Search results

  1. Tema za raspravu: nadogradnja 8.27

    dali ovo vezano za pb , acceva koji igraju 1-2-3 godine dobivaju neki popust ili dobivaju pb, vrijedi za sv1 ?????
  2. Dinari - Gerila

    probaj hahahaha
  3. Dragon6044

    http://prntscr.com/4fovh5 http://prntscr.com/4fow5a evo kakvih sve likova ima , pa stvarno se pitam di je pamet? cola ako ti je ovo brat onda si ti iznad prosjecno inteligentan naspram njega hahahaha http://prntscr.com/4fowl1 i malo da statistiku pogledamo :predaja:
  4. Dragon6044

    krivo. Aktivnost na sv1 je ok sobzirom da svatko igra sam, najveci problem su plemici koji se uzasno sporo grade kada se ima puno sela....
  5. Dragon6044

    ma bacio bi se pravi fajt i zavrsio ovo da ima jos koji acc da igrac ili dva na njemu znaju i mogu, ja i on bi to brzo zavrsili jer sam se nemoze nista treba rokat sa juga i sa zapada kako se kaze :andjeo:
  6. Dragon6044

    care, znas sto mi je najveci problem, to sto igram ovaj acc vce 5 godina tu sam prakticki mogu reci odrastao al jbg I SAD MI JE ŽAAA napustiti ga bez borbe iako sam je imao i da nastavim ovim tempom nebi mi mogli nista drzao bih se svo vrijeme al ne zelim tako ne zelim visiti za kompom cijeli...
  7. Dragon6044

    http://prntscr.com/4edl5t sto reci koju posluku porati? evo ovako kao sto znate odlucio sam zatvoriti ovaj sv1 konacno trebat ce mi 2-3 godine al mogu ja to i prije samo trebam jednog igraca koji ce igrat samnom na accu jer sam bi ih pobjedio tek za 4-5 godina a neda mi se cekati toliko pa ako...
  8. Dinari - Gerila

    I ja bi al nemam toliko vremena hahahaha tj. nemislim na dnevnu nego na godisnju ili dvogodisnju aktivnost da ih satarem :D hahahaha :kisa: p.s. logicno je da se sam dopisujem na unutarnjem forumu u pl Splico hahaha :boks:
  9. Dinari - Gerila

    Hahahaha rasplamsalo se konacno na ovom mrtvom forumu hahaha cini se da dizem prasinu :D hahaha kick 1 imformacija...na acc dragon su dva igraca , jedan pravi dragon koji to vec igra 5 godina a to sam ja i najcia3 koji je dosao vec ima godinu dana...nista posebno zbog vas nisam mijenjao niti...
  10. Dinari - Gerila

    Izgleda on opet nasao nekog neaktivnog za noblat :D :predaja:
  11. Dinari - Gerila

    Side 1: Players: dragon6044 Side 2: Tribes: 5K DIN Timeframe: Last month Total conquers against opposite side: Side 1: 89 Side 2: 17 Difference: 72 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 813,072 Side 2: 149,241 Difference: 663,831 Pa što ovo Gospon Dragon...
  12. Brze runde (Speed)

    marko125 - nisu sve navedene tamo, ja igram ruske i francuske, evo bas jucer ruski BASH bio sam prvi al volio bi da bacim neki hrvatski sa starim znancima :)
  13. Brze runde (Speed)

    Di da ovo pisem? neam pojma premjestite di zelite.... ulg. oce biti koja i na cemu ce se najvise bazirat? neam premiuma vise na normalnom sv pa bi malo pokupio sa speeda.....al mozda bas zato nema toga tu -.- stavite ih par cisto da se vidi kako ce funkcionirati.... predlazem da speed...
  14. Dinari - Gerila

    :O znaci to je to treba se otusirati? e jebemu nisam tjedan dana, pa cu sada valjda ce pricat onda :D:kisa:
  15. Dinari - Gerila

    svi su mrtvi izgleda?
  16. Dinari - Gerila

    dinarovci sto se radi? kako ide? jeli ima sto novo? uzivate li u ljepom vremenu? ili se visi na kompu? jel se sprema koja akcija? kako vidite kraj ovoga rata? sedma : :lool:
  17. Dinari - Gerila

    evo da ne sutimo nego malo rasprave bacamo da se zabavimo kada vec nemoze u igri. nabrojati cu 4 najbolja igraca kod dinarovca, pa dinarovci 4 kod nas netko iz gerile za dinarovce i tako da se igramo ;) 1. definitivno 7 od 9 2. Cola 3. xXINRIXx 4. Grim
  18. Dinari - Gerila

    svaka cast dinarovcima hahaha al brate kick zna se sto bi bilo da se ja smijem pustat sa lanca hahaha ;) cuda hehehe a tek kada mlatibor krene naje**li ste hehehe nego ovaj sto hmm cek tija sam reci zasto kick nije nadefan svugdje hmm aaa ovaj da hehehe sitate se medusobno noc dan pa se nemoze...
  19. Dinari - Gerila

    hahahahaha pro cola uzvraca hahaha kada na iznenađenje bubnu, rat je trebao sa nase strane krenit oko pocetka 4 mjeseca, a 24h prije nego bi krenuo bila bi upucena poruka svim igracima u dinarima da se krece, jer previse traje sv previse se poznamo i ovako podmuklo roknit nije uredu, po...
  20. Dinari - Gerila

    eto da se nekaze da se ja nisam javio, gerile popravljaju statistiku al robi je pao, jbg taj ocito nema volje za igrat sa starim liscimaa iii lisicama :D
Top