Search results

  1. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    neka kaze Keni da spremi jos plemica, kad noblam jos koje selo paji da Keno prenobla, posto pajo nema cime nit branit nit prenoblavat, zz
  2. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    sta pricas ti igras na marko antonije, na luka i ko zna jos gdje, i imas stida pricat o banovima, puuu
  3. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ne trebas da ga pitas nista. Skinuo ti je covjek prvi trajni ban, a nije trebao. Da, kazes dual je ulazio ovo ono. Ko god to bio tvoj racun je bio u pitanju. Ja sam radi 3 sita gdje sam skupljao pb dobijao trajni koji nije skidan.
  4. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ayame o kakvoj ti strani pricas ? Siguran sam da je bilo ko od nas onako tajmirao 3x iz prve da bi dobio ban, bio to Dino , bio ja ili neko treci. Wicked nije na nicijoj strani.
  5. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Lijepo je pravilo da se o tome ne prica po forumu, zato covjek brise teme
  6. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Sta se desava sa igrom ? sad engleski , sad hrvatski, sad ima karte sad nema .. ako je Velika Britanija izvrsila invaziju na vas i pokusava da instalira svoje projekte recite nam da na vrijeme bjezimo
  7. Dream Team -hr30

    Shalom ispred mene. Aktivniji su ljudi, vise farmaju
  8. top 20 igraca

    combe rasun si na 27 ko svugdje, sta pricas ti uopste
  9. top 20 igraca

    Naucis ga da igra, pose par svijetova ti kaze da se sagnes.. To su ti danasnji ''pro'' playeri, bez respecta :D
  10. top 20 igraca

    combe sta ba ti nekog saljes u pm, jos se ne znas sam oprat posle velike nuzde
  11. Spam 1.0.1 beta

    http://hr.twstats.com/hr27/index.php?page=player&mode=conquers&id=57570&type=gain&pn=-1 kad ovako nabijete milion poena onda ste baje, respect :D
  12. Postavke svijeta 30

    I da jos nesto: igracima crnaca dati u startu gradove od 12 130 poena, dati im prednost pa da svijet bude zanimljiviji
  13. Postavke svijeta 30

    Brzina igre 1.3 Brzina jedinica 1.1 Moral neaktivan Pojednostavljeno istrazivanje Sa crkvom, Bez nocnog bonusa Strijelci NEAKTIVNI MILICIJA ONEMOGUCENA Ukinuti otkljucavanje plemica sa pb Ukinuti osmatracnicu Aktivno deffanje van plemena I mnogo vise barbara jer je jadno kako ih malo bude (...
  14. SPAM

    Doca pusti lika nije u redu, ja tebe volim
  15. SPAM

    Sramota me reci da sam osvojio ovaj svijet isto koliko i tebe sramota reci da si osvojio hr20 i hr23 :) Bio sam na TheDoctor. , pa na DrinaShow31, i by the way OBA RACUNA SU OSVOJILA SVIJET hehehehhe pozdrav za ljubomorne duse <3 ;*****
  16. SPAM

    Drugi :) Slikao covjek moj prije 6 mjeseci i cuva ga u arhive za sjecanje na mene :D Dosao sam na Drinu prije skoro 2 mjeseca, imali smo 2 sela na fronti na zapadu, sada imamo daleko preko 20, pokazali smo dosta, a vi na nama nista :) Ko gubi ima pravo da se ljuti <3
  17. SPAM

    Evo za sve dusmane neka cuju da Adin osvaja cetrvti svijet, neka vide nexus i ostali ljubomorci kako smo vas ( drina i ja ) porokali na zapadu, zajedno uz cmicka, meistera i ostale, a naravno Bijelci su vas porokali uopceno.
  18. SPAM

    Ne moram ni da dolazim na vanjski da bih znao da me je vedad spomenuo barem u jednom komentaru, lik jednostavno ne moze da dise bez mene, pozz vedo eto ispunio sam ti zelju obratio sam ti se
  19. SPAM

    Za sve je kriv francetic :D
  20. SPAM

    http://prntscr.com/fci7f9 najjace ime sela :'D spori stara macko odose novci
Top