Recent content by Tarrasbulba1

  1. Tarrasbulba1

    Spam

    Zima who ?
  2. Tarrasbulba1

    Spam

    Vidjet ces,benjo ce da te slomi na komade
  3. Tarrasbulba1

    Spam

    Prirodu sam ofarmo,a drustvo mi slabo
  4. Tarrasbulba1

    Spam

    Podrzavam,benjo pogotov,tvoric haha:) jos malo pa 10 miliona opljackanih,gotov hahaha
  5. Tarrasbulba1

    Spam

    Hahah,NM prebacio sav def u 3 grada na fronti,ostali racuni farme :D Znaci s loyalom se sklopilo nesto garant,al' osmicevic ce to s druge strane sam da rijesi (Y)
  6. Tarrasbulba1

    Spam

    Baklava,glava igre se uvijek spasava,bit ce kao i s bokijem na 20ci
  7. Tarrasbulba1

    Spam

    Kao prvo Osmo i pojacanja se mogu preimenovati isto kao napadi,kao drugo i da ti salje neko pojacanje iz loyala,nema potrebe da pises ovdje i provociras,to je njihova stvar sto su birali ekipa po vanjskom forumu zadnja 2 dana i primali ko god je htio uci.
  8. Tarrasbulba1

    Spam

    Druze,ne znam ja,tvoj je problem sto vjerujes u babske price,iznesi mi dokaz o multicima pa da i ja povjerujem u tu pricu,jer frajer ima izvjestaje svake farme :D ali kompleksi kazem
  9. Tarrasbulba1

    Spam

    Smayke , iskompleksiran cojk majko mila haha,znas ono ne moze se pomirit da si bolji od njeg,pa ce navest neke razloge,multice,pb,itd itd :p sreco znat ces i ti nekad. Ti kura,onaj slonova kura pardon* sta treba? :) Nista neslavno nisam zavrsio,mislis slava je ako je uzmes server? Pa uzet ce...
  10. Tarrasbulba1

    Spam

    Freya,znaci ne znam ko si ni sta si,sto sam mogao te upoznati preko foruma shvatio sam da si starija zena,koja ganja ovu igricu.Da ne kazem nesto lose o tebi,reci cu ti samo da od tvoje ekipa nema hljeba,fatali se preko foruma vanjsog igrace zadnja 3 dana,vidjet ces i sama,sjedi u fotelji i...
  11. Tarrasbulba1

    Spam

    Rekao sam da cu NM ja da kupim,tako da mora se odradit prvo da ja predjem na racun,ali ako vam se zuri,pa mozete preko rede... :)
  12. Tarrasbulba1

    Spam

    Akademiju napravio,sad NM prebacuje sav zivi deff na frontu s njim, hahahaha ,
  13. Tarrasbulba1

    Spam

    http://prntscr.com/7fxvy6 znam sigurno da mungos,your side,unkonwn.. imaju mnogo vise pb nego on,ali treba znati igrat :)
  14. Tarrasbulba1

    Spam

    krecemo od losijeg :D
  15. Tarrasbulba1

    Spam

    Pa sad je pocistio vise od par jedinica,ako porazeni dobro kazu,ali kao sto sam rekao prije ce se on oporavit nego vi,tako da vama na stetu :D
Top