Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
Nije nego smo išli na baklju :) Nisam znao da ti nije tu baklja, nego smo svjesno išli na selo sa bakljom, ali eto ...

Jao jao,izvidjao si me i vidio si da je bilo oko 1k kata i pjesadije,a poslali ste nuku i po tu,kao isli ste na baklju i na 1k kata sa nukom i po ?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jao jao,izvidjao si me i vidio si da je bilo oko 1k kata i pjesadije,a poslali ste nuku i po tu,kao isli ste na baklju i na 1k kata sa nukom i po ?

Jesmo, šta je čudno, išli smo na to... Jer je didijeva nuka ubijala paladina, a ja bi kucao svoju iza, i nema deffa :D

+ smo ludi i može nam se, očito :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Jesmo, šta je čudno, išli smo na to... Jer je didijeva nuka ubijala paladina, a ja bi kucao svoju iza, i nema deffa :D

+ smo ludi i može nam se, očito :D

Da je bio vatreni,Didi bi skunuo 15% defa,vatreni bi ostao naravno,ocito ste znali da nema vatrenog,samo kazem onako zaboli me briga,drago mi je da si me uzeo srce ti je na mjestu sada
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Da je bio vatreni,Didi bi skunuo 15% defa,vatreni bi ostao naravno,ocito ste znali da nema vatrenog,samo kazem onako zaboli me briga,drago mi je da si me uzeo srce ti je na mjestu sada

Ja ti kažem da je dida sa bakljom tebi trebao ubit oko 500 kata, jer je imao predmet za lc, slobodno uzmi i računaj, samo je još i loša sreća bila... I paladin je padao, tako da jbg šta da ti kažem, hoćeš da ti tražim po skajpu da sam vjerovao da je baklja? lol
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Ja ti kažem da je dida sa bakljom tebi trebao ubit oko 500 kata, jer je imao predmet za lc, slobodno uzmi i računaj, samo je još i loša sreća bila... I paladin je padao, tako da jbg šta da ti kažem, hoćeš da ti tražim po skajpu da sam vjerovao da je baklja? lol

http://prntscr.com/9ykyie
i ti sa svojom polunukom(1300 lake) bi uzeo opet pola od pola
ali nema veze msm nisam nikako bio tu,a i baklja nije bila,da jeste sad bih lagano nekih milion porazenih :D
kako god nevazno je
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
http://prntscr.com/9ykyie
i ti sa svojom polunukom(1300 lake) bi uzeo opet pola od pola
ali nema veze msm nisam nikako bio tu,a i baklja nije bila,da jeste sad bih lagano nekih milion porazenih :D
kako god nevazno je

Da sa srećom u minusu, stavi 0 pa vidi kako paladin pada.. :)

Išli smo na sreću, a sad je nepotrebno o svemu pričat, poyy
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Da sa srećom u minusu, stavi 0 pa vidi kako paladin pada.. :)

Išli smo na sreću, a sad je nepotrebno o svemu pričat, poyy

ko gubi ima pravo da se ljuti :D

njemu je sad vokri zbog onih PBa sto je dao na to selo
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Da sa srećom u minusu, stavi 0 pa vidi kako paladin pada.. :)

Išli smo na sreću, a sad je nepotrebno o svemu pričat, poyy

Na simulatoru je sreca uvijek 0 ako ne stavis minus ili plus, al' bot si ti da to znas
pa dobro imali ste srece,ja nesrece,sta je tu je,zaboli me stvarno :D
bio sam sskroz malo na racunu,zbog skole
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
O Boze dragi...Onaj koji gubi taj se ljuti,onaj koji dobije se kurci po forumu dok ne bude obrnuto,i tako u krug pa ko duze ostane :D

Zivot ide dalje...digli hajku na snipera ko da je ne znam sta sje**,samo opusteno :eek:ok:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
jbg, nea u Luxemburgu škola čas informatika, ili ti wifi ne daj Bože

Pa dobro i meni je zao sto Luksemburg nije Bosna pa da cijeli cas budes na internetu,ali eto drugacije je ovdje,izadji malo u inostranstvo,informisi se
 
Top