Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja mislim da je kod Fate sve slabije deffa,garant povlace ili nestaje prilikom noblanja :D
 

kodiak

Member
Reaction score
1
hahahahahahahahahha :D dno dna. Ljudi moji evo recu vam jednu istinu.


Ovo je igra i svi se u njoj igramo. Ali dali ste znali da ovu igru igraju ljudi a u toj igri se pokazuju njihove licnosti,stavovi,karakter i osobine. To ste vi ma koliko god glumili to ste vi. Nuki hahaahhahaahh imas li pre svega casti obraza i postovanja da me pogledas posle ovoga u oci? ahhahahahahahaha znas sta? :D Ja kazem bitno je biti covek a ono sto ja imam kupiti se novcem ne moze. Ja imam prijateljstvo ja imam istoriju po kome me svako pamti , bio los ili ne istina je ja sam se borio za prava ljudi, zastitu istih, brigu o njima. Neka kaze ijedan koji nije od mene dobio to sto sam rekao.

A za vodjenja i biti uopste vodja. Potrebno je mnogo casti i obraza da bi uvek ostao dostojan, castan i pre svega odan svome narodu.
To nuki sto si ti pokazao i ovde na eksternom i na privatnim porukama mogu samo reci da si prodana dusa koja i ne zna sta znaci reci nekome brate ili se poveriti. Nekajem se za tople reci sto sam ti rekao, niti mi je krivo ovo sto si rekao, samo zalosno je sto takim putem hodas. Bez imalo dostojanstva casti i obraza... Valda su to tvoje odlike scim se ponosis :) i verovatno ces se pronaci u ovim recima. Izvoli slobodno pljuj po meni sto god vise mozes pomeni moje ime hiljadu puta ja cu ti oprostiti ali znas "Brat" ti vise nikad necu biti jer nisi dovoljno covek da bih i pomislio da te nazovem tako.


ma nije ovo valjda fatea neko :hmm:. Sram vas bilo, da vas sram bilo :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Fate čuo sam da si suzu pustio jer nisi mogao Bilkija noblat :zid: :zid: :zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top