Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
de ne sjedajte covjeku na muku, 300 jedinica je bilo u gradu, znatel vi koje su to rese, znatel vi koliko se zgrada moze dic sa tim resama :/
 
Reaction score
0
nisu to bile bilo kakve jedinice vec one sto se brze prave :D

ciscenje:

Branitelj: KJV apostol
Cilj: 007 osveta pjesniku.. (523|521) K55

Količina: 300 300 1532 0 514 0 50 20 0 0 0
Gubici: 300 300 1532 0 514 0 50 20 0 0 0

a zatim njegov pokusaj ciscenja:

Napadači: KJV apostol
Porijeklo: Sinisa Vuco (520|520) K55

Količina: 0 0 3830 200 2150 0 300 0 0 1
Gubici: 0 0 3830 200 2150 0 300 0 0 1
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...citajuci ova prepucavanja na forumu hr10 malo sam bacio pogled na kartu i, definitivno jedini koji bi trebali biti glasni na ovom forumu, a ne vidim ih bas previse su igraci plemena WANTED, ...svaka cast, odlican start, ocisceno zaledje i svi barbari na broju, ...ŠKOLA IGRANJA, ...to su igraci sa kojima je administracija trebala radit intervju u vezi hr10

lp.


...ispravak na rubinu opasku
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
...citajuci ova prepucavanja na forumu hr10 malo sam bacio pogled na kartu i, definitivno jedini koji bi trebali biti glasni na ovom forumu, a ne vidim ih bas previse su igraci plemena WANTID, ...svaka cast, odlican start, ocisceno zaledje i svi barbari na broju, ...ŠKOLA IGRANJA, ...to su igraci sa kojima je administracija trebala radit intervju u vezi hr10

lp.

čitajući tvoj komentar malo sam bacio pogled na naslov teme,i definitivno mu ovdje nije mjesto-napravi temu "viri mi prst" pa tamo komentiraj
p.s. mali savjet za uvlačenje-bar pokaži respect prema ljudima i ime plemena im napiši kako spada,ako ne znaš,onda copy/paste

-inače ne vidim razloga da budu glasni na forumu-dovoljno su glasni u igri-deranje na forumu je ipak rezervirano za tebe i bokija
 

scapa

Banned
Reaction score
0
čitajući tvoj komentar malo sam bacio pogled na naslov teme,i definitivno mu ovdje nije mjesto-napravi temu "viri mi prst" pa tamo komentiraj
p.s. mali savjet za uvlačenje-bar pokaži respect prema ljudima i ime plemena im napiši kako spada,ako ne znaš,onda copy/paste

-inače ne vidim razloga da budu glasni na forumu-dovoljno su glasni u igri-deranje na forumu je ipak rezervirano za tebe i bokija

...prije svega zaboravljas sebe, ...vjerovatno slucajno izostavljeno

...nije mi bila namjera nikoga prozivati, samo sam slucajno iz dosade bacio pogled na kartu i TW stats i pohvalio pleme koje mi se najvise dopada, ...nista vise, mislim da tebe nisam nigdje spomenuo
 

DeletedUser

Guest
bravo bravo,prešao si u spam-tu ti je i mjesto

inače primjećujem novu foru pisanja kod tebe, često koristiš "..."
to dekorativno?ili hvataš zrak prije zaranjanja?
 

scapa

Banned
Reaction score
0
bravo bravo,prešao si u spam-tu ti je i mjesto

inače primjećujem novu foru pisanja kod tebe, često koristiš "..."
to dekorativno?ili hvataš zrak prije zaranjanja?

...di je meni sve mjesto, ...uff, da ti je samo znat,

lp.
 
Status
Not open for further replies.
Top