Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Ma previše se priča o adminima, a malo se igra. Neka Hrastovi nastave prijavljivati, jebiga, valja se za slamku hvatati.. A mi ćemo ovo privesti kraju, sa par igrača manje, ili u punom sastavu, ali privest ćemo. Drago mi je da su ovi neosnovani banovi riješeni, čekamo i Tomeka još, pa vidit ćemo :)

Sportski pozdrav :cool:


PS. Vlado vas posmatra
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
wickede ovaj el historico je poznat na you tube jel moze on dobiti neke provizije ako reklamira plemena po yt ?!?!?
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Wicked aj lajkaj mi komentar da naučim ne prostačiti okolo malo
 
Last edited by a moderator:

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ma previše se priča o adminima, a malo se igra. Neka Hrastovi nastave prijavljivati, jebiga, valja se za slamku hvatati.. A mi ćemo ovo privesti kraju, sa par igrača manje, ili u punom sastavu, ali privest ćemo. Drago mi je da su ovi neosnovani banovi riješeni, čekamo i Tomeka još, pa vidit ćemo :)

Sportski pozdrav :cool:


PS. Vlado vas posmatra
sta pricas ti igras na marko antonije, na luka i ko zna jos gdje, i imas stida pricat o banovima, puuu
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
Adine pozdravio te Cika paja tamo kod nas na forumu u kafani... Kaže voli te ti si njegov mali barbarko :rolleyes:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Adine pozdravio te Cika paja tamo kod nas na forumu u kafani... Kaže voli te ti si njegov mali barbarko :rolleyes:
neka kaze Keni da spremi jos plemica, kad noblam jos koje selo paji da Keno prenobla, posto pajo nema cime nit branit nit prenoblavat, zz
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Total: 51 (members: 17, guests: 31, robots: 3)

šta se to ovde dešava ko bi mi znao da objasni ovo sve o_O
 

Juke888

Active Member
Reaction score
47
neka kaze Keni da spremi jos plemica, kad noblam jos koje selo paji da Keno prenobla, posto pajo nema cime nit branit nit prenoblavat, zz
Hahaha Keno je spreman,samo valjda se žali nema premiuma pa ako biste bili ljubazni da mu se prebaci.Hvala na podršci :D
Ima neki mit o Slunti,da to ustvari nije Slunto već se neko samo prerušio u Sluntu pa sad zeza neke Shalom-a.A nije mu to toliko pametno :rolleyes:
 

Kid Cudi

Member
Reaction score
33
ništa ja se idem potuć do kraja i želim igraačima hr 31 zaželjet sreću u romskim ratovima :D:D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Tako treba,do kraja ostati boriti se a ne kao neki cim malo krene kako ne treba,odmah predaja,neke oprostajne poruke,vredjanje nasih admina i tako :D
 
Top