Recent content by SilverKing

  1. SilverKing

    Raspuštanje plemena -REV-

    Upravo to. Ne želim nikog braniti za premium, ali sam morao istaći samo Ubicu baš zbog tog zida...
  2. SilverKing

    Raspuštanje plemena -REV-

    Jarane, što se tiče tog nekakvog " bahatog ponašanja " u vezi kucanja što me je Džoka "spustio", to mi nije jasno. Kucali se, uzeli 4 sela vi nama 20. To sad neki problem. Prije toga 2 akcije, vi ste se kucali samo na jedno 40 nuka mog deff-a što je bilo i uzeli jedno 5-6 sela. To što se tiče...
  3. SilverKing

    Spam

    :kokice:
  4. SilverKing

    Spam

    Ma ne zamaram se ja ovakvim banalnim stvarima generalno. Bolje je pokazati u igri vještinu, nego ovdje na vanjskom. A ne moraš ti meni screen od sebe, ja sam te pitao da mi pošaljem screen gdje su oni uzimali gradove na vašem kontu za pb, to mene zanima.
  5. SilverKing

    Spam

    poyy
  6. SilverKing

    Spam

    Za lag mogu potvrditi. Sinoć me je jedno 6 puta sj*bo, ali na svu sreću, dobro je sve prošlo. Ajd odo gledat kako se prave kolači na tv1000
  7. SilverKing

    Spam

    Doguro je dosta više nego ba server, iako one admine sa ba servera treba zapaliti. A zašto misliš da je zadnji server?
  8. SilverKing

    Spam

    Razumijem ja sad šta je u pitanju. Treba promijenit temu. Kad će se onaj tw stats popraviti?....
  9. SilverKing

    Spam

    Ja nisam znao ni da je tajmirao napade kao prvo. Ako je to uradio onda je uredu što ste napali, ali nemoj se onda buniti što se je sjeklo. Ne bitno što je dzokovac, džaba selo na našem području naravno da ne možte imati. Mogao si takođe se javiti Marku ili nekome drugom i fino reći, da ga se...
  10. SilverKing

    Spam

    Ja ne znam gdje sam rekao da opravdavam što je rekao. Ja sam samo rekao zašto se je sjeklo, a to što ti izvlačiš neke zaključke, to je već do tebe :)
  11. SilverKing

    Spam

    Da.
  12. SilverKing

    Spam

    Čim sam komentar stavio, shvatio sam da sam pogriješio što se uopšte ubacijem u tu temu, ali et. A da nije razlog možda što ste htjeli grad, zato što je izuzetno dobro razvijen, te na lijepoj poziciji za napadanje na nas? Ja i dalje čekam da budeš prvi, te da imaš moral 50% na drugog na...
  13. SilverKing

    Spam

    https://www.youtube.com/watch?v=0jW5txcT4PA
  14. SilverKing

    Spam

    Zašto tolki hejt? :kokice:
  15. SilverKing

    Spam

    To mi je u opisu :D
Top