3 smjena

Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0

Smije se postati u vremenu od 1-5 h.

Svaki igrac ima pravo na jedan post u 1 danu.

Post mora biti vezan za neki dogadjaj ili poznatu licnost na taj dan.

Uz ova pravila vrijede i pravila foruma. | NO SPAM |

Tko sakupi 50 bodova bit ce i nagrada...

Igrajte i osvojite nagrade ;)

Bodovi ce se upisivat svaki dan.


plemenaf.jpg


 
Last edited:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
1633. - Inkvizicija je primorala italijanskog fizičara i astronoma, Galilea Galileja, da se odrekne svojih učenja i proglasi ih za zablude. Neposredni povod za to bilo je godinu dana ranije objavljeno Galileovo delo u kojem je pokušao da svojim pronalascima potkrepi i dokaže preimućstva Kopernikovog nad Ptolomejevim sistemom.
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
1982 - Rodio se Princ William, britanski plemić i prijestolonasljednik kraljevske kuće Windsor.
 

DeletedUser

Guest
Legenda Portland Trail Blazersa i Houston Rocketsa Clyde Drexler bio je jedan od najboljih bekova svoje generacije, a u 15 odigranih NBA sezona Drexler je pokazao da je sjajan all-around igrač. Na početku karijere bio je najpoznatiji po spektakularnim zakucavanjima. -ovo nisam ja napisao već kopirao,ali bitno je da je rođen 22.06.
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
1910. - Prvi let u Hrvatskoj, avionom konstruktora Slavoljuba Penkale izveo je 22./23. lipnja pilot Dragutin Novak u Zagrebu.
 

DeletedUser

Guest
kad smo već kod čistokrvnih francuza :woot:

Patrick Donale Vieira, rođen 23.6.1976., Dakar, senegalski je igrač koji nastupa za francusku reprezentaciju. Trenutno igra za Manchester City. Za Arsenal je igrao od 1996. do 2005., te osvojio 3 naslova prvaka i 4 FA Cupa, također je bio kapetan Arsenala. Iz Arsenala je prešao u Juventus prije nego se priključio Interu u ljeto 2006. godine nakon što je Juventus izbačen u drugu ligu zbog skandala oko namještanja utakmica. Za francusku reprezentaciju skupio je 106 nastupa, te bio član momčadi koja je osvojila Svjetsko prvenstvo 1998. i Europsko prvenstvo 2000. U kolovozu 2008. na službenoj stranici Arsenala od strane navijača izabran je za 5. najvećeg igrača u klupskoj povijesti.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
1899. - Rodio se književnik Gustav Krklec, poznat po pjesmama za odrasle (Srebrna cesta) i djecu (Telegrafske basne).
 

DeletedUser

Guest
1859. - Sardinija i Francuska pobijedile su Austriju u bitci kod Solferina, što je bio presudan korak prema ujedinjenju Italije.
 

DeletedUser

Guest
Lionel Andrés Messi (Rosario, Argentina, 24. lipnja 1987.)

24 godine tek ima :zid: znači još 10-tak će bit najveća prepreka realu jbg. nije mi omiljen,ali priznajem mu da je dobar
 
Last edited by a moderator:

Glanza

Active Member
Reaction score
1
ZADNJI PUT KAŽEM DA NITKO NE GOVORI MODERATORIMA ŠTA DA RADI!!! ZNAMO DA TREBA UPDATE-AT TABLICU, ALI OVA TEMA JE OTVORENA OD Belaya I ON RADI SVE ŠTO SE TIČE OVE TEME!!! Belay JE NA PUTU I TRENUTNO NEMOŽE OBAVLJAT DUŽNOSTI, KADA SE VRATI NAPRAVIT ĆE ONO ŠTO TREBA!!! TKO BUDE OPET PREKRŠIO PRAVILO DOBIVA KARTON!!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
1991. - Hrvatski sabor usvojio je odluku o proglašenju suverene i samostalne Republike Hrvatske.
 

DeletedUser

Guest
25. lipnja 1975. Nakon 10 godina ratovanja i nakon velikih političkih promjena u Portugalu, Mozambik je postao nezavisan
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Update uradit, sorry na kasnjenju bio sam na putu.

Spameri drugi put opomene :eek:k:



Arnell brojim ti ovaj post za sada, stim sto ces morat da nadjes izvor odakle ti ovo, jer sam trazio i mislim da ti datum ne stima.

Kad nadjes posalji mi, ovo vrijedi do ponedeljka, nakon toga imas -1 post.

1859. - Sardinija i Francuska pobijedile su Austriju u bitci kod Solferina, što je bio presudan korak prema ujedinjenju Italije.


1991. - Hrvatski sabor usvojio je odluku o proglašenju suverene i samostalne Republike Hrvatske.

Ovo se desilo od 19.04 do 25.04. u slucaju da nadjes da se desilo na 25.06 ostavljam ti post, u slucaju da ne i ovdje imas -1 post.

Izvor : REFERENDUM O HRVATSKOJ SAMOSTALNOSTI
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
STa ja znam to sam nasao na googlu nemoj ni racunati,necu ni igrat
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
Elvis Presley 1977. održao posljednji koncert u Indijanapolisu

Belay, sankcioniraj ove spamere... Zabrani im postanje ovdje...
 
Status
Not open for further replies.
Top