Search results

  1. Poštovani Igračhi.

    hvala i tebi brate moj za sve <3 nije sto si mi jaran i brat, al ljudi Dino nije onakav kakav vam se cini, covjek je ljudina <3 brate pazi, obecanje je dug :P zato pazi sta si obecao hahaha :D
  2. Top 25 IGRACI

    1 Otac Na Igricu 770.776 -Covjek koji je zasluzan za sve ovo sto trenutno imamo. Ubjedljivo najvise ofarmao od svih sto govori o njegovoj aktivnosti, po meni zasluzeno prvo mjesto ali dosta free gradova je bilo ali s razlogom je on dobijao te gradove jer je zasluzio. Zivi za ovu igricu...
  3. 13ti rođendan Plemena - treći kviz

    1. kada krenes 5 puta ispocetka :D 2. 2010 3. 280
  4. 13ti rođendan plemena - drugi kviz

    1. 2010 2. 2015 3. u verziji 8.17
  5. 13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. 26 2. 2006 3. 8.8
  6. Top 25 IGRACI

    radi se ostiom igracu hahahaha :D na istog mislimo :P
  7. Top 25 IGRACI

    uvijek cu igrati sa svima, da isprobam kako je nisam prije imao toliko vremena radi skole al evo krenut cu od hr22 :D igrao na hr22 sa vuletom, vecina zna kako je zavrsilo, al nema veze,jedno lijepo uskustvo :D isprobo to, na hr23 napravio pleme sa momcima iz srebrenika :D mada nisam odlucivo...
  8. Top 25 IGRACI

    svi ste vi botovi :D
  9. Čestitke

    ti stvarno mislis da je kraj??? imate vi jos mnogo mnogo posla da zavrsite, da ce vam biti lakse hoce ali...
  10. Čestitke

    nije kraj dok ne bude 85% dominacije ;)
  11. Spam

    Dajte normalne postavke brzina 2 brzina jedinica 1 samo sjekire, koplja, macevi, izvidjaci, laka i teska, kate i ovni, bez jebenih strijelaca dajte svijet bez crkve, morala i bez glupog paladina i predmeta, pa da se rokamo ko ljudi
  12. Spam

    u potpunosti se slazem sa pjanom
  13. Reporti ..

    https://hr24.plemena.com/public_report/ec94b3200450e20fcc0d7cc4ad2d716d nek se zna ko ima najvise offa :D
  14. Spam

    jbg, noob bio i osto :/
  15. Spam

    nemoj tako :D nije Sandro, Sandro ti je na izletu nekakvom :D zna se ko je :$
  16. Spam

    ja ne znam da ima kod nas iko iz Gradacca da igra al eto :D
  17. Spam

    sto te Dino pitao da si iz Tuzle... jel Tuzla ili?? posto mi to silver vuce na drugi grad :D
  18. Spam

    hahahahah jbg :D nadam se da nisu svi vidjeli sta je bilo :$ :D :P
  19. Spam

    ssss
  20. Spam

    samo da demantujem...http://s32.postimg.org/x5qfnfez9/untitled1.png jedno jutro se javila , rekla da pusta sela, rekla razlog... zanima te s cim smo noblali, sa 100 sjekira :)
Top