Spam

mejra

Active Member
Reaction score
48
ti ga jedini branio ? :D

ajd baska to nego kako to pjana ratuje protiv tebe??nisi se valjda nasikiro sto ti je uzeo u nocnom selo :D kurcite se kako ste tu uvijek adin ustaje klanja u 3 4 pise o tome i u dure i lik vas razvuce ...baska to opet sto je noblano,nego smo ispucali vojske na vama sve vam pobili sve ostalo 2 3 k defa vaseg i to pustite sela onda opet ja a oni hinjski uzmu i onda vi nesto protiv nas kao imate?
Kao prvo klanjam sabah oko pola 7,a kao drugo vec smo pricali o tome,da smo htjeli da ustajemo i da branimo branili bi,ja sam anelu rekao da necemo da igramo i da cemo dati sela pdp,nisam od tad ni usao bio na 26icu..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
da odem na speed, pa druze moj vidi se ovdje ko je kakav, ovdje moras izdrzat duplo duze vrijeme na svijetu da bi ga osvojio. Ovo je strategija, a strategija je maraton a ne sprint ;)
Maraton je strategija,sprint je vjestina ;)
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
a to 1vs1 sa adinom, pa odero bi ga iz carapa na slicnim accovima, samo sto ga restartuju uvijek prije nego sto dodjem do njega HAHAHA
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Evo ovako, tražio sam sliku od neki dan ali nisam mogao naći, a naći ću je vjerovatno do sutra pa ću je zalijepiti u ovaj komentar tj editovat.

Na toj slici lijepo fino stoji, prije kraja primirja, tek se nekako primirje dogovorilo i ono sa skajpa slike što su bile od travke, travka kaže ovako nešto ' Mogu ja njima sad objavit rat, jači smo od njih svakako' znači ne citiram 100% tačne riječi ali je približno.

I sad dođeš ti Miga i kažeš pa logično je da ste spremniji, da imate više vojske, ovo ono.. Zašto je onda tvoj vođa bio toliko siguran u sebe kad je rekao to što je rekao, i onda se vidi ustvari koliko smo mi spremniji, a koliko vi niste kao što si i sam rekao čini mi se negdje iznad gore. Zašto tolika samouvjerenost, pa onda poližeš svoje riječi? A neću spominjat jednog vašeg igrača, čekam da se još razvije igra pa da ga vidim malo kako treba pa tek onda da ga komentarišem. A povući ću se iz malo opširnijih tema sa vanjskog, jer nema smisla. Na primjer, komentarisati odnos tebe i doktora, kada ste se pljuvali nenormalno ovdje na vanjskom, kao što je Vedad i našao sliku, i onda ti je ta osoba suigrač, šta više pomalo ga braniš, vjerujem da sad imate odlične odnose, kao što travka jednom spomenu na vanjskom, dirate se pišama. Nemam ja razloga svađat se, samo odgovarat na vaše komentare poput ovog što sam.

Lijep pozdrav svima i vidimo se na svijetu :)
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Evo malo "verglam" okolo, odmaram od Plemena.....penzionerski.
Onako bacim malo oko tu i tamo na igricu, čisto da vidim koga ima i šta se dešava.
Ima tu kod Vas, meni dosta poznatih , pa ću sa zanimanjem ispratit ovaj svijet da vidim šta će se dešavat.
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Evo malo "verglam" okolo, odmaram od Plemena.....penzionerski.
Onako bacim malo oko tu i tamo na igricu, čisto da vidim koga ima i šta se dešava.
Ima tu kod Vas, meni dosta poznatih , pa ću sa zanimanjem ispratit ovaj svijet da vidim šta će se dešavat.
mrkey pa kako ide :D
bas nekidan pricao sa Isom pa te spomenusmo :D
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Otegnulo se malo to, zbog love i nedostatka vrimena....a i pojedine stvari su se nekoliko puta minjale. Sad je pogon na sva4..itd.....Čeka na montažu nekih novih djelova (poluosovine), pa ide na registraciju.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sljedeća razina: Uništi 250 razina građevina korištenjem katapulta!

178 / 250


Još hljeba da jedete i to je sve što cu vam reći :) Vidim danas neki igrači opali za 9000 bodova na ranku, mislim čemu noblanje nema potrebe :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja bih samo da pozdravim jednog čovjeka Izzy, nešto mi ga nema nikako, a čekam od sinoc njegov komentar da čujem koja je strategija doći na rank broj 3, vjerovatno nije smio izjaviti veci rank jer mora Gamma i Atila budu ispred, A Izzy?
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
vidiš Vedade nije lijepo da tako pričaš, nisam te dirao niti ikog od EAG plemena sem dječurlije koja igra pola godine i misli da su uhvatili onog za muda.. rekao sam svaka čast na početku, fino ste odigrali, druga je stvar što ovdje dođem sam na vanjski i pokušavam reći nešto što mislim, i onda me čopor ovih maloumnika pokušava zajebati ili dokaziti da su bolji u nečem..

moram ja polizati govna, ali moraš i ti, primili ste vi više računa iz NW nego mi, tako da nemate pravi srati na toj osnovi
a to što pričaš da mene može doktor izbaciti, iz ovog plemena me mogu izbaciti samo travulja i gamma(Stefan i Damir), od ostalih niko, doktor sa vođenjem PDP plemena ima isto koliko i ti, ali šta ja tu imam pričati, rekao sam ko u plemenu ima ovlasti nada mnom, poštujem sve odluke vođstva, a to koliko se slažem s njima to je druga stvar, nije moje da se mješam u te stvari, oni rade sve što znaju da pleme funkcioniše kako treba i kako bi došlo do rezultata, to je njihova stvar i ja ih poštujem, odgovornost je na njima i nemam pravo da serem o tome (beer)

nakon ulaska u pleme doktor mi je napisao pp u kojem se izvinuo za sve i rekao da trebamo početi sarađivati od tog trenutka, to jako poštujem, bar je tu ispao čovjek, tako da sa njim neću imati problem osim ako ga on ne izazove..
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
vidiš Vedade nije lijepo da tako pričaš, nisam te dirao niti ikog od EAG plemena sem dječurlije koja igra pola godine i misli da su uhvatili onog za muda.. rekao sam svaka čast na početku, fino ste odigrali, druga je stvar što ovdje dođem sam na vanjski i pokušavam reći nešto što mislim, i onda me čopor ovih maloumnika pokušava zajebati ili dokaziti da su bolji u nečem..

moram ja polizati govna, ali moraš i ti, primili ste vi više računa iz NW nego mi, tako da nemate pravi srati na toj osnovi
a to što pričaš da mene može doktor izbaciti, iz ovog plemena me mogu izbaciti samo travulja i gamma(Stefan i Damir), od ostalih niko, doktor sa vođenjem PDP plemena ima isto koliko i ti, ali šta ja tu imam pričati, rekao sam ko u plemenu ima ovlasti nada mnom, poštujem sve odluke vođstva, a to koliko se slažem s njima to je druga stvar, nije moje da se mješam u te stvari, oni rade sve što znaju da pleme funkcioniše kako treba i kako bi došlo do rezultata, to je njihova stvar i ja ih poštujem, odgovornost je na njima i nemam pravo da serem o tome (beer)

nakon ulaska u pleme doktor mi je napisao pp u kojem se izvinuo za sve i rekao da trebamo početi sarađivati od tog trenutka, to jako poštujem, bar je tu ispao čovjek, tako da sa njim neću imati problem osim ako ga on ne izazove..
covjek se ne ispada covjek se radja miga
jesmo primili svoje igrace u pleme,igrace s kojima smo uvijek dobri bili i ostali,,to sto neki nisu vidili u startu i krenuli spajat plemena daj sto vise pozovi ovog pozovi onog i doveli do raskola , nije nas problem.lp sretno vam u daljem ratovanju
 
Top