Tribalwars Masters turnir

Dompagoj

Banned
Reaction score
0
Dakle, ako je slucajno netko propustio - prvi meč je sutra, protiv Švedske, u 17h.

Password cu vam dati na skype nesto prije, probajte biti barem pola sata ranije online da se malo poprica i oko taktike i ostalog.

Tko me nema na skype - "wicked.plemena" mi je racun.

pa kak se vrijeme promijenilo????

17:00 Today

Croatia Sweden
18:00 18:00 jel se fkt promjenilo il kaj piše da je lokalno vrijeme 18:00!!

http://wiki.tribalwarsmasters.net/index.php?title=Speed_Championship_2012_-_Group_phase_match_list
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Evo, susret sa Švedskom nije prošao baš najbolje. Želim se svakako zahvaliti svima koji su se uključili u akciju :)

S obzirom da je ovaj meč bio dosta neorganiziran, postavio sam igrača rubo (nogalo.hr na masters serveru) kao kapetana ekipe i pokušati ćemo se malo posložiti. Pozivam sve koji nisu baš totalni početnici, a htjeli bi igrati ekipno iduće susrete (prvi je protiv poljske u ponedjeljak, pa onda protiv nizozemske krajem mjeseca) da se jave tu na topic, ili privatnom porukom igraču rubo da vas ubaci u grupni chat gdje bi malo poslozili taktiku.

Možete se javiti i meni putem privatne poruke ili na skype (wicked.plemena), oko iste stvari.

Pod broj 1 tražimo AKTIVNE igrače, treba nam 20-25 sigurnih ljudi koji znaju da će biti online navečer. Ne morate biti najbolji na svijetu, samo da ste aktivni i hoćete igrati malo taktički s ekipom. Ajde, mjesta u repki ima, javite se ;)
 

viktor668

New Member
Reaction score
0
A kad sam ja pitao da idemo zajednički igrat speed runde da se izvježbamo, nitko ništa nije rekao, osim par ljudi.
 

DeletedUser

Guest
Naravno, na TW.net su najbolji speedovi - svakodnevni i raznovrsni (od speeda bez noblanja do speeda gdje počinješ sa 2.5k bodova). :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
zanimljiva brojka se javila:predaja:....ali ajde večeras nas čekaju poljaci pa da vidimo jesmo nešto naučili od prije 4 dana,naravno ako još netko ima volje nek se javi na pp,pa ćemo se dogovorit
 

DeletedUser

Guest
molio bi samo plavu ili wickeda da mi se jave ili ovdje ili na skype trebam ih nešto
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
di ste admini?
Ja sam danas nazalost zeznuo stvar. Imao hitni slucaj i nisam mogao do interneta na vrijeme, poslao pass sa zakasnjenjem. Velike isprike jos jednom svima, kupujem dodatni stick za prijenosni internet. :(
 
Top