Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa dobro igracine su to al ozb nakon mjesec dana rata jos nisu uzeli selo od vas na vasem kontinetu(mozda se varam) al izvjestaja nema bas nekih lijepih eror sto roka malo i to je to realno prići nemogu ...

Ma uzeli su free dosta od drugih, eno Dzokovac ja obecao da se kicka radi za Srebrenice da ga necemo dirati dok ga ne pokupe i stvarno nismo, Marko ga kikako bila akcija on radi s njima kao da je u plemenu sad mi krenuli vise radi obraza nego radi grada Marko mu sječe :)
Ali hajde, akcija dole bila Daner izasao iz Barbara presao na vasu stranu i uputio off na vlastito pleme, šta reći ali eto, hajde nema veze
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa napali ste ga prije nego što su mu sela pokupljena bila. zato se je i sjeklo

Da jesmo, itekako smo napali, jel trebamo obećati da ga nećemo dirati jer sam ja obećao, rekao sam to i btr07 i ovdje javno na vanjskom samo komentari pobrisati, ali sam rekao da se pokupi odma, a ne da nastavi da igra i pravi akcije i uklapa zajedno sa Markom i ostalim?
I trebam pustiti da on napada i ne uzvratiti, ja sam ponudio dogovor da se mirno nobla i to je to, ako ce nas napasti napast ce sam skucati se a ne da bude upucen u sve moguce i da tajmira napade zajedno sa ostalom ekipom, a i vjerovatno ce ladno dati Marku selo kao i do sad sto je dobio svako dzabe preko pičke sto bi se reklo i preci na njegov rachun, odlično ja znam šta sam rekao i ja bi se držao svog.
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
Čim sam komentar stavio, shvatio sam da sam pogriješio što se uopšte ubacijem u tu temu, ali et. A da nije razlog možda što ste htjeli grad, zato što je izuzetno dobro razvijen, te na lijepoj poziciji za napadanje na nas?

Ja i dalje čekam da budeš prvi, te da imaš moral 50% na drugog na svijetu, kao što si davno rekao na 23 :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Čim sam komentar stavio, shvatio sam da sam pogriješio što se uopšte ubacijem u tu temu, ali et. A da nije razlog možda što ste htjeli grad, zato što je izuzetno dobro razvijen, te na lijepoj poziciji za napadanje na nas?

Ja i dalje čekam da budeš prvi, te da imaš moral 50% na drugog na svijetu, kao što si davno rekao na 23 :)

Jel ti bi ono iz Tuzle?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da jesi, evo vidim lokaciju.. ti kad možeš njega takvog braniti za ono rečeno ti si isti kao i on, i plus mene je sramota što si iz Tuzle.
Da mi je čudno što ti iz Tuzle možeš opravdavati jednog Dzokovca okej je, žao mi je što si iz Tuzle.

Fino sam rekao pokupite ga necemo ga dirati, a ne da on radi akcije i da bude u sve upucen kao da je u plemenu i logicno da cemo i mi napasti i uzvratiti teško je to da ti shvatis.

Uzivaj.
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
Ja ne znam gdje sam rekao da opravdavam što je rekao. Ja sam samo rekao zašto se je sjeklo, a to što ti izvlačiš neke zaključke, to je već do tebe :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja ne znam gdje sam rekao da opravdavam što je rekao. Ja sam samo rekao zašto se je sjeklo, a to što ti izvlačiš neke zaključke, to je već do tebe :)

Ali čekaj ako je bio dogovor da ga mi ne diramo i stvarno nismo niti bi ja dopusti bilo kome stvarno bi ga izbacio i to sam i rekao svima.
Zašto ja ne bi napao ako su oni njega recimo '' izbacili '' i on ladno ide u akciju tajmira kao i svi iz CROWSA, i napada, jel trebam i dalje se držati dogovora ili šta? Ne kontam kako ne shvataš
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
Ja nisam znao ni da je tajmirao napade kao prvo. Ako je to uradio onda je uredu što ste napali, ali nemoj se onda buniti što se je sjeklo. Ne bitno što je dzokovac, džaba selo na našem području naravno da ne možte imati. Mogao si takođe se javiti Marku ili nekome drugom i fino reći, da ga se brže uzme. Naravno, da si htio samo da on nestane i ništa više drugo :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja nisam znao ni da je tajmirao napade kao prvo. Ako je to uradio onda je uredu što ste napali, ali nemoj se onda buniti što se je sjeklo. Ne bitno što je dzokovac, džaba selo na našem području naravno da ne možte imati. Mogao si takođe se javiti Marku ili nekome drugom i fino reći, da ga se brže uzme. Naravno, da si htio samo da on nestane i ništa više drugo :)

Pa napisao sam odma da je uklapao i da je sve kao po starom bilo, ako smo napali grad onda jeste značenje bilo da uzmemo grad, logično sto napadnemo želimo da uzmemo, ja sam napisao Marko je sjekao i nisam napisao

'' govno jedno sjeklo, stid ga i sram bilo bla bla bla '' neka je sjekao logično da ce sjeći ne želi dozvoliti da se uvučemo nisam nigdje napisao u drugom kontekstu da je đubre sto je sjekao okej je..

kazem nije okej sto ja fino kazem pokupite ga, a on ako napadne napast ce sam skucati na nama vojsku a ne biti upucen a ja obecao da ga necemo dirati , nisi ti mene razumio nikako
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
Doguro je dosta više nego ba server, iako one admine sa ba servera treba zapaliti. A zašto misliš da je zadnji server?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Doguro je dosta više nego ba server, iako one admine sa ba servera treba zapaliti. A zašto misliš da je zadnji server?

Ma razlika ba servera je što je bio više privatno Beo je to držao nekako privatno koliko sam upućen , i mogao je da radi što je htio i svako zna koliko je tamo bilo muljanja :)

Pa puno toga zaostaje, izgleda da više nikog nema da dizajnira, pogledaj na vanjskom forumu kako se više ne vidi onaj status (broj komentara, titula kopljanik, paladin, plemić) to ti već duže vrijeme ne radi, i još mnogo stvari ne radi, TW stats kad je i radio mnogo je kasnio sto nije ranije to bilo, mnogo toga sto je trebalo abdejtovati ili šta gotovo je..

Admini više ne rade svoj posao, na vanjskom AT-a nema, eno sad piše TW stats CLOSED, sve mi upućuje na to da ce se i ovo zatvoriti eto valjda griješim ne znam ali da mnogo toga kasni , kasni, čak i lag kad se šalju precizni napadi toliko varira da je teško sve i upratiti,a u mene i pomoćnik farmanja nije okej, pošaljem tri napada i piše '' nije moguće poslati 5 napada u istoj sekundi ''
 
Last edited:

SilverKing

Member
Reaction score
0
Za lag mogu potvrditi. Sinoć me je jedno 6 puta sj*bo, ali na svu sreću, dobro je sve prošlo.
Ajd odo gledat kako se prave kolači na tv1000
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Ja ne znam gdje sam rekao da opravdavam što je rekao. Ja sam samo rekao zašto se je sjeklo, a to što ti izvlačiš neke zaključke, to je već do tebe :)

kad već palamudaš okolo,taj isti dzokavac fejko s njima prije 5 dana i ubacio off u moje selo,nisam uzvratio,ali ima ko jeste što je logično,uvijek ispoštujemo svoju stranu ,a oni prekrše,i nama se neka dlaka traži,nabijem vas sve na kurac mamlazi jedni,ako je iko išta ispoštovo od početka na ovom serveru to je dino.
 
Status
Not open for further replies.
Top