Spam

Status
Not open for further replies.

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
a u medjuvremenu naci cu ti zamenu,po mome telu slikaj kao po platnu mešaj crnu i zlatnu ,treba mi nešto jače


najneofirniji dio sve što nas diže je hemija samo
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
Kakvo izvinjenje, kakva sela?
O čemu ti pavijane pričaš? Nisam ja kriv što ste ispali glupani, i ono neka vam je lekcija, kakvo ba izvinjenje , kao što meni Marko reče u isti koš sa Barbarima ja za ovo krivim i tebe i Marka hajde izbacite ga iz plemena radi ovoga?

Da je moj neko ovako zakacio za nesto letio bi odma, ma da je za srbe ja ne pravim razliku i ne volim to nikako, hajde izbaci ga iz plemena i bit ce okej, u slucaju da ga ne izbacis tad nece biti okej.


ma sta si ti umisljas ko si to ti da meni govoris koga cu izbacit iz plemena a koga ne , ne poznajes ga na osobnoj razini i ne znas isto tako da je dzo ok lik kojem je cilj ove slike bio upravo ono sto je i dobio , tebe iznervirat ... umedjuostalom sta mozes ocekivat od nekoga kome si provalio na acc ?
ove pokusaje manipulacije ostavi za nekog drugog kod koga ce ti to prolazit , glumis mi danima djevicu mariju na forumu , a
kakva sela ? http://prntscr.com/b26i77

kakve ono prijetnje ti meni pokusavas provodit , http://prntscr.com/b26jr9 , ohladi kralju i igraj jebenu igricu , ne trebaju ti ovakvi ispadi u zivotu ;)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
smoto i tišina,samo se osjeti lagani dimić kako struji tijelom onom ko ga udiše,e to je čar smote i tišine

nego gringle 20 vs 1 selo je ništa aj idi smotaj i tišina
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
čuj iznervirat nekoga tako što ćeš podsjetit na toliku srebrenicu i toliko LJUDI ni krivih ni dužnih ubijeno , mene bi stid i sramota bilo reć šta si?srbin. kakav srbin kurac pasiji kurac karina ona od 20 centi ,časnija nego vi svi mater vam jebem ,vas je hitler trebo iskorijenit

Bravo brateeeeeeeeeeeeee
nije u pitanju igrica u pitanju je koliki ste vi moroni ti ako njega braniš care ti nisi normalan, radi šta hoćeš ali nacionalizam, srbi, bosanci, hrvati , koga bolan boli kurac.. zivi u Bosni naziva se Srbinom, pa idi u Srbiju care, ili ne govori nikom ništa i niko te ne dira jos stavlja tu za jednu Srebrenicu to treba biti znaci retard u glavu to je mati trebala šibat od malih nogu, vi ako mislite da je meni stalo da ja osvojim vi ste retardirani, meni je dovoljno da se zabavim, ja pišam onih 200 pb sto osvojim, ja sam jedan od najstarijih igrača ovdje i nikad nisam igrao da osvojim nego da se zabavim, meni je večeras ona zajebancija sa Markom dovoljna da ja budem miran par dana i da vidim kako je ispao glup jer je poletio sa free selom, pojma ti nemas , pojma
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
bravo brateeeeeeeeeeeeee
nije u pitanju igrica u pitanju je koliki ste vi moroni ti ako njega braniš care ti nisi normalan, radi šta hoćeš ali nacionalizam, srbi, bosanci, hrvati , koga bolan boli kurac.. Zivi u bosni naziva se srbinom, pa idi u srbiju care, ili ne govori nikom ništa i niko te ne dira jos stavlja tu za jednu srebrenicu to treba biti znaci retard u glavu to je mati trebala šibat od malih nogu, vi ako mislite da je meni stalo da ja osvojim vi ste retardirani, meni je dovoljno da se zabavim, ja pišam onih 200 pb sto osvojim, ja sam jedan od najstarijih igrača ovdje i nikad nisam igrao da osvojim nego da se zabavim, meni je večeras ona zajebancija sa markom dovoljna da ja budem miran par dana i da vidim kako je ispao glup jer je poletio sa free selom, pojma ti nemas , pojma

ahahahhahahahahahahhahahahaha kolko je glup i plitak mora da je imao nedostatak rodjendanskih svijećica ahahahahahahha ovo je pobjeda definitivno hahahahahahaha
 
Status
Not open for further replies.
Top