Recent content by kodiak

  1. kodiak

    -SB- oprostaj

  2. kodiak

    -SB- oprostaj

    Ma nek se čovjek nada da će konačno koji svijet osvojit. Nema Plemena, nema SB-a ; zrak je čist :festa:
  3. kodiak

    Spam

    ma nije ovo valjda fatea neko :hmm:. Sram vas bilo, da vas sram bilo :D
  4. kodiak

    Spam :d

    čini mi se da netko pati za dobrim starim vremenima :pivo::pivo:
  5. kodiak

    SPAM

    Što se ovaj trawka razigrao.. sve nešto pobjeđuje :ok:
  6. kodiak

    Svijet 12 - zatvaranje

    LOB na zasluženom odmoru Pozdrav narode ;), ostajte mi dobro
  7. kodiak

    SPAM

    ko kaže da ja več ne pomažem ??
  8. kodiak

    SPAM

    trawo, ko te ljuti?
  9. kodiak

    SPAM

    kakav je ovo spam slabo se svađate :kokice:
  10. kodiak

    SPAM

    ma baš hvala na reklami -obavezno uzvraćamo protuuslugom reklamirajući novi brand rukavica. Trawka će naravno pratiti-ipak je on važan član naše zajednice i ako on nije ispratio nije se ni dogodilo p.s. ovo je samo početni nacrt i kao prvom klijentu nećemo vam naravno ništa naplatiti...
  11. kodiak

    SPAM

    nije valjda i mene
  12. kodiak

    SPAM

    ma nema disa pojma :D on misli da je google neki novi stil sviranja na guslama no svakako hvala na prezentaciji egoiste, odlično odrađeno :ok:
  13. kodiak

    SPAM

    LOB na zasluženom odmoru ajde smućkaj trawo i ovim spamerima koji koktelčić :festa: p.s. evo i od mene doprinosa podučavanju iz hrv. jezika Sebičnost ili egoizam (iz fr.égoïsme; iz grč./lat. ego = ja) označava "sebično ponašanje". Egoist priznaje sebi više slobode nego...
  14. kodiak

    SPAM

    Vidiš šta je poslovan čovjek- biznis krenuo, rukavice se dilaju... znaš da snimanje filmića nemože bez pokrića(barem financijskog ako ništa drugo ). U potpisu slijedećeg VELIČANSTVENOG videa očekujte MADE IN CHINA. @ Trawo, ma mi smo najjači-to je bila čista brutala. Evo mićo je još plav ispod...
  15. kodiak

    SPAM

    Nećemo više-časna pionirska. Ne pojavljujemo se dok i vi konačno ne osvojite barem jedan hr svijet pa da vam možemo ovako fino čestitati :pivo: p.s. naravno da će to biti najjači hr svijet jer vi igrate samo na takvima :ook:
Top