Search results

  1. Mrkey

    Spam

    Čestitke panjinama na pobjedi.
  2. Mrkey

    Spam

    Otegnulo se malo to, zbog love i nedostatka vrimena....a i pojedine stvari su se nekoliko puta minjale. Sad je pogon na sva4..itd.....Čeka na montažu nekih novih djelova (poluosovine), pa ide na registraciju.
  3. Mrkey

    Spam

    Pozdrav Jokeru, Penzić ;) Zima, pun mjesec, razmišljam samo o lignjolovu...hahahha
  4. Mrkey

    Spam

    Evo malo "verglam" okolo, odmaram od Plemena.....penzionerski. Onako bacim malo oko tu i tamo na igricu, čisto da vidim koga ima i šta se dešava. Ima tu kod Vas, meni dosta poznatih , pa ću sa zanimanjem ispratit ovaj svijet da vidim šta će se dešavat.
  5. Mrkey

    Spam

    Ola, koliko poznatih panjeva :)))))) Pozdrav ekipi i sretno u ratu.
  6. Mrkey

    cestitke

    U penziji sam nakon hr20, ali bacim oko na neki zanimljiv svijet. Tako sam i ovdje pomalo pratio, jer tamo gdje je David i Sb sigurno je interesantno. Neugodno sam se iznenadio njegovom odlukom da raspusti pleme i prestane s igrom. Kao što je Crni napisao i sam sam bio pred iskušenjem da...
  7. Mrkey

    Spam

    Baš me zanima kako će sve ovo završiti. Neki stignu do kraja servera još 2 ili 3x promijeniti stranu. :ludilo:
  8. Mrkey

    Spam

    Ko je jači :cool:
  9. Mrkey

    Spam

    :pivo: Pozdrav ekipi, kako ide?
  10. Mrkey

    Zatvaranje svijeta 20

    Čestitam svima, penzija. :pivo:
  11. Mrkey

    Spam

    Eto konačno i to, 100% dominaciija. :pivo: Još da Wick skrati ovo čekanje.
  12. Mrkey

    Završna faza

    Eto, stigao i taj dan. :pivo::pivo::pivo:
  13. Mrkey

    Spam

    Čudan neki poredak....plemena i igrači.....neki tamo RB prvi......;)
  14. Mrkey

    Spam

    Freya ima lipe noge.....:kokice:
  15. Mrkey

    Spam

    Pozdrav Toni, :pivo:, dugo se nismo čuli. Možda, nakon dužeg odmora..., da se skupi neka dobra ekipa, odnosno da se igra protiv nekog jakog protivnika. Al o tome sad stvarno ne razmišljam, jedino što sad želim su......odmor i penzija.
  16. Mrkey

    Spam

    Nisam joššš..... Igram do završetka 20, onda penzija......:kokice:
  17. Mrkey

    Spam

    A što me nasmijaste na ovu vrućinu........:pivo:
  18. Mrkey

    Spam

    Te početne Milestone nagrade su potpuno nebitne. Bitno je ko na kraju iziđe kao pobjednik, puno toga se vidi i po TW statsu, ko je kako igrao i šta je radio, na koji način je dolazio do sela.....Koga briga ko je prvi noblao selo........Svi ti "uspješni" s početka, nestanu putem, od onih...
  19. Mrkey

    Spam

    Nuđe mu gramatike na profilu, e moj rođo to je lvl. Sviđa se njemu što pljuju po Karleuši kaže......pa nek promijeni spol, to bi možda bilo dobro rješenje. :ludilo:
  20. Mrkey

    Spam

    Da, veliko čudo što je dobio ban, nakon svega što je ovdje "valjao"......
Top