Search results

  1. Zagor vs Borna

    gledaj, da vjerujem da namjerno tak pises, nebi se zamaral... al tvoja pismenost je stvarno upitna, i tu ti stvarno, nema pomoci... cudi me da te u srednjoj bar malo nisu opismenili... p.s. statistika vam bas i nije najbolja u zadnje vrijeme...
  2. Zagor vs Borna

    kick, molim te ostavi se pisanja ć i č jer neki nacin uspijes svako promasit..., tj. da ti priznam u ovom si postu pogodio 1/4.... a sto se tice toga da se neko nije znao ulogirat se server, to mora da je ''izrazito bistar'' momak... OT:sto se tice rata, mislim da ce borna na kraju...
  3. nepostivanje pakta o nenapadanju

    paktovi su u igri neobavezujuci, i cesto znace: za sad necu ratovat s tobom i napast cu te cim skupim vojske...
  4. Milijunas

    imas ovo bijelo u sredini: to je kalez, i imas ovo sastrane, to su 2 face...
  5. Thunderstorm

    Zovem se Igor, 20 godina, druga godina faxa(geografija/povijest... iz Varazdina, na studiranju u Zagrebu gitara,glazba opcenito (organiziranje koncerti i sl. bio u 5 godina na 200+ koncerti) mali nogomet(golman), zazanje s frendovima, tolerancija, cura, putovanje po svijetu, igrice (Civ...
  6. Pomoc i sl...

    odlicno:) upravo lootah selo. donjeli su mi doma 250 resursa:) super mi je da u krugu polumjera 2 polja imam 5 sela koja niko ne koristi:) usput: hvala svima na pomoci i strpljenju s pocetnikom:)
  7. Pomoc i sl...

    kul, sve to makes sense. evo pokraj mene je jedno selo, koje je samo izgradeno i neigrano... kolko vojnika bi trebal poslat na to selo?? dakle posto nema vojarnu logicka pretpostavka je da nema ni vojnike... dal bi desetak vojnika bilo dosta da ga lootham??
  8. Pomoc i sl...

    eto potpuno njubovskog pitanja: kolko vojske mi treba da uspjesno lootham necije selo??
  9. Pomoc i sl...

    znam da je iskustvo najvaznije... recimo kad igram civ III, puno sam bolji od svih frendova jer jbg, igram vec 5 godina tu igru i znam koji je najbolji najlaksi put... mislim da je ovo pleme u koje sam se uclanil bilo epic fail i da me niko iz njega nije mogel nauciti cake koje u igri...
  10. Pomoc i sl...

    procital sam kompletni help, i stvari koje ljudi pisu po forumu, savjete i sl. shvatil sam da help nije niti priblizno dovoljan da bi se opstalo uspjesno... zato sam mislil dal postoji neko voljan tutorati me?? takoder bil sam u plemenu od 30 clanova, al eto voda plemena napustil pleme. ( a...
  11. Pomoc i sl...

    dakle: potpuni sam njub u ovoj igri, igram 3 dana i ovo je sto imam zasad izgradeno sjediste lvl 5 skladiste lvl 2 trgovac lvl 1 kovacnica lvl 1 drva lvl 8 glina lvl 8 rude lvl 6 zid lvl 1 farma lvl 1 vojarna lvl 1 i ponesto vojske.. kakvi su savjeti za danji napredak...
Top