Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Njima bija sumnjiv Kapiten i oni noblaju i to je uredu..
Nama neko sumnjiv odma dizu paniku kako za**bemo nase igrae


prvo pogledaj sebe pa onda pricaj o drugima :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
a logicno je da smo slali fakeove nekoliko dana ispred, tako se to uvijek radilo koliko se ja razumijem u ovu igru, a ne kontam shta je problem u vremenu opet kazem uvijek bude ovako slicno vrijeme kad se prave akcije :D
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
dobar si haha ja ne kontam ti kontash
ti sad meni pricash kako smo mi organizovali akciju i kolko je igraca ucestvovali a ja u vodstvu plemena 13

ja ne krivim nikoga ako je prespavao ili neshto pa nije stigao poslati napade ili ako je bio bilo kako sprijecen samo kazem da su plemici trebali ici na dosta vishe gradova

a ovo da se neko tebi javi i predje kod vas je ocajan pokusaj jer nemash pojma kako mi postupamo sa clanovima nasheg plemena i ne bi ti niko presao nema teorijske sanse :D

i shta tebe briga ko se kako spaja kod nas i koga noblamo od sumnjivih igraca i neaktivaca?
sve shto bude moraju se svi lideri sloziti :p
a vidim gore stavio si neke dijagrame zadnjih 24 sata :D
ta 3 grada su prenoblavanje koja su bila kod vas pa mi noblali a taj zadnji vam skidam kapu :)
1. Ako si ti vođa, onda mi je stvar jasnija što je odziv na tvoje akcije takav kakav kažeš da jeste
2.To kako postupate sa svojim članovima i članovima saveznika statistika odlično pokazuje tako da se tu nema šta misliti kad je sve očigledno.
3.To što ja pozivam ljude da sami pogledaju statistiku i da sami sebi odgovore na pitanje da li su u grupi povlaštenih u ta dva-tri plemena ili nisu. Ako nisu da pogledaju statistiku koja će im pokazati kako su njihove kolege koji takođe nisu bili povlašteni, prošli. A usput imaju pristup forumu i vašem i ovom pa mogu uporediti ko šta govori sa onim šta se dešava. 2+2 je uvek 4 za one koji otvore oči, dok onim drugima nema pomoći.
4. Tačno, nije me briga ko se skim spaja ko razdvaja, ali samo stavim zbog onih koji imaju više detalja (sa vašeg foruma) pa da oni sami zaključe ko se skim spaja a koga noblate zbog vaših interesa i kome ste šta obećali i gde su sad ti sa tim obećanjima.

I ponavljam, ako je ovo sve laž i nebuloza ne odgovarajte na to jer meni i onome što pišem dajete značaj a to vam u ovoj situaciji kad ne ide sve po planu najmanje treba. Sve čestitke na obe akcije. Puno truda a mršav rezultat ali sad kad ponoblate još nekog od svojih "neaktivaca" , "sumnjivaca" i spojite par računa biće bolje.:eek:ok:
p.s. Ja se mnogo izvinjavam svima koji se pronalaze u mojim postovima ali ja pišem o onom što vidim a ne o onom što čujem. Volim sve spamere koji mi svojim postovima ili igrom daju teme za spam:love:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nama je mrsav rezultat u akcijama,vama je nikakav :hahaha:

jos malo pa ce bit opravdanja imate vise plemica :ludilo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
a daj zbog cega ovo treba pruziti ruku i priznati neke stvari a ne stalno omalovazavati
nije pola igraca ucestvovalo u akciji koji su dobili mete :D, a samo jedno selo nije uzeto na koje su isli plemici, a to je dobar prosjek :)

sad ne kontam shta je problem u trajanju akcije? :D

Hoćeš pusu?
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
Nama je mrsav rezultat u akcijama,vama je nikakav :hahaha:

jos malo pa ce bit opravdanja imate vise plemica :ludilo:
O sad si se i ti počeo tešiti galamom na eksternom! Sve vas je manje čak i ovde a mogu misliti kako je u igrici. Ali kako rekoh, pričam samo o onome što vidim a vi se trsite sa svim i svačim ali to više nikog ne "doima". Tu superiornost u igri po broju sela (ako se tako meri superiornost) morate i u praksi pokazati. E sad što se to baš ne dešava na način na koji bi vi voleli e to je druga stvar. Samo ovo nije pravo mesto da se leče frustracije nakon planiranog-neplaniranog ne postizanja ili kako vi tvrdite postizanja cilja uz toliko neprespavanih, besanih noći i tolikog truda uloženog u planiranje, pa pritiskanje i maltretman svojih igrača da se to ispoštuje. A ono rezultat idi mi -dođi mi, ni tamo ni vamo. Pa posle svake vaše akcije ide neko ujedinjenje računa, noblanje neaktivnih (ja bih rekao neposlušnih). Ja samo pozivam te vaše neozbiljne, neaktivne, neposlušne ili šta ja znam kako ih već sve ne zovete da pogledaju gde su i šta se dešava. Da se malo osvrnu oko sebe i mućnu glavom i sami će doći do pravih zaključaka. Statistika je merilo ko govori istinu a ko galami po onoj staroj:"Držite lopova". Ovo je za mene prvenstveno zabava uz neko nadmetanje pa nek pobedi bolji. E to nudim i ostalima koji hoće da se zabave bez straha da će se sutra probuditi bez sela jer nisu bili poslušni.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Poceo si smarat...

ja se sjecam akademije vase od 30 igraca(tu negdje)
pleme ExYu sto se s vama spojilo takoder 30 igraca

U akademiji vas je 8 ostalo,iz ExYu ste regrutirali 5 igraca i opet nisu kod vas u plemenu...
To je 52 igraca sto se za*ebali,a nama nesto pregovaras...
 

DeletedUser

Guest
haha ne mogu vjerovati kakve nebuloze pričaš toni

od mene čestitke za akciju svaka čast dobro odradjeno sve 5 samo nije išlo 2 plemena nego 3 :)

nurka,menelej,roke,stefan,f.transformersi čestitke pravi igrači

nego gledam i ne mogu da se naiščuđavam ovom toniju i deboxu nije mi jasno kada ćete već jednom shvatiti da vašim postovima ustvari pokazujete koliko ste ne zreli igrači i koliko bi ustvari bilo bolje po vas da makar smanjite broj postova na forumu
 

DeletedUser

Guest
:pUpao sam na los eksterni sve nekakvi posteni likovi :p

Soft zrele ti nuke bile za zakucavanja :andjeo: pa sta ti likovi uradise :ludilo:
 
Last edited by a moderator:

tri musketara

Member
Reaction score
0
Poceo si smarat...

ja se sjecam akademije vase od 30 igraca(tu negdje)
pleme ExYu sto se s vama spojilo takoder 30 igraca

U akademiji vas je 8 ostalo,iz ExYu ste regrutirali 5 igraca i opet nisu kod vas u plemenu...
To je 52 igraca sto se za*ebali,a nama nesto pregovaras...

Smaram ja, smaraš ti, više ja nego ti, pa ćemo ih sve smoriti Toni ja i ti!
Ha šta kažeš? Fino sam ti rekao da si mi posao omiljen ovde na eksternom. Mi se dobro razumemo i nadopunjavamo mada svako drži svoju stranu priče :pivo:
 

DeletedUser

Guest
:pUpao sam na los eksterni sve nekakvi posteni likovi :p

Soft zrele ti nuke bile za zakucavanja :andjeo: pa sta ti likovi uradise :ludilo:

haha eto ti kuku meni šta ću sad

de objasni šta su uradili hahaha daj obuzdaj se malo previše ne znanja pokazuješ

zakucao sam 3 nuke i šta to je nešto novo što se vidja na ovoj igrici ili šta ne kontam haha
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Smaram ja, smaraš ti, više ja nego ti, pa ćemo ih sve smoriti Toni ja i ti!
Ha šta kažeš? Fino sam ti rekao da si mi posao omiljen ovde na eksternom. Mi se dobro razumemo i nadopunjavamo mada svako drži svoju stranu priče :pivo:

Ajdee udri neku novu temu da smaramo još
:pivo:
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
haha ne mogu vjerovati kakve nebuloze pričaš toni

od mene čestitke za akciju svaka čast dobro odradjeno sve 5 samo nije išlo 2 plemena nego 3 :)

nurka,menelej,roke,stefan,f.transformersi čestitke pravi igrači

nego gledam i ne mogu da se naiščuđavam ovom toniju i deboxu nije mi jasno kada ćete već jednom shvatiti da vašim postovima ustvari pokazujete koliko ste ne zreli igrači i koliko bi ustvari bilo bolje po vas da makar smanjite broj postova na forumu

Ovo je fino vidjeti i ja se zahvaljujem na lijepim rijecima, igra ide dalje, nadamo se dobrom fajtu. :pivo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Da te ljudi prate moraš pisat lude postove :ludilo:

Vidiš kako nas prate još malo pa ćemo i Na TV završit hahaha

Mi smo na ovom djelu foruma ko reallyti zvijezde,svaki drugi post se odnosi na nas(znao sam da smo poznati al ne toliko hahahahahaha)
:love:



:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top