Spam

Status
Not open for further replies.

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
sta se dogada sa preporodenim plemenom? nesto im clanovi odlaze, ispadaju, propadaju.... da li se to kula od karata rusi ili je to samo opticka varka? :confused:
 

audia4

Member
Reaction score
0
cupava mozes slobodno cekam te ja ne brini ali malo ces teze moje selo uzeti tu se prijetite mjesec dana da cete vi mene a ono corki bojite se napasti jer znate da cete ostati bez svega sta imate
 

audia4

Member
Reaction score
0
Danas 17:10
the darkness -
Ti đingiskan si najveca budaletina ikad vidjena ovdje na plemenima to misle svi na ovom forumu svi te ismijavaju a ti pricas dalje gluposti i mislis da si frajer...


nadam se da ovo admini vide i da ce banati jer ovdje si dokazo kako neko nisko moze pasti i vrijeđati
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
mozda, a mozda i ne... mislim da cemo svi pokleknuti i ugasiti racune, ali hocete li onda imati dopustenje uzeti barbare, ili da igramo dok ne uzmete sela pa da bude posteno? ili cete jos vise ucjenjivati slabije igrace da odu van da bi vam bila laksa igra?? javite nam da znamo :confused:
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
kad dobiješ poruku od mene ili nekog od nas iz vodstva REBORNa izaći ćeš iz Ekipice, a tako će i ostali koji se ne budu htjeli boriti, jer tko ostane nakon toga biti će pod našim udarima i tko ne povuče sav DEF iz sela od Ekipe i Ekipice. RP je razbijen, ostali ste vi i sad je na vama, hoćete li se nastaviti boriti ili će te stati sa strane i nastaviti igrati. onaj koji se aktivno bude uključio u borbu protiv Ekipe/Ekipice ima velike šanse za pozivnicu kod nas kad rat završi.

pa sad je na vama, da branite svoje vodstvo izlažući sebe kao lake mete jer će se po vama udariti.


ovo clanovi nase akademije primaju u inbox i onda stavljaju na forum da bi se culo da zapravo vise njih imaju takve ili slicne poruke...


eeee moji IGRACI, pa jel ne mozete na posteni nacin igrati ovu igru??

:woot:
 

audia4

Member
Reaction score
0
ako moze grr igrati nešposteno zasto nebi i drugi igrali jer grr je pokazo da se drugacije ne moze igrati nego na podvale tako oni plase nase igrace i naivci pokleknu i to igraci koji ne razumiju bit igre i sta je to igra jer tu mozes samo izgubiti selo a oni gube i selo i obraz
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
mozda sam glup, mozda nisam dovoljno skolovan, mozda sam jos prdavac, mozda nisam dovoljno upucen u ovo sve, al ja ne kontam ovog miroja :zid:
 

BabaPica

Active Member
Reaction score
11
ako moze grr igrati nešposteno zasto nebi i drugi igrali jer grr je pokazo da se drugacije ne moze igrati nego na podvale tako oni plase nase igrace i naivci pokleknu i to igraci koji ne razumiju bit igre i sta je to igra jer tu mozes samo izgubiti selo a oni gube i selo i obraz


prijatelju, ni ja te ne razumijem, a zensko sam ahahhhahahahahahha


:woot::woot::woot::woot: :confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top