Pomoc i sl...

Thunderstorm

New Member
Reaction score
0
dakle:

potpuni sam njub u ovoj igri, igram 3 dana i ovo je sto imam zasad izgradeno

sjediste lvl 5
skladiste lvl 2
trgovac lvl 1
kovacnica lvl 1
drva lvl 8
glina lvl 8
rude lvl 6
zid lvl 1
farma lvl 1
vojarna lvl 1

i ponesto vojske..

kakvi su savjeti za danji napredak??
kolko je to uredu??

mislim biti aktivan igrac, inace igram strategije. imam 20 godina, i mozak, tak da sam sposoban shvatit stvari..:)

unapred hvala ak mi je neko voljan pomoci preko ovog threada ili prek PMa....
 

DeletedUser

Guest
ProcitajOVO.
Ukljuci se u neko pleme i razvijaj svoju strategiju zajedno sa njima...
Ako ti nesto iz Pomoci nije jasno pitaj tu...
 

Thunderstorm

New Member
Reaction score
0
ProcitajOVO.
Ukljuci se u neko pleme i razvijaj svoju strategiju zajedno sa njima...
Ako ti nesto iz Pomoci nije jasno pitaj tu...

procital sam kompletni help, i stvari koje ljudi pisu po forumu, savjete i sl.
shvatil sam da help nije niti priblizno dovoljan da bi se opstalo uspjesno...
zato sam mislil dal postoji neko voljan tutorati me??

takoder bil sam u plemenu od 30 clanova, al eto voda plemena napustil pleme. ( a posle 3 dana igre sam bil 17. u plemenu tak da mi se to nije cinilo bas preprosperitetnim....)
 

DeletedUser

Guest
Nije cilj biti prvi u plemenu, nego na cijelom serveru (makar neke uveseljava biti prvi u plemenu :D)

U bilokoje pleme koje upadneš čitaj help i pitaj pitanja. A tutora dobiješ isto iz plemena ili se sprijateljiš s nekim igračem iz igre i on ti pokazuje. Ali najbolje naučiš kroz iskustvo.
 

Thunderstorm

New Member
Reaction score
0
Nije cilj biti prvi u plemenu, nego na cijelom serveru (makar neke uveseljava biti prvi u plemenu :D)

U bilokoje pleme koje upadneš čitaj help i pitaj pitanja. A tutora dobiješ isto iz plemena ili se sprijateljiš s nekim igračem iz igre i on ti pokazuje. Ali najbolje naučiš kroz iskustvo.

znam da je iskustvo najvaznije...

recimo kad igram civ III, puno sam bolji od svih frendova jer jbg, igram vec 5 godina tu igru i znam koji je najbolji najlaksi put...

mislim da je ovo pleme u koje sam se uclanil bilo epic fail i da me niko iz njega nije mogel nauciti cake koje u igri sigurno postoje...

zasad cu se probat drzat savjeta iz ovog prirucnika da sto prije razvijem laku konjicu, pa da lupam po susjedima (sva okolna sela su neaktivni igraci)...
 

DeletedUser

Guest
Za pocetnike kao sto si ti, najbitnije ti je imat uvijek 2-3 puta vise vojske nego bodova, farmaj malo (tako da saljes trupe na druga sela), kopljanike na pocetku, laku konjicu kasniej kad ju istrazis.

Aktivnost ti je isto bitna, iskustvo ces stjec.
 

DeletedUser

Guest
Ovisi kolko taj igrac ima resursa u selu, ako ih sve potrosi neces nista uzet, ako je neaktivan i ima veliko skladiste onda ces dosta uzet i ono se puni stalno kao tvoje. Isto ti vrijedi za barbarska sela samo sta ona ne trose resurse (samo je jedini problem da ih i drugi farmaju pa moras bit dosta aktivan i farmat ih prvi xD)

No za pocetak, ovisi o aktivnosti farmaj ti svakih sat- dva. Rasiri si farme i imaj ih vise za veci priljev resursa.
 

Thunderstorm

New Member
Reaction score
0
kul, sve to makes sense. evo pokraj mene je jedno selo, koje je samo izgradeno i neigrano... kolko vojnika bi trebal poslat na to selo??

dakle posto nema vojarnu logicka pretpostavka je da nema ni vojnike... dal bi desetak vojnika bilo dosta da ga lootham??
 

DeletedUser

Guest
pa 10 kopljankika ti nose Kapacitet nosivosti 25, znaci 10 x 25 =250. mislim da ti je to nista pa posaljes naravno puno vise hehe. sve kaj imas. kasnije konji ti nose 80 reseursa po jedinici i brzi su pa ce i farmanje bit lakse.
 

Thunderstorm

New Member
Reaction score
0
odlicno:)

upravo lootah selo. donjeli su mi doma 250 resursa:)

super mi je da u krugu polumjera 2 polja imam 5 sela koja niko ne koristi:)

usput:
hvala svima na pomoci i strpljenju s pocetnikom:)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
bravo, samo tako nastavi i radi vise vojske, ona ti je kljuc pobjede ovdje ipak heh.

I imam strpljenja sa tobom samo zato jer si u pravi forum postavio pitanja xD

uzivaj
 

DeletedUser

Guest
dakle:

potpuni sam njub u ovoj igri, igram 3 dana i ovo je sto imam zasad izgradeno

sjediste lvl 5
skladiste lvl 2
trgovac lvl 1
kovacnica lvl 1
drva lvl 8
glina lvl 8
rude lvl 6
zid lvl 1
farma lvl 1
vojarna lvl 1

i ponesto vojske..

kakvi su savjeti za danji napredak??
kolko je to uredu??

mislim biti aktivan igrac, inace igram strategije. imam 20 godina, i mozak, tak da sam sposoban shvatit stvari..:)

unapred hvala ak mi je neko voljan pomoci preko ovog threada ili prek PMa....

napredak je odličan ja igram već oko godinu dana pokušajem biti aktivan al ja imam 12 godina pa mi je teško sve uskladiti još ljeti nemam pristup internetu i eto igraš 3 dan i već si bolji od mene:ludilo::pivo:
 
Top