Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nek si mu vala rekao, i to ne sa svim offom :) 3 igrača :D
Znam da je nevjerovatno taj podatak koliko imamo OFFA ali za razliku od vas mi igramo, ne dobivamo sela preko pi**e ako me razumijete eeee..
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
na atilu su 3 igrača išla hhAHAHHAHAHAHAHAHAH 3 igrača bolan kako te nije stid to pitat hahahha

Vidi se kvaliteta :D ako 3 vasa na jednog naseg :p ako se uspoređuje hahahahaa :hahaha:

Ma jasta valja se malo zajebavat.. Palo vam fino offa na njemu tamo..
A sto se vilenjaka tiče, vidim pitao Dr.Osmicevic.. To nemam pojma u vezi njega, pa zato i nemam sta komentirat :D
Koliko vidim noblalo mu se vec jedno selo, a da je bio u planu za kod nas.. bio bi vec.. onda kad i ovih par pojedinaca :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Vidi se kvaliteta :D ako 3 vasa na jednog naseg :p ako se uspoređuje hahahahaa :hahaha:

Ma jasta valja se malo zajebavat.. Palo vam fino offa na njemu tamo..
A sto se vilenjaka tiče, vidim pitao Dr.Osmicevic.. To nemam pojma u vezi njega, pa zato i nemam sta komentirat :D
Koliko vidim noblalo mu se vec jedno selo, a da je bio u planu za kod nas.. bio bi vec.. onda kad i ovih par pojedinaca :pivo:

Jedino ako Vilenjaka ja deffam hajde ne pričaj gluposti, jel vidis koliko je glupa rečerenica vaša tri na našeg jednog, a svi ste deff izgubili? Oko 40 000 deffa bilo u selu i sve je uništeno, a uništeno je jer ste imali više paladina i onaj prvi koji gine je sa bakljom, zato smo i udarili na to selo jer sam ga izvidio dva puta i vidio da ima veci broj paladina i molim te ne pričaj gluposti više.
 

vilenjak

Member
Reaction score
0
ne igramo mi uopste vise, samo da javim.. i niko nije deffao nijedno moje selo, i nisam dogurao do 2, imali smo 4( vidim neko nes sere).... Kad ste mi off i plemice uhvatili, nismo bili kuci nijedno, i od tad ne igramo, od tog ima tacno dve sedmice i radim samo deff od tad, udjem slucano u danu nekad samo, kad sam vec na laptopu. u svim selimaa sam deff radio. i evo vam glupani http://prntscr.com/axhuj4

i
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
ne igramo mi uopste vise, samo da javim.. i niko nije deffao nijedno moje selo, i nisam dogurao do 2, imali smo 4( vidim neko nes sere).... Kad ste mi off i plemice uhvatili, nismo bili kuci nijedno, i od tad ne igramo, od tog ima tacno dve sedmice i radim samo deff od tad, udjem slucano u danu nekad samo, kad sam vec na laptopu. u svim selimaa sam deff radio. i evo vam glupani http://prntscr.com/axhuj4

i

Krivo si pročito :p nije se o tebi pisalo za 2 sela neko o adexu dolje kojeg su noblali oni :) pa su ovi promjenili temu i počeli o tebi da te Crows deffa i bla bla :D hahahaa nigdje veze
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Jedino ako Vilenjaka ja deffam hajde ne pričaj gluposti, jel vidis koliko je glupa rečerenica vaša tri na našeg jednog, a svi ste deff izgubili? Oko 40 000 deffa bilo u selu i sve je uništeno, a uništeno je jer ste imali više paladina i onaj prvi koji gine je sa bakljom, zato smo i udarili na to selo jer sam ga izvidio dva puta i vidio da ima veci broj paladina i molim te ne pričaj gluposti više.

Ili ako vilenjak ima svoj deff :D tog se nisi sjetio izgleda.. Da ga mi deffamo, bio u u plemenu nasem kao prvo.. a kao drugo bio bi posteno i zadeffan :p kao recimo atila sta je bio..

I jeste palo večini deffa.. al po pojedicnu ne mnogo.. mnogo ljudi po malo deffa imalo.. stacio ;) a i zalijepili ste lijepo offa na to selo
al neka samo nek je akcije :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ajde vilenjak slikaj taj svoj def u malom selu tih 5k defa molim te evo,da vidimo čije je hahahahahahhahaha pada ti vece selo i branis ga,a vamo 5k defa neofirno,moj te otac nadefo
 

vilenjak

Member
Reaction score
0
ne igraaaaaaaaam, udjem rijetkooooooo, nemaaaaaaam na mobu igreeeeee tako da ne znam da me napadas.... a moj je deff bio i u veceeeeeeeeeeem, da ti izvjestaaaaaaje sve dam liceeeee
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
ne igraaaaaaaaam, udjem rijetkooooooo, nemaaaaaaam na mobu igreeeeee tako da ne znam da me napadas.... a moj je deff bio i u veceeeeeeeeeeem, da ti izvjestaaaaaaje sve dam liceeeee

Ma pusti ih :D vidis kako nas poštuju.. i hvale.. da mi svih deffamo :D cijeli liniju svoju + još i svih drugih koji i nisu naši :hahaha:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
o tome ti govorim ne igras ti ne moras ni ulazit,sami su te zadefali :) mani te priče i okolišanja ,klasične izvlakuše ne igram ne ulazim blabla 5k defa stoji,al crowsi neće vam ni to pomoć vjerujte mi
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
o tome ti govorim ne igras ti ne moras ni ulazit,sami su te zadefali :) mani te priče i okolišanja ,klasične izvlakuše ne igram ne ulazim blabla 5k defa stoji,al crowsi neće vam ni to pomoć vjerujte mi

Joj brate s kim se ti prepireš, de chill braca, smotaj
:kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top