Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
cujem da ste sinoc dobro farmari, cak ste i ratovali sa barbarima, desi se to, to su nova pravila barbari prave vojsku.. jebiga
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kao prvo Osmo i pojacanja se mogu preimenovati isto kao napadi,kao drugo i da ti salje neko pojacanje iz loyala,nema potrebe da pises ovdje i provociras,to je njihova stvar sto su birali ekipa po vanjskom forumu zadnja 2 dana i primali ko god je htio uci.

pa ja otvoreno kazem ima tri lika koja mi salju :D
nista ja nisam mjenjao neka listaju, traze sitteve sta ja znam :D moje je da provociram. :p
 
Reaction score
2
Bit ce vama glupost kad uspijete jedne godine da me izvidite, a evo vam malo motivacije

http://prntscr.com/7gs8uo

niste svjesni da prvo necete moci farmati kako treba nikad znaci ! onda gubite na ressima i pro plemena vas ostavljaju na ranku, prvo sto ako me i ocistite otici ce vam 70% offa, trece sto sam juce vidio naredjenja, reci FREYI da kad pise da se salju po dva fejka na nas, da napadi ne dolaze u nocni, previse glupo.. sve cu uraditi kako bi vas usporio :D

samo zato sto radite istu stvar kao fate.


Koko si ti gospodar igre osmicevicu..To sto je od 16 igraca 13 farma nikog briga bitno da tebe deffa tvoje i 500 okolnih plemena..Navali samo
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koko si ti gospodar igre osmicevicu..To sto je od 16 igraca 13 farma nikog briga bitno da tebe deffa tvoje i 500 okolnih plemena..Navali samo

a rucke? xaxaxa

ja sam napisao cim neko hoce u pleme ja napisem da ratujemo sa loyalom :D tko pristane ulazi u rat :D
ne mogu ja pomoci svima :D i nije 13 nego 14, ajde cao nisi bitan :D

a da deffaju me jebiga svima sam drag svim e vole :p
 
Reaction score
2
a rucke? xaxaxa

ja sam napisao cim neko hoce u pleme ja napisem da ratujemo sa loyalom :D tko pristane ulazi u rat :D
ne mogu ja pomoci svima :D i nije 13 nego 14, ajde cao nisi bitan :D

a da deffaju me jebiga svima sam drag svim e vole :p


Zoves freyu 1v1 nakonn toga slikas 134 paladina u selu pa si neka baja..3 plemena su stvar taktike ..Balkan liga je u ratu oz pitaj Boga kojeg razloga oni nisu napada poslali na vas bar ne organozirano s nama..I sad da te i rr razgalamit ces se po forumu kako si pobio 30 offova loyalu sve sa tudjim deffom..Ali ponavljam kao i u poruci sta sam ti posla igraj ti svoju igru
 
Top