Spam

Status
Not open for further replies.
Reaction score
2
atila... samo mi nije jasno kako ti se da toliko nekome pisat tj. objasnjavati cjeli postupak... ja bi triput izgorio za racunalom pfff
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Žalosno je kad ti igrač poput Marka piše to ti sad krivo što nećeš uzeti svijet..
Zadnja 48h noblali jos po jedan grad on i Dragička, naravno freee :) na izvol'te..

I onda mi se javlja i piše kako ja mogu glumiti a oni ce kupiti gradove, fino ga pitam koje gradove kad ni jedan uzeli nisu osim prenoblavanja, on govori pa vas i Barbare u isti koš stavljam ..

Počinje da bali kako oni jos ni krenuli nisu, ako su vam trebala sela free da se uvalite u kont pa da te onda kujete akcije.. ja ne znam, žalosne su ovdje mnoge stvari, ja jesam govno, ali on je kanalizacija gdje idu sva govna..

Nadam se da si dobio lekciju o free selima, bilo mi je uzhivancija ono sve pisati i gledati te kako se mučiš.


Da ne zaboavim, free sela K45 i front sa ova dva grada.
21 free grad za Crowse yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :festa:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
šo se bolan fajtate, spojite se svi i igrajte na jednom računu ofc kod dine na acc jer ima najjači nik mislim ono razumi me
 
Reaction score
0
Žalosno je kad ti igrač poput Marka piše to ti sad krivo što nećeš uzeti svijet..
Zadnja 48h noblali jos po jedan grad on i Dragička, naravno freee :) na izvol'te..

I onda mi se javlja i piše kako ja mogu glumiti a oni ce kupiti gradove, fino ga pitam koje gradove kad ni jedan uzeli nisu osim prenoblavanja, on govori pa vas i Barbare u isti koš stavljam ..

Počinje da bali kako oni jos ni krenuli nisu, ako su vam trebala sela free da se uvalite u kont pa da te onda kujete akcije.. ja ne znam, žalosne su ovdje mnoge stvari, ja jesam govno, ali on je kanalizacija gdje idu sva govna..

Nadam se da si dobio lekciju o free selima, bilo mi je uzhivancija ono sve pisati i gledati te kako se mučiš.


Da ne zaboavim, free sela K45 i front sa ova dva grada.
21 free grad za Crowse yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :festa:

Jos nisi otisao? pokupicemo jos koje free selo na vasem kontu, samo da odes, ne sto si dobar vodja, kakvi to, kao vodja si .i., nego sto si dosadan sa ovim esejima
 
Status
Not open for further replies.
Top