Špiuniranje

sultan i

Member
Reaction score
0
Svima je jasno koliko gadno zna biti kada u plemenu imate špiuna.
Ova tema bi trebala da ide u smijeru špiuniranja vašeg plemena ili vaše špiuniranje drugi plemena koliko vijerujete tom nekom špiunu koji se ponudio vama kao špiun kako nalazite špiune i sl. situacije.
Naravno nebi bilo loše kada bi neko postavio dobar razgovor izmedju vas i špiuna ili obrnuto.
 

*lucifer*

Member
Reaction score
0
Nisam nikad bio spijun tak da ne znam :)

Ali za mene su spijunirali sve je to u slicicam bilo :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Svima je jasno koliko gadno zna biti kada u plemenu imate špiuna.
Ova tema bi trebala da ide u smijeru špiuniranja vašeg plemena ili vaše špiuniranje drugi plemena koliko vijerujete tom nekom špiunu koji se ponudio vama kao špiun kako nalazite špiune i sl. situacije.
Naravno nebi bilo loše kada bi neko postavio dobar razgovor izmedju vas i špiuna ili obrnuto.

ja na tribal warsu našo špijuna barem mi se tako ćini čovek je došel iz saveza koji ima 1m znal sam ja je špijun ali kaj se more ja i moj kolega na svijetu 55 na tribal warsu imamo novi savez 30 nas ga i imamo 42t bodova poslije je kadsam ga htio napasti nazad je pobjegao u isti savez i posto je dipolmat nazad i i ovi su mu poslali deffa ko u prči :(

skužil sam da nikom ne vjerujem i tak sad samo ja i moj susjed karlo-hero ili poznat na hrvatskim severima karlohero skupa vodimo jedan savez koji traži nove igraće ....

više nikom ne vjerujem samo naravon curi :D
 
Last edited by a moderator:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
samo recite svijet i pleme i odmah vam dam sve informacije, ali mora se i to malo platiti :D
 
Top