Search results

  1. 13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1.26 2.2003 3.8.6
  2. Spam

    Eto da se oglasim na kraju i ovdje ,svima zaželim dobar fajt u nastavku igre i jedan mali komentar za snipera,da si imao i 2000 kata u selu sa bakljom zakucao bi se u tebe jer odustajem radi slabe aktivnosti,tako da nema riječi o nekoj špijunaži,ako nevjeruješ pjani meni bi trebao vjerovati...
  3. Spam

    za oproštaj od svijeta 23 https://hr23.plemena.com/public_report/297d35f92fad9cd1e1a3b17fb36b0441
  4. poredak plemena

    Ja ovdje povirim svako 3 mjeseca,pa vidim samo PLEME;PLEME;PLEME,a kako to onda da niste prvi u poretku,hajde pozdrav svima pa se opet javim tamo u 12-om mjesecu da vam čestitam Novu godinu! Bodovi najboljih 40 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek...
  5. Zatvaranje svijeta 7

    Čestitam!
  6. PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

    Evo vidim da je ovdje zanimljivo,rijetko dolazim na vanjski forum,igram ovu igru od sv1 i poznajem dosta igrača,svatko ima pravo da pravi diplomaciju s kim hoče,pa bila to prava diplomacija ili iz interesa obje strane sasvim je svejedno,kad smo ratovali sa opus i ruswaj,onda je bilo svim drugima...
  7. Izvjestaji

    "Tko se boji vuka još!!!" Napadač je pobijedio Sreća (za napadača) 8.2% Moral: 100% Napadači: didonius Porijeklo: Anamarija (486|487) K44 Količina: 0 37 0 0 0 0 0 1 0 0 Gubici: 0 30 0 0 0 0 0 1 0 0 Branitelj: PeNnY. Cilj: -003- (486|485) K44...
  8. Izvjestaji

    Čujem da ima nekih novih izvještaja o zakucavanju 2 off.-a u zid,ali nitko ne stavlja izvješča,ha,ha jest da mi je manje kata u selu ,ali ako se hočete riješiti još kojeg offa pošaljite na mene ovaj put!
  9. Spam

    Svaka čast ljudima na ba9,kad idete poslati pojačanje van svog plemena,ovako piše: Pojačavanje igrača je moguće samo ako su u vašem Plemenu!!! Nadam se da će se to i ovdje uvesti na nekom budućem svijetu,pa da vidimo hočete li onda praviti samo off sela!
  10. Spam

    Bilo je i jačih plemena od SB na drugim svjetovima,pa su riknuli prije nas,samo polako svijet je tek počeo,diplomacija i poznanstva,a pogotovo prijateljstvo je jače od vas,doće maca na vratanca!!!
  11. Spam

    Nisam govorio o tome tko je na večem gubitku,naravno da smo mi,nego o hvalisanju,stavljaju samo izvještaje koji im odgovaraju,a to što kažeš da nam je uništeno 70% deffa možeš objesiti mačku od rep!
  12. Spam

    odbrana Najlakše se hvaliti i stavljati pobjedničke izvještaje na forum,a zašto ovaj niste stavili!!! Napadači: shutter Porijeklo: Yea Still Sexy (462|490) K44 Količina: 0 0 4900 216 1700 0 210 65 1 1 Gubici: 0 0 4900 216 1700 0 210 65 1 1
  13. AlkoSi

    POTPUNO SE SLAŽEM!!! Da ne zaboravim pozdraviti,Maju,Ravku i Danny Ocean-Super ste ljudi!!!
  14. MH vs Mrmci

    živjeli svi skupa!!!
  15. MH vs Mrmci

    Veliki pozdrav za Fearless i VikctorAlex,ljudi amo u birtiju,sad imam vremena,nitko me ne napada pa mi je dosadno (((:
  16. Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

    Evo da vas sve skupa lijepo pozdravim i poželim ugodan nastavak igre,bez obzira na sva događanja,jedno je sigurno,Mrmaca više nema,ali isti igrači su tu(barem po imenu acc-a),pa poručujem ovim igračima što su prešli u ALKOSE,bez obzira što su u drugom plemenu da nastavljam rat protiv njih...
  17. AlkoSi vs Mrmci

    Bravo Alkosi!!!
  18. Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

    Ipak ovo je samo igra,nemojte se više prepirati,pogotovo vi iz mrmaca,imate sad pametnijeg posla,čujem da masovno pravite deff,ako vam pofali slobodno se javite,imam viška! VELIKI POZDRAV ALKOSIMA!!!
  19. Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

    Evo,kao prvo,želio bi pozdraviti sve igrače,a posebno moje prijatelje i zahvaliti se na podršci,a poručio bi onima koji misle da znaju igrati da me posjete na sv1,sv2 i sv6 pa da im pokažem kakva sam pi...ca!
  20. Wtf???

    http://forum.plemena.com.hr/images/smilies/zid.gif
Top