Search results

  1. Spam

    Tražim dualla. Bodovi: 2 400 Premium i pomoćnik aktivni. Nick isti. Javiti ovdje porukom.
  2. Postavke - Svijet 10

    Postavke Brzina igre: b)1.2 Brzina jedinica: c)1.3 Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu) Pravilo farme: a) aktivno Zaštita od lažnih napada: b) 1% bodova sela Sustav istraživanja: b) sustav 3 razine Crkva: a)aktivno Noćni bonus: c) aktivno od 00:00 do 08:00 Zastave: a) Omogućeno Jedinice...
  3. Tribalwars Masters turnir

    A kad sam ja pitao da idemo zajednički igrat speed runde da se izvježbamo, nitko ništa nije rekao, osim par ljudi.
  4. Tribalwars Masters turnir

    Jel se ide? Nitko ništa ne piše.
  5. Tribalwars Masters turnir

    Kao što sam napisao u skype sobi, mislim da bi bilo dobro da odigramo par speed rundi zajedno. Mi, koji smo bili u ovoj rundi, i još par koji bi igrali za ozbiljno, da se upoznamo i da se 'razvijemo' kao tim. Francuzi jesu došli u slabom sastavu, zbog toga, ovi rezultati donekle nisu dobra...
  6. Tribalwars Masters turnir

    Ja pokušavam startat komp već deset minuta, doći ću na skype.
  7. Tribalwars Masters turnir

    #144 .HR V .FR - Friendly MatchStart: Thursday, 03/01/2012 18:00 End: Thursday, 03/01/2012 22:00 To je onda u 19:00, po našem vremenu?
  8. Tribalwars Masters turnir

    Daj, da se dogovorimo, oni koji će igrati, nekakvu taktiku da smislimo, ako mislimo igrat kak spada.
  9. Tribalwars Masters turnir

    Ok, onda sorry.
  10. Tribalwars Masters turnir

    Jel to bilo upućeno meni? :confused:
  11. Tribalwars Masters turnir

    Jel svih 50 ide?
  12. Spam

    Tko je taj, o kojem svi pričaju, S kim to moju malenkost uspoređuju?
  13. Spam

    Zuri u sunce.. da, fora je koja je bila zanimljiva prvih 5 minuta u 2011. godini, a onda je prestala bit. Poruku koju sam htio, poslao sam, koji ju ne mogu shvatit, ne moraju obraćati pozornost na nju. Tako da, ako ti misliš da ja "smaram" tebe, ne možeš ni zamislit koliko ti mene "smaraš"...
  14. Spam

    To nije tvoja stvar, drži se sebe i svojih i odrasti. Plemena su igra, ovo je spam tema na forumu. Kad taj dio shvatiš, onda ti je sljedeća lekcija da naučiš normalno razgovarati, bez uvreda. Za domaću zadaću razmisli zašto je to bitno.
  15. Spam

    Kao što rekoh, očito je da imaš problema s osjećajem veće vrijednosti... I, kao što rekoh, neki su sposobni izdignuti se iz određenog konteksta i gledati stvari u cjelini. Ne znam apsolutno ništa o tebi, dapače, ne želim znati, ali preporučam da se zatvoriš negdje u mračno i hladno, dok te...
  16. Spam

    Dok neki se dižu na višu razinu svijesti, drugi imaju sposobnost komunicirati samo doskočicama, uvredama... Takvi ljudi pate od disocijativnog poremećaja osobnosti i poremećaja veće vrijednosti. Preporučujem posjet specijaliziranoj osobi. Možda onda ti dobiješ svoju dozu.
  17. Spam

    Gospoda razumiju što drugi ne, Gospoda na višu razinu uzdižu se Pogledaj pod noge svoje, Dal' na zemlji čvrsto stoje.
  18. Spam

    Moj dom je prdekana Ljubim rešetke iz dana u dana Kaznu sam zaslužio Jer sam Grešnika optužio Svak' svoj grijeh ima Al oko nekih ima više dima Kažu, teže se vidi Gleda te u oči i niš' se ne stidi E, moj tȁte Moli da te vrate Što Grešnika prokazuješ Da bolji si, pokazuješ Rečeno...
  19. Spam

    Stvari su očite, više nego jasne, Kad Kralj kmeta šalje u tri krasne. Lopovluk se slatko smije, Jer radi sve što se ne smije. Dok se Istina u gomili gubi, Laž pravedniku smrtnu kaznu sudi. Nedozvoljene stvari krase naše dane, Al' jednom već, poletit će tane. Dočekat će pravednici...
  20. Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

    Ni ja isto :/
Top