Search results

  1. Domingus

    Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

    Krenuo je server, skupila se ekipa, rekao ide dobro, bit će nešto. Našao duala, dobar neki lik, ali nije mogao igrati puno. Tražio ja duala dugo, par tjedana, kad stigne poruka od izvjesnog r0ke, našao sam ti duala. 2 dana kasnije taj dual odustaje, bio isto dobar lik, ali gle čuda našli su mi...
  2. Domingus

    Ukraden račun

    Danas mi je ukraden račun Charlie Harper. Promijenut je password i e-mail. Potom je AmaZon javio plemenu da je na mom računu novi vlasnik, očito je da mi je račun hakiran jer sam želio prijeći u novo pleme. Zahtjevam da se AmaZona sankcionira i da se meni vrati račun. Ako mi se ne vrati...
  3. Domingus

    TV Characters

    Mi smo ekipica pobjegla iz američkih komercijalnih televizijskih serijala gdje nas i dalje traže zbog zločina protiv dobre glume, zabave i sveopćeg gledateljstva. Za nama još traje velika potjera, nismo raskinuli ugovore, pa zato pssssssst. Naravno osvojit ćemo svijet... Da...
  4. Domingus

    Krc, krc!

    Kao što vidite moji mili prijatelji Domingus se vratio :D Osnovao sam pleme, onako malo da krenem, skupljam ljude, po mogućnosti iz neke stare ekipe - nekad mi je nick yoker, Deki18, Knez Domagoj II. bio itd... Nađite me u igri i eto :*
  5. Domingus

    Top 20 plemena

    TOP 20 PLEMENA Samo tag plemena i broj članova, pa komentirajte! 1 BK-54 - 37 2 ENEIDA - 40 3 -SB- - 37 4 CTRL - 34 5 MH - 37 6 =SAS= - 37 7 .beer. - 36 8 Qr - 34 9 --ZB-- - 30 10 Pwned! - 31 11 V-E - 35 12 SP - 31 13 SHINE - 29 14 ABK-54 - 29 15 =SAS1= - 26 16 LIONS - 26 17 *CM* - 23...
  6. Domingus

    Sudden Strike 1/2/3

    Ratna igra Vrijeme radnje: 2. svjetski rat Taktika presudna Evo meni je igra vrhunska pa da čujemo vaše komentare ako ste igrali.
  7. Domingus

    COMA, COMA@ i KOMA vs Primo

    Pleme COMA je objavilo rat plemenu Primo. Primo je objavio rat CO@MA. Početak rata: 01.08. u 20:09:56 sati Nekoliko izvještaja Napadači: Primo Branitelj: dtuksa COMA Cilj: MaMuTi~001~ (526|522) K55 Količina: 0 0 61 0 9 40 0 0 0 0 0 0 0 Gubici: 0 0 61 0 9 40 0 0 0 0...
  8. Domingus

    Domingus

    Evo nakon 4 mjeseca na forumu, mislim da je red da se i ja predstavim. Zovem se Domagoj i živim u Hrvatskoj. TW igram od siječnja 2010. godine. U ovom trenutku me možete naći na svijetu 1, pod nickom yoker. Možete me također naći na svijetu 6 gdje igram pod ovim nickom, Domingus. Na svijetu 4...
  9. Domingus

    Mi Hrvati- MH

    Mi Hrvati Osnivač: Zyex Vodstvo: Zyex, šime z, Domingus Regrutacija: Zatvorena Diplomacija: Ograničena, javite se Domingusu
  10. Domingus

    Elite Force

    Ime saveza: Elite Force Tag saveza: EF Osnivač: Domingus Pozicija: Jugoistok Regrutacija: Otvorena do 25.03.2011. Diplomacija: Ograničena Kontakt osoba: Domingus
Top