Search results

  1. TOP 20 (Plemena)

    ma sta ste vi napravili ljudi otisli jer su svatili na koji nacin igrate a tu ste i dokazali samo spijama se koristite a nebi se cudio da cupava imas i koji racun u nasem plemenu tako da pametno su i odlucili zasto bi bacali novce ljudi i zivce na igru kad se sve vama podilazi i niko vam ne moze...
  2. Spam

    :ljut::ljut::ljut::ljut::ljut:
  3. Spam

    :boks::boks::boks::boks::boks::boks::boks::boks:
  4. Spam

    :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
  5. Spam

    ako moze grr igrati nešposteno zasto nebi i drugi igrali jer grr je pokazo da se drugacije ne moze igrati nego na podvale tako oni plase nase igrace i naivci pokleknu i to igraci koji ne razumiju bit igre i sta je to igra jer tu mozes samo izgubiti selo a oni gube i selo i obraz
  6. Spam

    bu:predaja:hahahahaha
  7. Spam

    Danas 17:10 the darkness - Ti đingiskan si najveca budaletina ikad vidjena ovdje na plemenima to misle svi na ovom forumu svi te ismijavaju a ti pricas dalje gluposti i mislis da si frajer... nadam se da ovo admini vide i da ce banati jer ovdje si dokazo kako neko nisko moze pasti i...
  8. Spam

    cupava mozes slobodno cekam te ja ne brini ali malo ces teze moje selo uzeti tu se prijetite mjesec dana da cete vi mene a ono corki bojite se napasti jer znate da cete ostati bez svega sta imate
  9. Spam

    dobro nadam se da ces dobiti ban i da vise neces moci na taj forum a sto se tice matejpaz taj lik je zut par dana i znali smo da nece opstati jer nije ostavio sit i sta sad bi trebali plakati bitno da ste se na bungy nasadili a to sta kod mene deff nestaje ne brinite ima ga jos za vas samo...
  10. Spam

    ti ces nas uciti koristite spijune malo je sada teze osvojiti sela jer vam nema ko dojaviti a i ono sta sam vidio uzas katastrofa mislio sam da ste ozbiljniji:hmm:
  11. Spam

    znamo na sta saljes utvrdili smo predvidljivo:ludilo:
  12. Spam

    krenule ribice u ofenzivu sreca sta znamo gdje ce lupiti to je dobro jer predvidljivi su:festa:
  13. Spam

    ma bravo nikad nisam za nikog spijo pa ni za vas dokazi su stavljeni neka vide svi kako se koristi prednost jer su neki nesposobni posteno igrati a ima toga jos i vise osim spijuna jer grr samo tako i zna igrati
  14. Spam

    :zzz:
  15. Spam

    eto da ne ispadne da lazem kako se grr sluzi podmuklo ali skuzen je uz pomoc kolege dokazi su tu a sigurno imaju spijuna u svakom plemenu jer drugacije neznaju igrati sramite se pravite se vazni na forumu i neznam sta glumite profice a podmuklo igrate totalno mi se gadite kako igrate ni malo...
  16. Poraženi protivnici (Plemena)

    bravo scapa i ekipa nisam ni sumnjo da necete derati
  17. Spam

    1. Napadači: .OrKa. Porijeklo: 001 - Samo (504|472) K45 Količina: 0 0 4244 0 0 2300 0 0 278 0 0 1 Gubici: 0 0 4244 0 0 2300 0 0 278 0 0 1 Branitelj: shaka Cilj: zimbabwe (516|458) K45 2.apadači: .OrKa. Porijeklo: 001 - Samo (504|472) K45 Količina: 0 0...
  18. Spam

    ne nego si ti organiziro to ali đabe vam i train kad neznate slati trebate prvo da vam mali igrac cisti selo da bi mogli vi onda sa svojom mocnom vojskom napasti pa se faliti kako ste mocni a po izvjescima se vidi ko najvise trpi mali igraci koje iskoristavate za svoje ciljeve jedino koga...
  19. Spam

    a sada izvjesca kako se selo ocuvalo: 1.Napadači: gold fish Porijeklo: gold fish (515|472) K45 Količina: 0 0 1200 0 10 1200 0 0 0 0 1 1 Gubici: 0 0 1170 0 10 754 0 0 0 0 1 1 Zastava: +5% napadačka snaga Branitelj: shaka Cilj: Boom (515|464) K45...
  20. Spam

    neznam ko :festa:se nasuko na shaku jeste jadni kao neki profici da vas je 10 bilo nebi nista mogli ali orka ti si kao neki igrac imas offa brdo kao sto velis zasto onda mali igraci trose svoj off i sjedaju prije tebe na igraca a onda ti napadas kad je selo poluprazno iskoristavas druge da...
Top