1 osvajanje

Status
Not open for further replies.

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
pametan lik :D

dok vi ovdje spamate on nobla (pa makar i nekog iz svog plemena itd) admin, ako vidi kakaw razlog za ban, moze ga poslati na hladjenje u koliko ga nema (msm da nema, jer ne vjerujem da bi neko napravio neki glup potez u ovom slucaju) vi samo trosite rijeci ovdje i gubite vrijeme (naravno spamajuci) bolje vam je da idete farmati i malo razradit server pa da naleti jos ovakih igraca (da ih kasnije mozemo noblat il oni nas :D)
Ne znam sta vam je pa samo gledate druge sta rade ccc


ps. probajte gledati prvo sebe pa onda druge :pivo:
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Po meni je ovo solidno osvajanje.I odlična taktika.Ljepo selo je osvojio od 1.8k gdje ce za par dana imati i 3k definitvno,jer pogledajte rudnike lvl.25 neće biti problem + farmanje. :pivo:

Ali nevjeruj da će on dugo izdržati..Stranci uvijek budu prvi noblani :ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
čovjek smislio taktiku

samo riječi pohvale iako je na prevaru igrao ali sve je dobro isplanirao

svejedno neće dugo

Ako je sve to napravljeno tako onda mu se nema sta prigovoriti jer nije prekrsio pravila i samo to je bitno dapace iskoristio sve mogucnosti na legalan nacin i stigao do prednosti.
Petica za snalazljivost jedinica za postenje ali je na vrhu kao i svi nasi politicari koji se sluze slicnim taktikama ali su i dalje na vrhu..
 

DeletedUser

Guest
Po meni je ovo solidno osvajanje.I odlična taktika.Ljepo selo je osvojio od 1.8k gdje ce za par dana imati i 3k definitvno,jer pogledajte rudnike lvl.25 neće biti problem + farmanje. :pivo:

da mi je samo znati shta ce sad farmati,kad je izgubio glavnu(mozda i jedinu farmu :festa:)
 

DeletedUser

Guest
samo neka nobla, bice zanimljivije :)

ozb: sela su premala, sto znaci da je sve podredio da digne kovacnicu na 20.. ona nosi 607, 502 nosi akademija... HQ nosi 319

skupa ima 1428, pola bodova prvog sela su mu otisli na akademiju i nobla.. samim tim ima relativno malo vojske (onoliko koliko mu je bilo potrebno da ofarma ovu sada noblanu farmu)
stoga je decko morao da zakida ili na rudnicima ili na kasarni/stali..
na onim izvestajima vidim na rudnicima...

a kako brate sj3kiras kaze, izgubio je glavnu farmu.. i sad ima 2 sela, jedno bez rudnika, a drugo bez kasarne i stale.. i imace opciju da zapostavi razvijanje veceg sela dok digne odbranu u drugom, manjem selu, ili ono po meni verovatnije:
nastavice slati resurse u vece selo, a drugo ce mu ostati sitno, i bez skorog napretka :D...


moje predvidjanje da nece skoro 10k doci.. nema nikog blizu sebe da mu pripreti, odrzace se, ali definitivno je imao bolje taktike, pa i sa ova 2 sela..



pokazacemo vam elmoo i ja kako se to radi :D
 

DeletedUser

Guest
samo neka nobla, bice zanimljivije :)

ozb: sela su premala, sto znaci da je sve podredio da digne kovacnicu na 20.. ona nosi 607, 502 nosi akademija... HQ nosi 319

skupa ima 1428, pola bodova prvog sela su mu otisli na akademiju i nobla.. samim tim ima relativno malo vojske (onoliko koliko mu je bilo potrebno da ofarma ovu sada noblanu farmu)
stoga je decko morao da zakida ili na rudnicima ili na kasarni/stali..
na onim izvestajima vidim na rudnicima...

a kako brate sj3kiras kaze, izgubio je glavnu farmu.. i sad ima 2 sela, jedno bez rudnika, a drugo bez kasarne i stale.. i imace opciju da zapostavi razvijanje veceg sela dok digne odbranu u drugom, manjem selu, ili ono po meni verovatnije:
nastavice slati resurse u vece selo, a drugo ce mu ostati sitno, i bez skorog napretka :D...


moje predvidjanje da nece skoro 10k doci.. nema nikog blizu sebe da mu pripreti, odrzace se, ali definitivno je imao bolje taktike, pa i sa ova 2 sela..



pokazacemo vam elmoo i ja kako se to radi :D

Ako budes pokazivao kao na ba 3 serveru.... brzo ce te noblati. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Ako budes pokazivao kao na ba 3 serveru.... brzo ce te noblati. :eek:ok:

ja na ba3 bio duze od tebe ;)..

plus ja bio u ekipi, i prestao svojom voljom.. a tebe noblali... :predaja:

ako je to uopste drug boriss, a ne neko ko krade nickove..
 

DeletedUser

Guest
ja na ba3 bio duze od tebe ;)..

plus ja bio u ekipi, i prestao svojom voljom.. a tebe noblali... :predaja:

ako je to uopste drug boriss, a ne neko ko krade nickove..

Jeste drug boriss.
I ti malo lagis... :rolleyes:
Prvo si izigravao nekog spijuna(ako se sjecas iracdali te primio u pleme,covjeku si svasta nalagao,ponasanje djeteta od 7 godina...) a poslije su te noblali ljudi.
Hoces da ti izvucem twstats?

A kao drugo,ja sam odustao od igre,i podijelio svoja sela igracima iz plemena,
mene ni na jednom svijetu nikad nije niko noblao. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mislim da će dugo izdržati...

već je upao u solidno pleme
nema prijetnje od okoline niti nije u ratu nikakvom
 

DeletedUser

Guest
ravka pukovnik

pazite ovoga ravke

čovjek smislio taktiku

samo riječi pohvale iako je na prevaru igrao ali sve je dobro isplanirao

svejedno neće dugo

pa onda

Ja mislim da će dugo izdržati...

već je upao u solidno pleme
nema prijetnje od okoline niti nije u ratu nikakvom

brate ravka znas li ti uopste sta mislis.


syrus i boris na livadu pa se potucite a ne ovdje spamati temu.


gomy reci im sta ce biti sa ovakvih koji noblaju ovakva sela, da ja ne pricam
 

DeletedUser

Guest
pa dobro prevario sam se jer sam mislio da će sam igrati sa svojim multi računima
ušao je u dobro pleme osigurao sebi opstanak duže vrijeme
 

DeletedUser

Guest
sve cemo to da vidimo, samo cekaj jedno mjesec dana pa cemo da vidimo kako ce se nositi, za mene je ovo obicni jebivjetar (wind walker) a igrao je on sa tobom na jednom serveru i ti znas dobro ko je i sta mu se desilo. da ne govorim ja eto ti reci
 

DeletedUser

Guest
sve cemo to da vidimo, samo cekaj jedno mjesec dana pa cemo da vidimo kako ce se nositi, za mene je ovo obicni jebivjetar (wind walker) a igrao je on sa tobom na jednom serveru i ti znas dobro ko je i sta mu se desilo. da ne govorim ja eto ti reci

a mislio si Wind fa*ker :zzz:
 

DeletedUser

Guest
sve cemo to da vidimo, samo cekaj jedno mjesec dana pa cemo da vidimo kako ce se nositi, za mene je ovo obicni jebivjetar (wind walker) a igrao je on sa tobom na jednom serveru i ti znas dobro ko je i sta mu se desilo. da ne govorim ja eto ti reci

nisam igrao sa njim al znam ko je

al sam igrao sa hercules12 sa hr3
on je isto stranac al pogledaj rank

ista situacija samo što je ovaj još bolji igrač
al vidit ćemo :D
 

DeletedUser

Guest
lazes da nisi igrao sa njima ravka, zajedno ste bili u prvo osnovanom plemenu na ba4, ti on fico. svi ste bili zajedno al ne bitno. mozda si zaboravio, uglavnom oba sela sam mu noblao a bio je tada prvi kod nas kao i ovaj, i to na 12 sati mi je bio. sto znaci sve se ovo moze razbiti bez obzira sto je on sada prvi, bilo ko da je mudar od ovih okolo njega sada imaju priliku oba sela da mu uzmu, ali je problem sto se ljudi prepadnu kada neko ima dva sela (vise poena) i onda nesmiju napasti, a kada mu uhvatis vojsku u jednom selu, drugo nema sa cim braniti niti te moze prenoblati iz toga sela, a on sigurno nece napraviti plemice u oba sela sada kako bi prenoblao jedno. al ne bitno vidjet cemo
 

DeletedUser

Guest
sa 2 sela ce ostat jos dosta vremena
jedino ako nebude noblao svoje selo
 

DeletedUser

Guest
lazes da nisi igrao sa njima ravka, zajedno ste bili u prvo osnovanom plemenu na ba4, ti on fico. svi ste bili zajedno al ne bitno. mozda si zaboravio, uglavnom oba sela sam mu noblao a bio je tada prvi kod nas kao i ovaj, i to na 12 sati mi je bio. sto znaci sve se ovo moze razbiti bez obzira sto je on sada prvi, bilo ko da je mudar od ovih okolo njega sada imaju priliku oba sela da mu uzmu, ali je problem sto se ljudi prepadnu kada neko ima dva sela (vise poena) i onda nesmiju napasti, a kada mu uhvatis vojsku u jednom selu, drugo nema sa cim braniti niti te moze prenoblati iz toga sela, a on sigurno nece napraviti plemice u oba sela sada kako bi prenoblao jedno. al ne bitno vidjet cemo

Takticar,skoci prvo pa onda pricaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top