Aktivnost

DeletedUser

Guest
LP svima,
Dakle, zar ne bi bilo dobro da se i u plemenima uvede "pravilo" u kojem svaki igrač treba biti 6h odsutan u danu. Recimo, puno puta sam sreo igrače sa duallom od TRI igrača i mijenjaju se stalno, svaki 8 sati. Možda me neki krivo shvate, al zar to nije preovisno. Znači, to pravilo je uvedeno u jednoj online igri (ne znam jel smijem reći kojoj) i tako se ne dolazi do konflikta s igračima kojima je račun 24/7 aktivan.
 

DeletedUser

Guest
Pa postoji noćni bonus za to...

a jbg,ko je aktivan zasluzuje da je bolji od onog koji jednom dnevno udje

dogovori se i ti sa svojim suplemenasima da se sitate u smjenama
znaci ti ides u skolu prva smjena a ovaj drugi druga smjena i tako se dogovorite...
 

DeletedUser

Guest
Ma i ja sam tu cijeli dan. Al ide mi na živce to kad je čovjeku cijeli dan aktivan račun na kojem su 3 igrača. Razmišljao sam ja o tome, samo što onda nije gušt ako uspiješ, jer znaš da nisi sam u tome.
Al' i to što veliš, bar noćni bonus ima jer da nema - bilo bi jaako glupo..:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ma i ja sam tu cijeli dan. Al ide mi na živce to kad je čovjeku cijeli dan aktivan račun na kojem su 3 igrača. Razmišljao sam ja o tome, samo što onda nije gušt ako uspiješ, jer znaš da nisi sam u tome.
Al' i to što veliš, bar noćni bonus ima jer da nema - bilo bi jaako glupo..:ludilo:

ta oces ja igram sam hahahaha nije aktivnost u pitanju vec znanje ,
a znanje je nauka hahahah :p
 

DeletedUser

Guest
HAHA..a ne bi vjerovao al mislio sam na tebe i tvoje suigrače ako su u -SB-..:ludilo:
Nije mi jasno kako možete imati oko 1000 sjekira i 300 lake nakon 15 dana igre.
:boks::predaja:
 

DeletedUser

Guest
HAHA..a ne bi vjerovao al mislio sam na tebe i tvoje suigrače ako su u -SB-..:ludilo:
Nije mi jasno kako možete imati oko 1000 sjekira i 300 lake nakon 15 dana igre.
:boks::predaja:

jarane zanje je nauka vec sam ti rekao a ja igram sam na racunu to svi znaju u SB meni ne treba dual meni je jedini dual vutra kupi sebi jedno 10 grama rolaj i videces kako pice plemena...


:eek:ok:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
penny je nauka!:festa:


jarane zanje je nauka vec sam ti rekao a ja igram sam na racunu to svi znaju u SB meni ne treba dual meni je jedini dual vutra kupi sebi jedno 10 grama rolaj i videces kako pice plemena...

plemena objasnio
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
idemo rođeni

vidis ti bolan oce jos da nam zabrane da budemo onll cccc
bezze mada mislimd a bi tebalis ad jedn 24 sata zalkucati server za nas igrace preko 500 bodova da nas ostali stignu :p :predaja:
 

DeletedUser

Guest
jarane zanje je nauka vec sam ti rekao a ja igram sam na racunu to svi znaju u SB meni ne treba dual meni je jedini dual vutra kupi sebi jedno 10 grama rolaj i videces kako pice plemena...


:eek:ok:

penny mislim da bi bilo dosta samohvaljenja

reci fino da sam te ja naucio igrat i to je to :lool:
 
Top