljno dobar da bi ti to uspjelo na dječije fore sam prestao da se palim već prije nekih 15 godina, ako treba neko doškolovavanje vezano za igru javi se na privatnu poruku da se ne sramotiš ovde pred svima

:hahaha:Nemoj vikat jesi los :hahaha: cuj to drzis kurs za plemena jes sposoban :p

hajd oba trojca na liniju s tog racuna tri musketera prosvjetli me :boks:
 
Reaction score
3
1. Ako si ti vođa, onda mi je stvar jasnija što je odziv na tvoje akcije takav kakav kažeš da jeste
2.To kako postupate sa svojim članovima i članovima saveznika statistika odlično pokazuje tako da se tu nema šta misliti kad je sve očigledno.
3.To što ja pozivam ljude da sami pogledaju statistiku i da sami sebi odgovore na pitanje da li su u grupi povlaštenih u ta dva-tri plemena ili nisu. Ako nisu da pogledaju statistiku koja će im pokazati kako su njihove kolege koji takođe nisu bili povlašteni, prošli. A usput imaju pristup forumu i vašem i ovom pa mogu uporediti ko šta govori sa onim šta se dešava. 2+2 je uvek 4 za one koji otvore oči, dok onim drugima nema pomoći.
4. Tačno, nije me briga ko se skim spaja ko razdvaja, ali samo stavim zbog onih koji imaju više detalja (sa vašeg foruma) pa da oni sami zaključe ko se skim spaja a koga noblate zbog vaših interesa i kome ste šta obećali i gde su sad ti sa tim obećanjima.

I ponavljam, ako je ovo sve laž i nebuloza ne odgovarajte na to jer meni i onome što pišem dajete značaj a to vam u ovoj situaciji kad ne ide sve po planu najmanje treba. Sve čestitke na obe akcije. Puno truda a mršav rezultat ali sad kad ponoblate još nekog od svojih "neaktivaca" , "sumnjivaca" i spojite par računa biće bolje.:eek:ok:
p.s. Ja se mnogo izvinjavam svima koji se pronalaze u mojim postovima ali ja pišem o onom što vidim a ne o onom što čujem. Volim sve spamere koji mi svojim postovima ili igrom daju teme za spam:love:



Eh mislim da sam dovoljno sutio na neke vase prozivke...
Ovako, ja sam opet organizovo akciju, i reci cemo da je neuspjesna, bar za mene jest, ali to sam naviko protiv dobrih igraca.

Takodjer, da je jos ljudi poslalo napade, palo bi jos sela sigurno...

Pricas nesto o nasem tretmanu prema igracima, ovako , iz plemena 13 niko nije izbacen i noblan ( sto ne kazem da nece biiti ) , hoce hoce da najavim odmah !

Ja, a i nase vodstvo u 13 se odnosi prema clanovima korektno , to mozes ljude pitati , ako tii kazu da sam nekome nesto nazao uradio, ja cu se povuci iz vodstva, a i mozes slobodno vidjeti na nasim klejm listama da uglavnom drugi igraci dobivaju sela ( sela od igraca koji odustanu ) , pa ne znam stvarno o cemu ti pricas ?

Ne poznajem te, ali te molim da ne iznosis neke neprovjerene informacije, sto je mozda tvoja taktika, ne bih da se mijesam ...

I ne pricaj mi o postenoj igri, sam kazes da imas pristup mome forumu, a meni na tvoj nije potreban, jer ne igram na taj nacin !

U akciji sam se ja skuco posteno, jos neki igraci, pa sta ja sad trebam plakati za tim offovima ?



Uzivajte,




r0ke
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Eh mislim da sam dovoljno sutio na neke vase prozivke...
Ovako, ja sam opet organizovo akciju, i reci cemo da je neuspjesna, bar za mene jest, ali to sam naviko protiv dobrih igraca.

Takodjer, da je jos ljudi poslalo napade, palo bi jos sela sigurno...

Pricas nesto o nasem tretmanu prema igracima, ovako , iz plemena 13 niko nije izbacen i noblan ( sto ne kazem da nece biiti ) , hoce hoce da najavim odmah !

Ja, a i nase vodstvo u 13 se odnosi prema clanovima korektno , to mozes ljude pitati , ako tii kazu da sam nekome nesto nazao uradio, ja cu se povuci iz vodstva, a i mozes slobodno vidjeti na nasim klejm listama da uglavnom drugi igraci dobivaju sela ( sela od igraca koji odustanu ) , pa ne znam stvarno o cemu ti pricas ?

Ne poznajem te, ali te molim da ne iznosis neke neprovjerene informacije, sto je mozda tvoja taktika, ne bih da se mijesam ...

I ne pricaj mi o postenoj igri, sam kazes da imas pristup mome forumu, a meni na tvoj nije potreban, jer ne igram na taj nacin !

U akciji sam se ja skuco posteno, jos neki igraci, pa sta ja sad trebam plakati za tim offovima ?



Uzivajte,




r0ke
Sve 5 za odgovor samo pročitaj post pre nego odgovoriš. Ajd majke ti reci gde i kad sam rekao da imam pristum vašem forumu? Ja uživam u igrici i što bude veća razlika u broju sela na vašoj strani meni će biti interesantnije. Igrao sam svetove gde je razlika za protivnika bila i veća a i tamo gde sam u end fazi napuštao pobednička plemena. Znači nadmetanje i borba sa jačim, brojnijim je ono što me drži ovde a ti momčino ponoviti čitanje sa razumevanjem bez toga nema napretka. Ovako naslažeš par prosto-proširenih i složenih rečenica super i onda ubrljaš sa takvom izvalom. Pazi malo.:glazba:
 
Reaction score
3
Sve 5 za odgovor samo pročitaj post pre nego odgovoriš. Ajd majke ti reci gde i kad sam rekao da imam pristum vašem forumu? Ja uživam u igrici i što bude veća razlika u broju sela na vašoj strani meni će biti interesantnije. Igrao sam svetove gde je razlika za protivnika bila i veća a i tamo gde sam u end fazi napuštao pobednička plemena. Znači nadmetanje i borba sa jačim, brojnijim je ono što me drži ovde a ti momčino ponoviti čitanje sa razumevanjem bez toga nema napretka. Ovako naslažeš par prosto-proširenih i složenih rečenica super i onda ubrljaš sa takvom izvalom. Pazi malo.:glazba:


Mozda ovo nije odgovor na samo tvoj post, mozda je na jos postova ......

Da naravno, mislis da sam glup pa mislim da ces mi odustat sto imam vise sela od tebe ?

Za razliku od vecine vasih igraca, ja ne podcjenjujem vasu snagu i ne podcjenjujem uzimanje sela od vas, jer svako selo uzeto od vas je veliki uspjeh !


r0ke
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ja ne podcjenjujem vašu snagu, samo vašu brojnost .... Hiiihihihihi... premalo... vas... je...!!!
 

DeletedUser

Guest
ma kakve rasprave :) sto vise napada veci motiv igrat :) stoga udrite, mi cemo dat sve od sebe i neka bolji pobjedi ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top