Search results

  1. amko

    Spam

    Evo da se i ja obratim ozbiljno prvi i zadnji put. Boli me pimpek za prljavu igru, ja se toga klonim, Prema meni je ucinjena nepravda od Samira, tu pricu znate i necu da je ponavljam, sve ostalo je ok. Ove postavke sa runskim selima mi se svidjaju jer dolazi do izrazaja takticka igra, a ove...
  2. amko

    Spam

    ma ko to dira mog dualla 100-ku
  3. amko

    Spam

  4. amko

    Spam

    Pozdrav, moram reći par stvari vezano za račun gdje sam igrao do prije dva dana. Radi se o računu 100-ka na kojem sam igrao i borio se 3 mjeseca. Na računu smo igrali Ema i ja, a Samir je ulazio jednom u 5 dana (bukvalno, a samir je vlasnik racčuna). Sve je bilo super dok Samir nije dodan u...
  5. amko

    Spam

    2:2 ;)
  6. amko

    Spam

    Evo rekoše mi da je spam opet aktivan na ovom forumu pa sam odlučio da se javim. Pozdrav svima, igrajte čisto i pošteno i nemojte nikog pljuvati ako ne baratate dokazima i argumentima. Pokažite se ingame a ne na forumu i noblajte više crvenih sela, a što manje plavih. Poseban pozdrav za ekipu...
  7. amko

    top 20 igraca

    joj nemoj me peglat Bgt, svakom loncu poklopac
  8. amko

    top 20 igraca

    a dobro, znas na sta sam mislio, sve vas svrstavam kao igrace sa Ludog Petka Inace je fino stanje, ganja se i 29 pa sam na dvije strane podijeljen, vrijeme nije problem, najteze je zbog pba, tamo se trosi duze vrijeme, ovdje tek pocinje, a nema nam kozine da sve to pokrije sex ne ide nikako, u...
  9. amko

    top 20 igraca

    Znam da ste napravili akademiju prije par sati i da sam primarna meta za noblanje :(o_O
  10. amko

    top 20 igraca

    Objektivna misljenja: #1 Sniper2216.203 Dok je boba ima ih, kad nema boba rr #2 Apocalypse4.583 Nez ko je #3 LUKA54.251 Nez konje #4 master.ba4.149 Fin igrac #5 Journeyman3.883 Banovani :( #6 Ludi petak3.557 Jaka ekipa, dobri drugovi, vidjet cemo na koga ce krenuti kad train naprave...
  11. amko

    SPAM

    poy
  12. amko

    Spam

    imal budnih i zasto nema
  13. amko

    Spam

    helou
  14. amko

    Spam

    nisi jedini :andjeo:
Top