Recent content by didonius

  1. 13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1.26 2.2003 3.8.6
  2. Spam

    Eto da se oglasim na kraju i ovdje ,svima zaželim dobar fajt u nastavku igre i jedan mali komentar za snipera,da si imao i 2000 kata u selu sa bakljom zakucao bi se u tebe jer odustajem radi slabe aktivnosti,tako da nema riječi o nekoj špijunaži,ako nevjeruješ pjani meni bi trebao vjerovati...
  3. Spam

    za oproštaj od svijeta 23 https://hr23.plemena.com/public_report/297d35f92fad9cd1e1a3b17fb36b0441
  4. poredak plemena

    Ja ovdje povirim svako 3 mjeseca,pa vidim samo PLEME;PLEME;PLEME,a kako to onda da niste prvi u poretku,hajde pozdrav svima pa se opet javim tamo u 12-om mjesecu da vam čestitam Novu godinu! Bodovi najboljih 40 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek...
  5. Zatvaranje svijeta 7

    Čestitam!
  6. PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    Evo vidim da je ovdje zanimljivo,rijetko dolazim na vanjski forum,igram ovu igru od sv1 i poznajem dosta igrača,svatko ima pravo da pravi diplomaciju s kim hoče,pa bila to prava diplomacija ili iz interesa obje strane sasvim je svejedno,kad smo ratovali sa opus i ruswaj,onda je bilo svim drugima...
  7. Izvjestaji

    "Tko se boji vuka još!!!" Napadač je pobijedio Sreća (za napadača) 8.2% Moral: 100% Napadači: didonius Porijeklo: Anamarija (486|487) K44 Količina: 0 37 0 0 0 0 0 1 0 0 Gubici: 0 30 0 0 0 0 0 1 0 0 Branitelj: PeNnY. Cilj: -003- (486|485) K44...
  8. Izvjestaji

    Čujem da ima nekih novih izvještaja o zakucavanju 2 off.-a u zid,ali nitko ne stavlja izvješča,ha,ha jest da mi je manje kata u selu ,ali ako se hočete riješiti još kojeg offa pošaljite na mene ovaj put!
  9. Spam

    Svaka čast ljudima na ba9,kad idete poslati pojačanje van svog plemena,ovako piše: Pojačavanje igrača je moguće samo ako su u vašem Plemenu!!! Nadam se da će se to i ovdje uvesti na nekom budućem svijetu,pa da vidimo hočete li onda praviti samo off sela!
  10. Spam

    Bilo je i jačih plemena od SB na drugim svjetovima,pa su riknuli prije nas,samo polako svijet je tek počeo,diplomacija i poznanstva,a pogotovo prijateljstvo je jače od vas,doće maca na vratanca!!!
  11. Spam

    Nisam govorio o tome tko je na večem gubitku,naravno da smo mi,nego o hvalisanju,stavljaju samo izvještaje koji im odgovaraju,a to što kažeš da nam je uništeno 70% deffa možeš objesiti mačku od rep!
  12. Spam

    odbrana Najlakše se hvaliti i stavljati pobjedničke izvještaje na forum,a zašto ovaj niste stavili!!! Napadači: shutter Porijeklo: Yea Still Sexy (462|490) K44 Količina: 0 0 4900 216 1700 0 210 65 1 1 Gubici: 0 0 4900 216 1700 0 210 65 1 1
  13. AlkoSi

    POTPUNO SE SLAŽEM!!! Da ne zaboravim pozdraviti,Maju,Ravku i Danny Ocean-Super ste ljudi!!!
  14. MH vs Mrmci

    živjeli svi skupa!!!
  15. MH vs Mrmci

    Veliki pozdrav za Fearless i VikctorAlex,ljudi amo u birtiju,sad imam vremena,nitko me ne napada pa mi je dosadno (((:
Top