Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jesi vidio smaykec šta sam mu učinio, ne zna đe, ne zna ko je hahahahahhaa

izvini sokole, sa 2 nuke pobit 2k kata, finjak nama jbg
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Koliko sam te zbunio čovječe odgovaraš na spamu za svijet 22.. Da, ja sam botina, a vama je škola počela. Šteta što idete u školu, ma šteta, a ima vas na računu hvala bogu :) pjana +2 poz
Kazem tek sam iz skole stigao,skolujem se ja ipak,nisan nehljebar ko pjana,24h na plemenima da bi mi uzeo grad i posle se hvalio po forumu haha
nije mi zao gradova,zao mi je ljudi koji su mi poslali deffa,otislo je 1k kata bezveze,zafrkali su me sa bakljom :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Kazem tek sam iz skole stigao,skolujem se ja ipak,nisan nehljebar ko pjana,24h na plemenima da bi mi uzeo grad i posle se hvalio po forumu haha
nije mi zao gradova,zao mi je ljudi koji su mi poslali deffa,otislo je 1k kata bezveze,zafrkali su me sa bakljom :D

jbg stari ja da idem u školi i da igram plemena, bio bi online i u školi, tako da vonja ti priča
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pjana isli ste sa nukom i po na selo 001,znaci znao si da nema baklje,ne mozete nikad ni pobjedit bez spijuna i spletkarenja
gamma vidis kako se kuca kad ja dodjem kuci
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pjana isli ste sa nukom i po na selo 001,znaci znao si da nema baklje,ne mozete nikad ni pobjedit bez spijuna i spletkarenja
gamma vidis kako se kuca kad ja dodjem kuci

Nije nego smo išli na baklju :) Nisam znao da ti nije tu baklja, nego smo svjesno išli na selo sa bakljom, ali eto ...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pjana isli ste sa nukom i po na selo 001,znaci znao si da nema baklje,ne mozete nikad ni pobjedit bez spijuna i spletkarenja
gamma vidis kako se kuca kad ja dodjem kuci

nije, nego doniuss prestaje sa svijetom 23 i na neprijateljskom selu da ispuca off i haj da tebi nabije ODD kad ono probio, jbg dešava se
 
Top