Tribalwars Masters turnir

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Molim vas da me svi dodate na skpye - username mi je "wicked.plemena".

Ubaciti cu vas u mass chat sve skupa, pa da se dogovorimo (iza 17h sam online).

Ujedno tamo cete dobiti i pass :)

Vidimo se ;)
 

DeletedUser

Guest
ako može netko ovdje postavit pass,jer ima nas kojima je skype u banani :zid:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Zanimljivo da me je samo par ljudi dodalo na skype. Ekipo, kako mislite koordinirati bilo što kad krene speed runda ako nemate skype?

Inače, limit je 20 ljudi vs 20 ljudi. Tako da neće svi moći upasti. Molim vas da me dodate na skype - "wicked.plemena" da vam dam lozinku, ubacim u grupni chat i da krene akcija.

Tko prvi njegova djevojka ovaj puta.
 

DeletedUser

Guest
nije moja volja što mi je skoro sve crklo:ljut:,znam i sam da bez skypa nema smisla,ali zato i služe prijateljske da naučimo nešto
p.s. a za pass ozbiljno mislim,pošalji bar na pp
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
nije moja volja što mi je skoro sve crklo:ljut:,znam i sam da bez skypa nema smisla,ali zato i služe prijateljske da naučimo nešto
p.s. a za pass ozbiljno mislim,pošalji bar na pp
Hocu prije starta. Ali dajte ljudi, ako vam radi skype dodajte me i idemo igrati ;)
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Koliko vidim, nemamo ni dosta spremnih ljudi. Runda ce krenuti u 19h i traje do 23h. Molim javite se na skype do onda.
 

DeletedUser

Guest
šteta što su francuzi došli u onako slabom sastavu...4 ih bilo :woot:

tako da je osim prvih pola sata farmanja i 5 minuta fajta, u kojem nisam stigao ni sudjelovat jer kad sam izvidio najviše što je jedan od njih imao je bilo 50 koplja ,ostalo je bilo pointwhore na najjače hahhahah

ali ajde za zagrijavanje sasvim ok,nadam se uskoro i u skype grupu uletit pa da malo raspravimo kako i što za sljedeći put,nadam se da je i za ovaj bila dobra komunikacija ostalih članova


p.s. tko je grki?
sorry za ono bilo je slučajno:ludilo:
 

viktor668

New Member
Reaction score
0
Kao što sam napisao u skype sobi, mislim da bi bilo dobro da odigramo par speed rundi zajedno.
Mi, koji smo bili u ovoj rundi, i još par koji bi igrali za ozbiljno, da se upoznamo i da se 'razvijemo' kao tim.

Francuzi jesu došli u slabom sastavu, zbog toga, ovi rezultati donekle nisu dobra ocjena nas.

Ako imamo 10-ak dana do početka 'za ozbiljno', mogli bismo odigrati 5,6 rundi.

Mišljenja?
 

DeletedUser

Guest
Ja sam za ;)

Kao sto kazes bilo bi dobro da odigramo koju speed rundu da se malo bolje upoznamo.
 

damba94

New Member
Reaction score
0
meni ova dva dana nije radio internet pa sam zamolio duala sa drugog svijeta da se prijavi i igra
možda je i nekom ostavio sit

damba.hr
 

DeletedUser

Guest
eto tko hoće malo vježbat nek proba na .net starta sad jedan u 22:00 po našem vremenu

i meni je ovo sad novo pa gledam kakvih sve ima opcija-
evo sad ide:

#1433 12 Hour x 350 . 100% Loyalty Drop -- No restart .*NO HAULS*Start: Friday, 03/02/2012 21:00
End: Saturday, 03/03/2012 09:00


znači plemići spuštaju odanost za 100,nema farmanja, građevine na startu izgrađene-barbarska sela rastu do 10000

12 sati traje-tko neće spavat cijelu noć ko stvoreno za njega hahahha
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha 12 sati klikanja i sjedenja aaaaiii mislim da bi me hitna odvezla ukočenog :D:ludilo:
 
Top