Spam

Status
Not open for further replies.

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Vilenjak je čarobnjak, on sam ima nekoliko paladina :)
Nego, nije ti mudro protivniku otkrivat tajne igrice :ljut:

Ma svi su čarobnjaci po tom pitanju :D bar večina..

Al drago mi je da se ima toliko vojske.. pa da se svih živih deffa kako kažu :andjeo: to možda žele da i OSG deffamo :D možda dobiju šansu za to isto..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
znamo barem deffat :D to vi čak kažete :pivo:

1. Dobijate free sela
2. Zovete i molite naše igrače da predju vama
3. Kriger redom pise poruke svakom igracu koji je na nasem kontinentu da mu javi ako bude bilo napada od strane nas
4. Kriger placa u PB da mu ostavjaju barbarska sela
5. Kriger nudi sve i svasta da dobije dzaba sela
6. Defate svakog igraca koji vam javi za napade da se mi skucamo
7. Sklapate bilo kakvu diplomaciju sa DKL da se izvucete iz svega
8. Ni jedno selo na nasem kontu niste uspijeli noblati, bez da niste dzaba dobili
9. Kriger pisao manjim igracima da ih vi necete dirati da spijuniraju u nas (zar mislite da pisem po forumu vazne stvari)
10.Jel tebe stid uci sad i nešto pisati?

I ovako ti mogu nabrojati 1000 stavki, onaj kont ste dobili regurtacijom ne osvajanjem, ja cu tebi ovako do broja 100 napisati sve ciganske poteze tebe i tvojih, a hajde ti meni napiši jednu našu, eto jednu?
:kokice:
Vi se hoćete boriti za kontinent diplomacijom i regurtacijom, i mi nikako nismo nista spominjali oko one akcije a vi se ovdje hvalite kako ste vi dobro prosli?

Pa i budala zna da je ona akcija itekako uspiješna, nemoj da redam reporte ovdje da se vidi koliko smo izrokali vaša sela, da ne pričam kako se na kraju sjeklo sa offom, niko od nas nista nije rekao i vi se ovdje hvalite kako ste vi nama ubili OFF, tačnije ubili od tri igrača, ukljucujuci mene.. :S
Zato molim te šuti i igraj.
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Pusta priča :D ništa od toga ne drži vodu

ako se kriger dopisuje sa ljudima i zajebancija malo, to njegova stvar :) zašto i ne ako prođe prođe, gdje piše da je zabranjeno pisat sa ljudima malo...

A ova placanja u pb-u za sela i to smijeh :D hahahha isto to se pričalo za Crnce na prošlom svijetu.. I šta se dobilo sa pričom?? Ništa :p

A deffanje igrača to Još bolje ako je tako.. ako se ima toliko deffa.. za deffat cijelu liniju od juga do sjevera + još i sve ljude koji i nisu naši kako kažeš :) samo nas vi hvalite da se ima vojske da se jako hahahah

7. Sklapali ste sa Barbarima savez "da vam lakše" kako kažeš... To je kao bolje? da ste kont idući riješili jednim potezom umjesto se borit za drugi..

samim time nemaš sta prozivat kad ste iste stvari napravili vi.. i to prije nas..
 
Last edited:

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Ujedno regrutiralo se 3 igrača šta se tiče konta iznad :) Weed boy, komunista i Error.. Ostalo borba i čišćenje normalno.. - to što su oni sposobni i dobri igrači pa zauzeli dobar dio konta nakon toga.. to je vec drugo nešto..

a vi ste si cijeli kont dolje riješili.. da se nebi morali borit :D pa samim time čemo priče..
A da se ne spominje Deffanje barbara među nama.. (šta isto tako radite) a i Deffanje istog tog DKLa prije nego su stali uz nas..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pusta priča :D ništa od toga ne drži vodu

ako se kriger dopisuje sa ljudima i zajebancija malo, to njegova stvar :) zašto i ne ako prođe prođe, gdje piše da je zabranjeno pisat sa ljudima malo...

A ova placanja u pb-u za sela i to smijeh :D hahahha isto to se pričalo za Crnce na prošlom svijetu.. I šta se dobilo sa pričom?? Ništa :p

A deffanje igrača to Još bolje ako je tako.. ako se ima toliko deffa.. za deffat cijelu liniju od juga do sjevera + još i sve ljude koji i nisu naši kako kažeš :) samo nas vi hvalite da se ima vojske da se jako hahahah

7. Sklapali ste sa Barbarima savez "da vam lakše" kako kažeš... To je kao bolje? da ste kont idući riješili jednim potezom umjesto se borit za drugi..

samim time nemaš sta prozivat kad ste iste stvari napravili vi.. i to prije nas..

hahahahahahahahahahahahahahha
čim dođem kuci okačit cu poruke kako Kriger obecava ljudima da ce uci u pleme i on ce ih pushati da mu ostave grad jer mu treba radi pozicije, eto veceras oko 21h cu to sve okačiti na forum

ne mogu u vas cigane da ubrojim Dariusa, Kataolniju, Btr, Pami, Kublaj, i ostale koji su dole, tu njih ne mogu da ubrojim, a vi ste običan šljam ostali, produvaj ga Rita imam pametnija posla a večeras ces dobiti poruke od svog KRIGERA, pa vaši igrači za njega kažu da je smeće ne viđeno jel moram dalje da idem?

Dobit ćeš veceras sve dokaze za svaku stavku koju sam napisao gore slikovito sve, otvorit cu ti novu temu pa da malo svi vide ko ste vi .. btw pozdrav za cigane :kokice:


Ne diraj Barbare, sklapali ste da oni idu na nas, a vi gore, ne pričaj više molim te, koji si pokemon, otkad igraš na ovim plemenim , još puno učiti moraš


i pazi, igrate ciganski i imam dokaze za sve sto kazem protiv vas, ja ništa nisam uradio prljavo, to vi radite i niste slomili ništa ni mene ni moje, niti se uvuci kod nas, a ja cu samo jednom da odigram prljavo kroz neko vrijeme i slomit cu vas :D

imam pametnija posla, btw informiši se sa krigerom šta ce te vcrs pricati.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ujedno regrutiralo se 3 igrača šta se tiče konta iznad :) Weed boy, komunista i Error.. Ostalo borba i čišćenje normalno.. - to što su oni sposobni i dobri igrači pa zauzeli dobar dio konta nakon toga.. to je vec drugo nešto..

a vi ste si cijeli kont dolje riješili.. da se nebi morali borit :D pa samim time čemo priče..
A da se ne spominje Deffanje barbara među nama.. (šta isto tako radite) a i Deffanje istog tog DKLa prije nego su stali uz nas..

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA MI SE NISMO BORILI?
pa vaša tri plemena ukupno kad se sastave su izjednačeni kao mi napadači jedno pleme hahahahahah
de još koji vic?

a jeste regurtovali sve sila igrače, komunista je top igrač nema šta hahaha
sledeći put cu mu javiti kad ga budem napadao mozda se spremi
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I plus sa Barbarima ste vi prvi sklopili diplomaciju i mislili da ste rijesili kontinent ne mi hahahahah
hej al pričaš gluposti ja ne vjerujem hahahaha

sad moram ići, to za Krigera cu veceras postavim sve fino, pa da vidimo ko ovdje laže ko ne, a ti si jedan veliki vic od čovjeka
i eto sad imate akciju za vikend, vidim naveliko se spremate, pa da vidimo od čega ste sastavljeni :lool:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
hahahahahahahahahahahahahahha
čim dođem kuci okačit cu poruke kako Kriger obecava ljudima da ce uci u pleme i on ce ih pushati da mu ostave grad jer mu treba radi pozicije, eto veceras oko 21h cu to sve okačiti na forum

ne mogu u vas cigane da ubrojim Dariusa, Kataolniju, Btr, Pami, Kublaj, i ostale koji su dole, tu njih ne mogu da ubrojim, a vi ste običan šljam ostali, produvaj ga Rita imam pametnija posla a večeras ces dobiti poruke od svog KRIGERA, pa vaši igrači za njega kažu da je smeće ne viđeno jel moram dalje da idem?

Dobit ćeš veceras sve dokaze za svaku stavku koju sam napisao gore slikovito sve, otvorit cu ti novu temu pa da malo svi vide ko ste vi .. btw pozdrav za cigane :kokice:


Ne diraj Barbare, sklapali ste da oni idu na nas, a vi gore, ne pričaj više molim te, koji si pokemon, otkad igraš na ovim plemenim , još puno učiti moraš


i pazi, igrate ciganski i imam dokaze za sve sto kazem protiv vas, ja ništa nisam uradio prljavo, to vi radite i niste slomili ništa ni mene ni moje, niti se uvuci kod nas, a ja cu samo jednom da odigram prljavo kroz neko vrijeme i slomit cu vas :D

imam pametnija posla, btw informiši se sa krigerom šta ce te vcrs pricati.

Opet ista priča koje veze ima kriger i Crows u cijelini.. Kriger je pojedinac samo :)
Ako imas sta protiv njega,. onda pisi kriger je ovo kriger je ono.. bla bla..

Isto ko da se mi uhvatimo tvog nekog igrača.. i onda svi su loši svi varaju.. OSG je nikakav, igraju prljavo bla bla.. Jer taj jedan to radi.. ako radi uopče hahahahah

shvati dijete drago da to sto radi je njegova stvar :D da nit je vodstvo nit rade ostali to kao on..
Sta mene ujedno boli briga sta on radi :D to njegova stvar i njemu na dušu :hahaha:

Još nisi nijedan argument dao van.. da mi Crows u cijelini radi nešto loše... samo si se krigera uhvatio.. dali iz ljubomore jer je prvi na svijetu ili nezz sta :hahaha:

Crows sklopio sa DKL.. i regrutirao samo 3 igrača sa sjevera.. :) i to sve nakon vaših ranijih poteza.. kad ste fino pokazali da okrecete sve na nas.. i da bi i DKL uz sebe uzeli.. da ste baš svi na nas..

A vi ste prije toga sa barbarima sklopili savez, i već kovali planove za na nas i kako ćete lakše.. Tj "preko noci" nas riješit i te neke spike hahahahahhahahah :D

I hajd odi radit to nešto "pametnije" iako upitno dal ima cega pametnog uopče kod takvog hahahah
dosta si reko.. Samo gluposti valjas otkad se pojavio u igrici :)
 
Last edited:

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Opet ista priča koje veze ima kriger i Crows u cijelini.. Kriger je pojedinac samo :)
Ako imas sta protiv njega,. onda pisi kriger je ovo kriger je ono.. bla bla..

Isto ko da se mi uhvatimo tvog nekog igrača.. i onda svi su loši svi varaju.. OSG je nikakav, igraju prljavo bla bla.. Jer taj jedan to radi.. ako radi uopče hahahahah

shvati dijete drago da to sto radi je njegova stvar :D da nit je vodstvo nit rade ostali to kao on..
Sta mene ujedno boli briga sta on radi :D to njegova stvar i njemu na dušu :hahaha:

Još nisi nijedan argument dao van.. da mi Crows u cijelini radi nešto loše... samo si se krigera uhvatio.. dali iz ljubomore jer je prvi na svijetu ili nezz sta :hahaha:

Crows sklopio sa DKL.. i regrutirao samo 3 igrača sa sjevera.. :) i to sve nakon vaših ranijih poteza.. kad ste fino pokazali da okrecete sve na nas.. i da bi i DKL uz sebe uzeli.. da ste baš svi na nas..

A vi ste prije toga sa barbarima sklopili savez, i već kovali planove za na nas i kako ćete lakše.. Tj "preko noci" nas riješit i te neke spike hahahahahhahahah :D

I hajd odi radit to nešto "pametnije" iako upitno dal ima cega pametnog uopče kod takvog hahahah
dosta si reko.. Samo gluposti valjas otkad se pojavio u igrici :)

"jer taj jedan to radi,ako radu uopče" ,upravu si naši to ne rade,ne znaju šta je to,manje palamudaj kume, meni lično na 23 jedan igrač dav'o pb da prodam sela neka i ti tu nešto pričaš nisu ovo nisu ono,idi se poklopi,idi farmaj radi šta pametnije
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
"jer taj jedan to radi,ako radu uopče" ,upravu si naši to ne rade,ne znaju šta je to,manje palamudaj kume, meni lično na 23 jedan igrač dav'o pb da prodam sela neka i ti tu nešto pričaš nisu ovo nisu ono,idi se poklopi,idi farmaj radi šta pametnije

odakle da farma noblali ga prvih 10 dana servera hahahahhahahahha
 
Status
Not open for further replies.
Top