Search results

  1. Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

    aaaaa moguce da ce biti i king zeus, doduse to su samo nagadjanja prica se da iskuplja tim za neki od svijetova samo neznamo jos kud i gdije
  2. Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

    aaa oke odlicno dolazim da osvojim svijet od toga nisam nikad odustao 3 sreca
  3. Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

    aaaaaa jel ima najave da dolazi karantin ja sam cuo da ce doci. i da dali se moze birati strana svijeta nisam vidio nigdije da je to naznaceno
  4. Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

    eeeeeee E plava gdije da predstavim škvadru koja dolazi samnom na ovaj svijet ovaj put ce mo valjda biti malo organzovani jer ovo sto nas dolazi igramo zajedno na ba8.
  5. AlkoSi protiv TROY

    aaaaaaaaaaa aj te ba ljudi osvojite to da se otvori novi svijet da i ja opet pocnem na hr
  6. AlkoSi vs BLACK i =SAS=

    aaaaaaaaaaaaa ajte ba alkosi jeste li osvoili svijet
  7. |FD| & |FD|a vs. KUM & Primo

    eeeee mene niko nedira bas cudno ako nebudu uskoro napali imace problema svi koji budu blizu mene
  8. |FD| vs Primo

    uhuh :pivo: evo trecu smijenu pucam citavu sedmicu idem sta uraditi
  9. |FD| vs Primo

    joj joj sto vi mozete pricati kako vas prsti od tipkanja nezabole. primo nestaje prave novo pleme nema veze mi idemo za vama
  10. |FD| vs Primo

    eeeee evo i ovaj je ko biva nesto imao. Branitelj: SteelHammer Cilj: 001 | Alabama (506|525) K55 Količina: 25 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 Gubici: 25 0 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
  11. TOP 10 Plemena

    eeeee Domingus samo se ti zabavljaj sa neaktivcima mislim da znam koje igrace farmas doces na red i ti i pazi sa tim deffom bi se vrlo lako uskoro mogao zakucati
  12. TOP 10 Plemena

    daaaaa da upravo tako. izvinjavam se sto nisam bas najbolje pojasnio. uglavnom sam pokusao da vas vratim na temu.
  13. TOP 10 Plemena

    evo da malo sijeknem 1 COMA - K55 velika guzva. Ako nepovecaju ODA mogli bi imati veliki problema 2 ~FoR~ - imaju jakog konkurenta na kontinentu, bice im jako tesko opstati 3 =SAS= - Sjajna pozicija mislim da bi mogli puno uraditi ali ce morati brzo reagovati nesmiju dugo spavati 4...
  14. Špiuniranje

    Svima je jasno koliko gadno zna biti kada u plemenu imate špiuna. Ova tema bi trebala da ide u smijeru špiuniranja vašeg plemena ili vaše špiuniranje drugi plemena koliko vijerujete tom nekom špiunu koji se ponudio vama kao špiun kako nalazite špiune i sl. situacije. Naravno nebi bilo loše...
  15. tw mentor

    zanimame dali ce i kada biti spreman tw mentor za sv6
  16. Limited edition

    uuuuuuuu rqwe :hmm: :boks:
  17. TOP 20 Igraca

    EVO SAMO ZA ONOG ELMOOO. HOCE MOMAK DA VIDI. 1 Dunhill |FD| 173 1 173 2 IchSollteEinBanjoKaufen FB 171 1 171 3 hiti Primo 168 1 168 4 ...*FlowerPower*... Spain 167 1 167 5 Davidoff1 |FD| 166 1 166 6 Nat Sherman |FD| 166 1 166 7 jure1 Primo 165 1...
  18. TOP 10 Plemena

    aaa pa da vas poznajem rekao bi sigurno nesto drugo. zato sam i napisao na pogresnom mijestu, razlog velika konkurencija na tom kontinentu
  19. Limited edition

    eee ok. nick mi nije isti. potrazi me
  20. TOP 10 Plemena

    aaaaaa 1 NoName - Padaju 100% 2 |FD| - Odlični 3 -ZB- - Čini mi se kao da su članovi eldara, uglavnom ce mo vidjeti 4 ~POC~ - mozda bude nesto od njih 5 =SAS= - mogu daleko 6 ~OnE~ - nista neznam ko su 7 FB - ovi su bas glasni u svakom smislu rijeci. dobri...
Top